ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   נבחרת העתודה: אשכול שמוקדש לדור העתיד של הענף (מתעדכן) (https://israelbody.com/showthread.php?t=80727)

Gaga1234 04-12-13 20:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1177798)
הגוף הלא רציני הזה עושה את זה:

https://www.youtube.com/watch?v=_q-ji8a9klu
מעניין מה הגוף ה"רציני" שלך מסוגל לעשות(חוץ מלכתוב כמו עילג)

לא מעניין אותי איך אני כותב
זה פורום פיתוח גוף
אנשים לא מחפשים פה להיות סוסים בכוח אנשים מחפשים פה גוף טוב.
אתה המון שנים בפורום ויחסית לאחד שהרבה שנים פה אן עליך כמעט כלום מצטער לא באתי לעליב פשוט אני רואה אותך הרבה שנים בפורום
ואז פתאום אני רואה תתמונה הזאת וקצת הייתי בהלם ציפתי ליותר כי אתה מגיב פה המון ומעיר להרבה אנשים ובסוף אן לך גוף מי יודע מה..
תחזק כן אבל מבחינת מאסת שריר אני לא רואה שום דבר רציני מצטער.

nadavmoore 04-12-13 22:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gaga1234 (הודעה 1177810)
לא מעניין אותי איך אני כותב
זה פורום פיתוח גוף
אנשים לא מחפשים פה להיות סוסים בכוח אנשים מחפשים פה גוף טוב.
אתה המון שנים בפורום ויחסית לאחד שהרבה שנים פה אן עליך כמעט כלום מצטער לא באתי לעליב פשוט אני רואה אותך הרבה שנים בפורום
ואז פתאום אני רואה תתמונה הזאת וקצת הייתי בהלם ציפתי ליותר כי אתה מגיב פה המון ומעיר להרבה אנשים ובסוף אן לך גוף מי יודע מה..
תחזק כן אבל מבחינת מאסת שריר אני לא רואה שום דבר רציני מצטער.

אם אתה חושב שאני חזק ויחסית לא גדול. השגתי את המטרה שלי תודה

motherfuckerscreamer 05-12-13 00:03

האשכול הזה הביא לי להתעניין בכמה שאלות מעניינות..

סטרואידים. למה. איזה מסר זה מעביר, ואיזה רווח בריאותי יש בלקיחה שלהם בגיל כל כך צעיר. זה יפה לפוסטרים לא לבריאות.
השאלה שלי אליכם היא
האמתבאמת שווה להקריב את הגוף שלך לפולחן המסוכן של פיתוח גוף?

בכלל שמתי לב באדי בילדינג זה ענף אופנתי יותר מאשר ספורטיבי, יש משהו הומואי והלניסטי בלהקדיש יותר מדיי תשומת לב לגוף שלך ולתהלהב ממנו בכל מיני תנוחות מוזרות מול המראה /להציג אותו לראווה על הבמה. אני מצטער אם פגעתי,אין לי שום דבר נגד הומוסקסואליות פשוט הרעיון מבטא את זה.

דבר שני! בתור חייל שמשרת בצבא.
רוב המתמודדים שפה כן ויתרו על לעשות קרבי או תפקיד משמעותי וממה שהבנתי חלקם המועט (אני מקווה) בכלל לא עשו צבא הטיפשים המגודלים. לא מאמין שהסיבה שלהם הייתה גוף חלש או תת תזונה. אני מאוד אשמח אם יהיה פה אחד חכם שיסביר לי את זה.

gorneo1 05-12-13 12:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי motherfuckerscreamer (הודעה 1177820)
האשכול הזה הביא לי להתעניין בכמה שאלות מעניינות..

סטרואידים. למה. איזה מסר זה מעביר, ואיזה רווח בריאותי יש בלקיחה שלהם בגיל כל כך צעיר. זה יפה לפוסטרים לא לבריאות.
השאלה שלי אליכם היא
האמתבאמת שווה להקריב את הגוף שלך לפולחן המסוכן של פיתוח גוף?

בכלל שמתי לב באדי בילדינג זה ענף אופנתי יותר מאשר ספורטיבי, יש משהו הומואי והלניסטי בלהקדיש יותר מדיי תשומת לב לגוף שלך ולתהלהב ממנו בכל מיני תנוחות מוזרות מול המראה /להציג אותו לראווה על הבמה. אני מצטער אם פגעתי,אין לי שום דבר נגד הומוסקסואליות פשוט הרעיון מבטא את זה.

