ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   תנו לי רגע לדעת עם הבנתי נכון תהבדלים בין ליפטר לבילדר...!@#!@ (https://israelbody.com/showthread.php?t=71146)

firesmoker 19-04-11 01:46

חברה את זה גם אני הבנתי אבל הבנתי שיש בנוסף לסיבים אדומים וללבנים כמה בניים שנקראים ורודים בכלל שהם הסיבים העיקריים אצל הבילדר ואילו אצל הליפטר יותר לבנים ומבחינת כוח לבן>ורוד אבל ורוד מכיל יותר סיבולת שריר מלבן אדום זה בכלל מחוץ לקטגוריה מדובר על שרירים שלא מבצעים כמעט היפרטרופיה.

Homie 19-04-11 01:59

znavot harasho

Cuba 19-04-11 11:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי igor (הודעה 1081058)
לא אמרתי שבילדרים לא עובדים על כוח.אבל אתה לא יכול להגיד שבילדר ירים את אותו המשקל שירים ליפטר.

מה זה משנה כמה משקל אתה מרים? עובדה שבילדר מתאמן כוח הוא מתאמן על סיבים לבנים ולא אדומים
בודיבילדינג , הרמת משקולות זה ספורט אנאירובי - סיבים לבנים
ריצה , שחייה , אופנים זה ספורט אירובי - סיבים אדומים

זה הכול אני לא מבין מה חפרתם על זה יותר מידי זה גם לא כל כך משנה כל עוד אתה לא מתחרה ברמת עלית

Cuba 19-04-11 11:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי firesmoker (הודעה 1081072)
חברה את זה גם אני הבנתי אבל הבנתי שיש בנוסף לסיבים אדומים וללבנים כמה בניים שנקראים ורודים בכלל שהם הסיבים העיקריים אצל הבילדר ואילו אצל הליפטר יותר לבנים ומבחינת כוח לבן>ורוד אבל ורוד מכיל יותר סיבולת שריר מלבן אדום זה בכלל מחוץ לקטגוריה מדובר על שרירים שלא מבצעים כמעט היפרטרופיה.

שטויות הסיבים שאתה מדבר עליהם זה לדוגמא ריצות 800 וכאלה
סיב לבן זה כוח , כוח מתפרץ
בילדר לוחץ חזה נגיד 10 חזרות זה עדין סיב לבן

וכל סיב שריר מבצע היפרטרופיה

!Demon! 19-04-11 11:54

מהה אני צריך לקום עם האנגאובר מהודקה-בירה-יין של אתמול וזה מה אני רואה?חחח
יש סיבים שפועלים באחוז ניצול כוח נמוך, אירובי (סוג 1)יש בינוני (סוג ב 1) ויש גבוה (סוג ב 2)...
אבל תמיד ניראה לי כל הסיבי משתתפים בכל זאת,רק אחוז הניצול שלהם משתנה בהתאם לעצימות..אם אני לא טועה, סוג ב 1 תורמים הכי הרבה לגודל ובגלל זה תווח 6-20 נחשב להיפרטרופי יותר לאומת 1-5...זה הכל...

Cuba 19-04-11 12:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !Demon! (הודעה 1081105)
יש סיבים שפועלים באחוז ניצול כוח נמוך, אירובי (סוג 1)יש בינוני (סוג ב 1) ויש גבוה (סוג ב 2)...
אבל תמיד ניראה לי כל הסיבי משתתפים בכל זאת,רק אחוז הניצול שלהם משתנה בהתאם לעצימות..אם אני לא טועה, סוג ב 1 תורמים הכי הרבה לגודל ובגלל זה תווח 6-20 נחשב להיפרטרופי יותר לאומת 1-5...זה הכל...

אתה צודק כל הסיבים משתתפים בפעילות מסויימת האחוז משתנה

אבל אני לא רואה את ההבדל בסיבים בין בילדר לליפטר למשל שניהם משתתפים בהרמות כוח

אבל אתה טועה הסיבים "הורודים" או סיבים type 2 a הם סיבים אנאירובי אבל יש בהם מאפיינים אירובים בגלל זה הם מתעייפים פחות מהר מסיבים type 2 b

קיצר זה סתם התעסקות בקקה

Nitric Oxide Troll 19-04-11 12:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי chest (הודעה 1081024)
ישלו חזה של ילדה

אתה בטח מה זה סוס אחי

!Demon! 19-04-11 12:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1081111)
אתה צודק כל הסיבים משתתפים בפעילות מסויימת האחוז משתנה

אבל אני לא רואה את ההבדל בסיבים בין בילדר לליפטר למשל שניהם משתתפים בהרמות כוח

אבל אתה טועה הסיבים "הורודים" או סיבים type 2 a הם סיבים אנאירובי אבל יש בהם מאפיינים אירובים בגלל זה הם מתעייפים פחות מהר מסיבים type 2 b

