ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   אליפות אירופה 2009 (מאור עמית) (https://israelbody.com/showthread.php?t=54224)

goldBEN 29-05-09 21:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yoshi-moto (הודעה 840097)
כמויות מטורפות של כסף על תזונה ועל חומרים
סיכון הבריאות בעקבות שימוש בחומרים.
דעות קדומות מצד החברה
דחייה מצד הרבה מבנות המין הנשי
וזה רק על יד אחת...

אימונים לא הכנסתי כי הוא עושה את זה להנאתו.

עזוב את כל מה שאמרתי עכשיו, תראה לי ספורטאי שסובל כמו באדיבילדר בחיטוב לקראת תחרות(תקופה כ"כ ארוכה על תפריט דל קלוריות שבסופו של דבר מגיע גם הייבוש והכל)

זה לא נקרא השקעה זה נקרא הקרבה בשביל משהו שלהם אבל תאמין שהחבר'ה מהאולימפיאדה משקיעים יותר וגם התזונה שלהם לא קלה וגם החיי חברה שלהם לא זוהרים והם גם משתמשים בחומרים והם מתאמנים ומשקיעים יותר.

Cortex 29-05-09 21:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי goldben (הודעה 840124)
זה לא נקרא השקעה זה נקרא הקרבה בשביל משהו שלהם אבל תאמין שהחבר'ה מהאולימפיאדה משקיעים יותר וגם התזונה שלהם לא קלה וגם החיי חברה שלהם לא זוהרים והם גם משתמשים בחומרים והם מתאמנים ומשקיעים יותר.

בוא נודה שאין בכלל מה להשוות

goldBEN 29-05-09 21:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cortex (הודעה 840125)
בוא נודה שאין בכלל מה להשוות

טוב, אחי.
אם אתה חושב ששחיין משקיע פחות מבודיבילדר אז תמשיך לחשוב ככה.

TheGift 29-05-09 21:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי goldben (הודעה 840128)
טוב, אחי.
אם אתה חושב ששחיין משקיע פחות מבודיבילדר אז תמשיך לחשוב ככה.

לפני שנה ראיתי קליפ של קאי גרין בmd, ללא ספק אחד הטובים ביותר בעולם היום. צילמו אותו גר בדירה שהיא מקסימום בגודל של קרוון (מדובר בדירה שמביישת את הדירות הכי זולות בדרום ת"א. ואני רציני), הראו איך הוא נוסע באוטובוס כל יום למכון, ואח"כ הולך חצי שעה ברגל הלוך חזור כי הבנאדם פאקינג לא יכל להרשות לעצמו מכונית.

אני מקווה אחי שזה מבהיר לך כמה דברים

Shauder 29-05-09 21:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי thegift (הודעה 839982)
זה לא ספורט, יותר כמו תחרות יופי
מצד שני bb משקיעים פי 100 יותר מכל ספורטאי אחר בעולם

זה כן ספורט , ואל תגיד " אם זה היה ספורט זה היה באולמפידה"

TheGift 29-05-09 21:38

ממתי הצגה של שרירים נחשב לספורט? אין פה שום אלמנט שקשור לספורט!
מה שהופך את זה לדבר כל כך מדהים זה האימונים והתזונה והגנטיקה וכל מה שמסביב
:sbb2:

זה לא פווארליפטינג או סטרונגמן, האימונים הם בשביל המראה החיצוני: כלומר מסה, חיטוב, אסתטיקה פרופורציות, בתחרויות גם ייבוש.
והגנטיקה בניגוד לשאר ענפים היא הדבר החשוב ביותר!

Yoshi-Moto 29-05-09 21:40

העלייה על הבמה זה לא ספורט, כל ההכנות שכרוכות בכך, זה הספורט.
ולכן זה כן ספורט.

goldBEN 29-05-09 21:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי thegift (הודעה 840133)
לפני שנה ראיתי קליפ של קאי גרין בmd, ללא ספק אחד הטובים ביותר בעולם היום. צילמו אותו גר בדירה שהיא מקסימום בגודל של קרוון (מדובר בדירה שמביישת את הדירות הכי זולות בדרום ת"א. ואני רציני), הראו איך הוא נוסע באוטובוס כל יום למכון, ואח"כ הולך חצי שעה ברגל הלוך חזור כי הבנאדם פאקינג לא יכל להרשות לעצמו מכונית.