דבר שני! בתור חייל שמשרת בצבא.
רוב המתמודדים שפה כן ויתרו על לעשות קרבי או תפקיד משמעותי וממה שהבנתי חלקם המועט (אני מקווה) בכלל לא עשו צבא הטיפשים המגודלים. לא מאמין שהסיבה שלהם הייתה גוף חלש או תת תזונה. אני מאוד אשמח אם יהיה פה אחד חכם שיסביר לי את זה.

אין ממש מה להסביר, קלעת לנקודה הנכונה +-...

פיתוח גוף לכשעצמו הוא חצי כוח לא נכון מהיסוד שלו, כי כוח הוא טריגר משני בו... ופונקציונאליות היא גם לא הכי מדוברת...

לעומת זאת גם להרים כמו טנק אבל להיראות כמו רבע עוף או או פרה זה לא משהו...

העניין הוא השילוב, מי שגם נראה טוב וגם מרים הרבה... ומעבר להכל הפונקציונאליות, זה שאתה חזק או נראה טוב לא אומר שאתה באמת יכול לעשות עם זה משהו...

זה צריך להיות אמצעי לקידום מטרה לא המטרה עצמה...

זאת הדעה שלי אניוואי...

motherfuckerscreamer 05-12-13 13:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gorneo1 (הודעה 1177826)
אין ממש מה להסביר, קלעת לנקודה הנכונה +-...

פיתוח גוף לכשעצמו הוא חצי כוח לא נכון מהיסוד שלו, כי כוח הוא טריגר משני בו... ופונקציונאליות היא גם לא הכי מדוברת...

לעומת זאת גם להרים כמו טנק אבל להיראות כמו רבע עוף או או פרה זה לא משהו...

העניין הוא השילוב, מי שגם נראה טוב וגם מרים הרבה... ומעבר להכל הפונקציונאליות, זה שאתה חזק או נראה טוב לא אומר שאתה באמת יכול לעשות עם זה משהו...

זה צריך להיות אמצעי לקידום מטרה לא המטרה עצמה...

זאת הדעה שלי אניוואי...

האם קיימת נוסחא שתמזג בין ענף הכוח לבין ענף היופי בצורה שתתן לשניהם כבוד ופאר? אני מאמין שהיא קיימת, אך היא מיועדת לחובבנים וחובבנות בה היא שם המשחק.

אני תמיד האמנתי במשפט זה לא איך הגוף שלך נראה - זה מה אתה עושה איתו.
הרבה יותר פטיש בעיניי לראות תחרות של האיש הכי חזק בעולם נגיד מכל תחרות פיטנס כזאת או אחרת.
לדרג אדם לפי אסטטיקת גופו ומיקום הקוביות שלו זה אחד הדברים הפרמיטביים בעיניי. כי ידוע שבבנייה הזאת, אין הרבה עזרה של אלמנטים מנטלים לדוגמא. אלמנט מנטלי חזק בעיניי, זה לדעת להתמודד עם משקל על המוט ולקחת את זה עד הפוש האחרון. בבאדיבילדינג אתה עובד לשבור את הגוף בשביל שיאים, בפאוור ליפטינג זה שונה, אתה שובר שיאים בשביל הגוף. לדעתי ההבדל הזה שם דגש ענק במה שמבדיל בין ספורט אמיתי לסתם ספורט חובבני ואופנתי, איפה שקיימת שאיפה מוגזמת להלניסטיות ויופי הגוף על פניי הבאת הגוף לשיא יכולתו תוך כדיי התקדמות כואבת ומתדמדת.

gorneo1 05-12-13 18:36

אני חצי מסכים איתך וחצי לא...

באדיבילדינג הוא כן ספורט, והוא ספורט קשה...

אבל אני יפתיע אותך ויאמר לך יותר....

החברה שאתה רואה ברמות הגבוהות באמת של הבודיבילדינג הם גם ליפטרים לא קטנים...
וגם מבחינת פונקציונאליות הם לא כאלה מוגבלים...

רוב המתחרים הרציניים עושים יותר מרק בודיבילדינג, את התרגילים הכבדים הם עובדים כבד מאוד ומוצאים עוד איזה ספורט [כגון; איגרוף,ריצה,שחייה וכו' ] שהם חייבם להיות טובים בוא כדי להביא עוד משהו לתחרות...
הגוף מגיע בהתאם לאיך שאתה מתאמן.......

אז לאלה שעושים יותר דברים וסגנונות בדרך כלל יש יותר יתרון, פלקס לואיס לדוגמא, בשעות הפנאי מתאגרף...
רוני קולמן, במפתיע מאוד הוא חובב ריצות מושבע...[למרות שהוא טנק הוא יודע לרוץ]
פיל היט, שחקן כדורסל לשעבר ועדיין משחק 3 פעמים בשבוע בהווה...

לכל אחד מהם יש את הבונוס הספורטיבי שלו...

motherfuckerscreamer 05-12-13 22:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gorneo1 (הודעה 1177842)

רוב המתחרים הרציניים עושים יותר מרק בודיבילדינג, את התרגילים הכבדים הם עובדים כבד מאוד ומוצאים עוד איזה ספורט [כגון; איגרוף,ריצה,שחייה וכו' ] שהם חייבם להיות טובים בוא כדי להביא עוד משהו לתחרות...

אז לאלה שעושים יותר דברים וסגנונות בדרך כלל יש יותר יתרון, פלקס לואיס לדוגמא, בשעות הפנאי מתאגרף...

אתה צודק.
רוני קולמן ורוב מתחרי הפרו בהחלט ראויים לכבוד.
אלה אומנם עוסקים בבאדיבילדינג ומציפים אלפיי מתאמנים בהשראה, אך למרות הגימיק השיווקי ונטילת הסמים המרובה שלהם, מסתתר מאחוריהם באמת אתלטים ברמת חסד שלא יביישו מעמד של כל פאוור ליפטר מתקדם. וכנראה שאם היו בוחרים בתחום הפאוור ליפטינג, הכוח וההתמדה שלהם היה מביא אותם רחוק.

לא טענתי שבאדיבילדינג זה לא ספורט. זה נחשב ספורט חובבני אם הוא מתבצע ע"י חובבנים, ולדעתי, שעלולה לעצבן את המציאות שלכם מאוד, יש את רוני קולמן והחבר'ה, ומתחתם יש חובבנים.

למרות שבהסתכלות באמת שטחית ואובייקטיבית, באדיבילדינג זה ענף שלא שואף למקצועיות, בכלל.

קח לדוגמא את בן ג'ונסון, לאנס ארמסטרונג, הם לקחו סמים ונלקחו מהם התארים - איזה מין הילה שוכנת סביב ענף הבאדיבילדינג ששם זה לא קורה? אתה יכול להגיד לי שיש סמים פחות סמים?

ובהמשך לדוגמאות שנתת. אני חושב שזה מיותר. האנשים האלה, מסכנים, בנו את חייהם סביב הענף. הילדים האלה באמת מכוונים לדבר הזה? הם משתמשים בחטיפים, כנראה לא סגורים אם זה העתיד שהם רוצים, ורק יכולים להזיק לעצמם, כי החטיפים שהם משתמשים בהם, למיטב ההבנתי, לא בריאים ואפילו הרסניים ללקיחה בשלב כזה של הקריירה (אם אפשר לקרוא למה שהם עושים קריירה בכלל).

EliC 05-12-13 22:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gorneo1 (הודעה 1177842)

שכחת את קאי כשחקן פורנוגרפי :9:

hypertrophy 06-12-13 01:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי elic (הודעה 1177526)
מי ש'לוקח בהליכה ולא רוצה להתחרות' עצם העובדה שהוא לא עובר הכנה לתחרות לא יכול להחשב כמפתח גוף.
תעבור הכנה בעצמך ותעז לדבר על אחד המתחרים באופן כזה מזלזל.