אני מקווה אחי שזה מבהיר לך כמה דברים

חחחחח טוב אחי זה הקרבה מטורפת פשוט!
לבזבז שעתיים ביום על אימון וזהו!

TheGift 29-05-09 21:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי goldBEN (הודעה 840148)
חחחחח טוב אחי זה הקרבה מטורפת פשוט!
לבזבז שעתיים ביום על אימון וזהו!

לא משנה :thumbdown:

אני חושב שאתה כבר אמור לדעת שהאימונים זה חלק שולי.

goldBEN 29-05-09 21:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי thegift (הודעה 840150)
לא משנה :thumbdown:

כשתלמד מה ההבדל בין השקעה להקרבה אז אולי תבין דבר או שניים.

TheGift 29-05-09 21:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי goldBEN (הודעה 840151)
כשתלמד מה ההבדל בין השקעה להקרבה אז אולי תבין דבר או שניים.

:XDemoticon:
איזה כיף שילד שעוד לא עשה צבא מלמד אותי דברים על החיים :clap: רק באינטרנט..

לא אכפת לי איך את מגדיר את זה, אבל כשמסתכלים על זה בגדול שום ספורטאי לא מקריב ולא משקיע ולא יודע מה, כמו שמפתח גוף עושה (אני מדבר איתך ברמות גבוהות). לאכול כאלה כמויות של אוכל ולהשקיע כל כך הרבה כסף, לא להקריב, וכל האימונים והחומרים, והדיאטה לתחרויות וכו, אף ספורטאי בעולם לא מתקרב לזה

Yoshi-Moto 29-05-09 21:50

אני לא אומר שזה הספורט היחיד שיש בו הקרבה, אבל אני אומר שזה אחד מענפי הספורט שדורשים הכי הרבה הקרבה.

בן אתה שוכח שמחוץ לאימון עצמו, יש תזונה ושימוש בחומרים יקרים שגם בין היתר מזיקים לבריאות 6-8 ארוחות ביום זה לא צחוק.

goldBEN 29-05-09 21:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי thegift (הודעה 840154)
:xdemoticon:
איזה כיף שילד שעוד לא עשה צבא מלמד אותי דברים על החיים :clap: רק באינטרנט..

לא אכפת לי איך את מגדיר את זה, אבל כשמסתכלים על זה בגדול שום ספורטאי לא מקריב ולא משקיע ולא יודע מה, כמו שמפתח גוף עושה (אני מדבר איתך ברמות גבוהות). לאכול כאלה כמויות של אוכל ולהשקיע כל כך הרבה כסף, לא להקריב, וכל האימונים והחומרים וכו, אף ספורטאי בעולם לא מתקרב לזה

מייק פלפס אוכל 6000 קלוריות ביום, הוא מקריב יותר שעות אימונים ביום והוא מתאמן 6 ימים בשבוע והוא גם לוקח דברים שפוגעים לו בבריאות.
אז בחייאת די לעשות עניין מהשקעה של שעה שעתיים ביום...

goldBEN 29-05-09 21:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yoshi-moto (הודעה 840155)
אני לא אומר שזה הספורט היחיד שיש בו הקרבה, אבל אני אומר שזה אחד מענפי הספורט שדורשים הכי הרבה הקרבה.

בן אתה שוכח שמחוץ לאימון עצמו, יש תזונה ושימוש בחומרים יקרים שגם בין היתר מזיקים לבריאות 6-8 ארוחות ביום זה לא צחוק.

אין ספורט ברמה מקצועית שאין בו 100% השקעה.

TheGift 29-05-09 22:01

אני גם בטוח שהוא גר בקרוואן כמו קאי גרין.
הקרבה זו נגזרת של השקעה כי ככל שאתה יותר משקיע כך אתה גם יותר מקריב מעצמך. מייקל פלפס אוכל כאלה כמויות של אוכל כי בעיקר הוא רוצה, הוא לא חייב. הוא אמר בראיון שהוא אוכל הרבה המבורגרים וג'נק פוד, אתה חושב שלBB יש את הפריווילגיה לעשות את זה?

אז הוא מתאמן 4-5 שעות ביום, יופי.. כל שאר היום אין לו שום דבר אחר לעשות ובזה נגמרת ההשקעה שלו. :wiggle:
אגב, שחיה זה ספורט שידוע כאחד הקשים אם לא הכי קשה, אבל זה לא מתקרב אפילו לפיתוח גוף.