חחחחחח למה אתה יכול להחשב כמפתח גוף עם איך שאתה נראה??? בחיייייאת זומזום!!
אני מביא את אח שלי לעלות על הבמה ולקרוא לו מפתח גוף יא טמבל....את רחוק שנות אור ממישהו שנראה מתאמן רציני...אז דחפו לך שניים פוסיד ואחד דיאזיד ואתה חושב שאתה מפתח גוף?? טוס טוס יא טמבל לך תתחיל לאכול יא ליצן אפילו ילד חוף לא הייתי קורא לך יא בושה למאמן שלך!

hypertrophy 06-12-13 01:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1177689)
gorneo1 אם אתה רוצה להעלות תמונה יש זירת הגולשים
מזכיר לכם שהפורום נועד לפיתוח גוף תחרותי, בהגדרה
עוד דבר: זכור לי שבעבר הלא מאוד מאוד רחוק היו אנשים שירדו על אלירן מורגן כשהוא התחיל את דרכו בספורט הזה, וכולם יודעים איפה מורגן היום ולאיזה רמה הוא הגיע

שלא תעיז להזכיר את מורגן באותה הודעה עם המוזלמנים פה יא גמור!
לילדים האלה יש המון חרא לאכול בחדר כושר ובדיאטות כדי להגיע לשייפ שמורגן הציג בתחרות הראשונה שלו!
איך אתה משווה בכלל?!?!!?
זה כמו להשוות את ג'ף סעיד לקולמן!

hypertrophy 06-12-13 01:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1177780)
עזבו אני אשים תמונה:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...5affe6ae024e77

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחח
יא בנזונההה!!!!!!!!!!!
גרמת לי להחנק עכשיו מצחוק!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

EliC 06-12-13 04:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1177855)
חחחחחח למה אתה יכול להחשב כמפתח גוף עם איך שאתה נראה??? בחיייייאת זומזום!!
אני מביא את אח שלי לעלות על הבמה ולקרוא לו מפתח גוף יא טמבל....את רחוק שנות אור ממישהו שנראה מתאמן רציני...אז דחפו לך שניים פוסיד ואחד דיאזיד ואתה חושב שאתה מפתח גוף?? טוס טוס יא טמבל לך תתחיל לאכול יא ליצן אפילו ילד חוף לא הייתי קורא לך יא בושה למאמן שלך!

תנשום עמוק, קח לעצמך כמה דקות לקרוא את ההודעות שלך בכובד ראש ותסתכל על הצורה שבה אתה מתבטא, כאדם בוגר, אתה לא מתבייש בעצמך?

ניגרי ענק 06-12-13 11:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1177856)
שלא תעיז להזכיר את מורגן באותה הודעה עם המוזלמנים פה יא גמור!
לילדים האלה יש המון חרא לאכול בחדר כושר ובדיאטות כדי להגיע לשייפ שמורגן הציג בתחרות הראשונה שלו!
איך אתה משווה בכלל?!?!!?
זה כמו להשוות את ג'ף סעיד לקולמן!

קודם כל, כדאי שלא תציע לי מה לעשות
דבר שני, תרגיע את הדיבור שלך מהר כשאתה פונה אלי כי אני לא סופר אותך ממילימטר
מספיק שאני אמצמץ ולא תהייה בפורום הזה

המסר בהודעה שלך לגיטימי לגמרי, רק הדיבור מסריח
כמה אנרגיות רעות, רעבאק

אני מניח שיכולת להתנסח אחרת אם היית מבין משהו במילים
אבל אתה מבין במילים כמו שאתה מבין בפיתוח גוף
ולכן אתה גם מסתובב כל החיים שלך על אלפיים אחוזי שומן

אגב, "מוזלמנים", אני הראשון שפרגן והגן על אלירן מורגן, זה גם מתועד
ולגמרי אפשר להשוות אותו גם לאברג'יל וגם לסטרוסה - רצוי אפילו

IGOR 06-12-13 11:15

לא להתייחס ליאיר,הוא היה תחת השפעת אלוכוהול קשה. שבת שלום.

gorneo1 06-12-13 12:28

חברה בוא כולנו נוריד הילוך, כולנו חברים בפורום :)

וקאי גרין באמת היה שחקן פורנו, אבל בימינו ההשלמה שלו לתחרויות היא הבאה ביד אולימפית!!! [אני צוחק אני המעריץ הכי חזק שלו בערך...]

הוא הדוגמא היחידה שאני באמת מכיר שלקח בודיבילדינג לרמה אמיתית של מושלמות מבחינת הכל, אימונים אוכל מנטליות רוח כל דבר....

אגב....

אלי התמונות בפלאפון [גלאקסי s4] באמת יוצאות תמיד דפוקות!!! איך מצאת צילומים נורמאלים בסוף??

אלברט ברכה 06-12-13 12:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1177798)
הגוף הלא רציני הזה עושה את זה:

https://www.youtube.com/watch?v=_Q-jI8A9KLU
מעניין מה הגוף ה"רציני" שלך מסוגל לעשות(חוץ מלכתוב כמו עילג)

muscle worship
רק בלי הmuscle

EliC 06-12-13 13:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gorneo1 (הודעה 1177862)
חברה בוא כולנו נוריד הילוך, כולנו חברים בפורום :)

וקאי גרין באמת היה שחקן פורנו, אבל בימינו ההשלמה שלו לתחרויות היא הבאה ביד אולימפית!!! [אני צוחק אני המעריץ הכי חזק שלו בערך...]

הוא הדוגמא היחידה שאני באמת מכיר שלקח בודיבילדינג לרמה אמיתית של מושלמות מבחינת הכל, אימונים אוכל מנטליות רוח כל דבר....

אגב....

אלי התמונות בפלאפון [גלאקסי s4] באמת יוצאות תמיד דפוקות!!! איך מצאת צילומים נורמאלים בסוף??

הלוואי s4 זה s3 מיני... כשהיה לי s2 התמונות היו יוצאות כמו שצריך.
תמונות כמו שצריך מקבלים מאנשים אחרים אין מה לעשות חח :)

hypertrophy 06-12-13 14:41

מי שגר בבית מזכוכית שלא יזרוק אבנים אלי יא שחיף
ניגרי...אני אגיד את זה בצורה ברורה כדי לנעול את הוויכוח הזה
אתה מרגיש חופשי להזהיר אנשים מלהשוות בין מפתחי גוף אז אל תהיה לי עם מוסר כפול מתייפייף שכמוך
אתה מוזמן למצמץ כמה שתרצה ונראה אם אני עף או לא...אל תשכח שאני לא אחד הילדים שאתה מאיים עליהם

ואם להשוות בנינו ספורטיבית...לא הייתי אומר שאתה לא סופר אותי ממטר ידידי

hypertrophy 06-12-13 15:10

דרך אגב....אתה באמת מדבר על להבין בפיתוח גוף?
איך זה שבעשר שנים ירדת קטגוריה ונתקעת עליה בלי שיפור?
ואז עברת איגוד כי אמרת שאתה העיקר רוצה לקבל אליפות
אז אולי אני לא נראה אידיאלי לפיתוח גוף)16אחוז לפי שלושה קליפרים שונים תודה שהתעניינת( אבל אני ספורטאי הרבה יותר טוב ממה שאי פעם תהיה הן מביצועים והן מנטלית
הנה אני כשאני יודע להשתמש במילים...נכון כואב ועדיף שאגיב כמו קודם?

ניגרי ענק 06-12-13 15:20

לא עושה איתך תחרות למי יש יותר גדול, לא בכבוד שלי לרדת לשם בכלל
תבדוק איך אתה מדבר, זה הכל
יש דרך להגיד דברים
הדעה שלך - כבר אמרתי לגיטימית לגמרי, רצויה אפילו, אבל בשביל מה כינויים וכל האנרגיות הרעות האלה?

השוואה לגיטימית, איפה הזהרתי אנשים מלשוות מפתחי גוף?
זה לגמרי חלק מהמשחק

סטרוסה במאי האחרון, בתחרות שנייה שלו היה קרוב לנצח באוברול מתחרים מעולים כמו מוטי הרוש או לב פרגר - אני יודע את זה מבפנים
אלירן, שאני מאוד אוהב אותו, הפסיד שתי תחרויות ראשונות שלו למרדכי ביטון
מה הבעיה עם ההשוואה ביניהם?
לגיטימית לגמרי
קח את שניהם בהתחלה, לא בטוח שסטרוסה לא היה מנצח את אלירן (כמובן שמורגן עשה קפיצה מצוינת מאז)
מה זה אומר להמשך?
זה לא אומר כלום
שניהם עדיין עוברים מבחינת האבולוציה הפוטנציאלית שלהם בספורט
אבל מה הבעיה עם ההשוואה?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:11.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