Cortex 29-05-09 22:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי goldben (הודעה 840157)
מייק פלפס אוכל 6000 קלוריות ביום, הוא מקריב יותר שעות אימונים ביום והוא מתאמן 6 ימים בשבוע והוא גם לוקח דברים שפוגעים לו בבריאות.
אז בחייאת די לעשות עניין מהשקעה של שעה שעתיים ביום...

אויש נו מה אתה בא להשוות סייקלים של באדיבילדר ושל שחיין ?
אימונים בעונה מפתח גוף מגיע לחד"כ בין 3-4 פעמים ביום (2-3 אירובי ואימון אנאירובי)
ובקשר לקלוריות ?
אצל מפתח גוף זה הכי גרוע באוף סיזן הוא מגיע ל-10k קלוריות ובחיטוב הוא צריך להרגיל את עצמו לכמות קטנה מאוד של קלוריות ..

בקיצור עזוב אני יכול להמשיך עד מחר .. פיתוח גוף מקצועי זה הספורט עם הכי הרבה השקעה והקרבה
נ-ק-ו-ד-ה .

arbel2 30-05-09 00:22

אולי תפסיקו להיות ילדים קטנים שחיים בסרט שהם יודעים מה זה באמת להיות באדיבילדר ?
ותפסיקו להשוות ספורטאים אולימפיים למפתחי גוף מקצועיים
השקעה=להתאמן כמו מטורף שיש לך ספונסר מאחוריך וצוות מאמנים שמשקיע בך את הנשמה כדי שתגלח עוד 2 מאיות מהשיא האישי שלך
הקרבה=לגור בדירות חרא עם ריהוט גן במקום רהיטים ,לישון על מזרון על הריצפה ולהשקיע כל שקל שיש לך (וגם לא מעט שקלים שאין לך) בדברים שאתה צריך לפיתוח גוף
ועזבו אותכם מחומרים ,יש למישהו מושג כמה יקר זה לאכול אוכל איכותי בכמויות של באדיבילדר מקצועי ? רק בשר עולה לאנשים בארץ משהו כמו 600-700 שקל בחודש ,ודגים זה בכלל יקר.

תוציאו את הראש מהתחת ,תצאו מהבועה של לגור עם ההורים ,תעברו קצת משהו בחיים שלכם (כמו לשלם שכר דירה לעצמכם ) ובשם אלוהים תפסיקו לעשות פוזות שאתם יודעים משהו על משהו....ילדים בני 17 שאפילו לא קרובים ללהיות מפתחי גוף תחרותיים ,לא יכולים להבין מה זה להיות מפתח גוף תחרותי ומה זה דורש.

goldBEN 30-05-09 00:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2 (הודעה 840201)
אולי תפסיקו להיות ילדים קטנים שחיים בסרט שהם יודעים מה זה באמת להיות באדיבילדר ?
השקעה=להתאמן כמו מטורף שיש לך ספונסר מאחוריך וצוות מאמנים שמשקיע בך את הנשמה כדי שתגלח עוד 2 מאיות מהשיא האישי שלך
הקרבה=לגור בדירות חרא עם ריהוט גן במקום רהיטים ,לישון על מזרון על הריצפה ולהשקיע כל שקל שיש לך (וגם לא מעט שקלים שאין לך) בדברים שאתה צריך לפיתוח גוף
ועזבו אותכם מחומרים ,יש למישהו מושג כמה יקר זה לאכול אוכל איכותי בכמויות של באדיבילדר מקצועי ? רק בשר עולה לאנשים בארץ משהו כמו 600-700 שקל בחודש ,ודגים זה בכלל יקר.

תוציאו את הראש מהתחת ,תצאו מהבועה של לגור עם ההורים ,תעברו קצת משהו בחיים שלכם (כמו לשלם שכר דירה לעצמכם ) ובשם אלוהים תפסיקו לעשות פוזות שאתם יודעים משהו על משהו....ילדים בני 17 שאפילו לא קרובים ללהיות מפתחי גוף תחרותיים ,לא יכולים להבין מה זה להיות מפתח גוף תחרותי ומה זה דורש.

אתה יענו כן יודע מה זה, נכון?

Yoshi-Moto 30-05-09 00:56

ציטוט:

לא התיימרתי להבין.
עד שלא חווים לא יודעים, אבל על הנייר אני יודע במה זה כרוך

ruhl 30-05-09 01:08

ציטוט:

+1
כל מילה בסלע

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:22.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