קיצר זה סתם התעסקות בקקה

תשמע אני לא זוכר תנושא הזה בדיוק, אני יכול יותר מאוחר לבדוק בספר שיש לי פה עכשיו אבל אין לי כוח...אבל מה הקשר עייפים לא דיברתי על זה?
כן שניהם גדלים הסוג ב,בגלל זה גם בילדר גם ליפטר גודל,אם אני לא טועה ממתקים פועלים על הסוג ב1, בגלל זה בילדרים המקצוענים עובדים חזרות גבוהות כמעט תמיד אבל אני לא סגור על זה

Cuba 19-04-11 12:21

עייפים כי אמרתי למה הם משמשים הסוג ב1 יותר לפעילויות כוח שיש בהם מאפיינים אירובים כמו ריצת 800
או הסוף של המרתון הספרינט הסופי דברים כאלה

נושא של ממתקים אני לא מבין אז אנלא יכול להגיב על זה

אני כמעט בטוח שגם בילדרים (טווחי חזרות 6-12 כמו שאתה טוען) וליפטרים (טווחי חזרות 1-5) עובדים באותם סיבים
כי הרי אם תרים משקל מסווים בrm10 מן הסתם שהrm3 שלך ישתפר על הדרך

!Demon! 19-04-11 12:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1081122)
עייפים כי אמרתי למה הם משמשים הסוג ב1 יותר לפעילויות כוח שיש בהם מאפיינים אירובים כמו ריצת 800
או הסוף של המרתון הספרינט הסופי דברים כאלה

נושא של ממתקים אני לא מבין אז אנלא יכול להגיב על זה

אני כמעט בטוח שגם בילדרים (טווחי חזרות 6-12 כמו שאתה טוען) וליפטרים (טווחי חזרות 1-5) עובדים באותם סיבים
כי הרי אם תרים משקל מסווים בrm10 מן הסתם שהrm3 שלך ישתפר על הדרך

כן, זה עולמות דומים כשאתה טבעי , ממתקים נעזוב לא שולט בזה גם....

Cuba 19-04-11 12:28

אז דימון סיבים בצבע ירוק זוהר על מה הם עובדים ?
:)

!Demon! 19-04-11 12:42

הסיבים הירוקים אלה סיבים "מחטבים" אחי שקיימים אך ורק בבילדרים, ומרוכזים בעיקר בפיק של הביספץ , גם רבע סקוואט ועבודה מבודדת ואינטנסיבית על שרירי הטרפזים תורם להיווצרותם...לליפטרים יש את הסיבים החומים שהם סיבים "אוגרי שומן" הנמצאים בעיקר בתחת אחי בגלל זה הם מרימים הרבה כי אלה לא סיבי אוויר כמו הירוקים

סימוכין:
שיטת הסייבורג

Cuba 19-04-11 12:44

חחחחחחחח

Shai 22 19-04-11 15:16

איזה פוסט חסר תועלת

ladybug 19-04-11 15:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1081127)
הסיבים הירוקים אלה סיבים "מחטבים" אחי שקיימים אך ורק בבילדרים, ומרוכזים בעיקר בפיק של הביספץ , גם רבע סקוואט ועבודה מבודדת ואינטנסיבית על שרירי הטרפזים תורם להיווצרותם...לליפטרים יש את הסיבים החומים שהם סיבים "אוגרי שומן" הנמצאים בעיקר בתחת אחי בגלל זה הם מרימים הרבה כי אלה לא סיבי אוויר כמו הירוקים

סימוכין:
שיטת הסייבורג

חחחחחח שיטת הסייבורג הרגת אותי אני יודע גם של מי השיטה הזו ;)
ולנושא בילדרים וליפטרים השרירים שלהם לא עובדים באותה צורה זה עוד ממה שאני זוכר שלמדתי, לא זוכר בקשר לסיבים אבל בהקשר של החזרות, איך שליפטרים עובדים זה ממש לא היפרטרופיה,חזרות נמוכות עד 5 נגיד ופחות עובדים שונה וזה מה שמסביר ליפטר ששוקל 75 קילו עם כוח מטורף, הוכחה חותכת שזה נטו כוח בלי היפרטרופיה.מה שקורה בסיבים זה כבר אני ממש לא זוכר.

Cuba 19-04-11 15:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ladybug (הודעה 1081171)
חחחחחח שיטת הסייבורג הרגת אותי אני יודע גם של מי השיטה הזו ;)
ולנושא בילדרים וליפטרים השרירים שלהם לא עובדים באותה צורה זה עוד ממה שאני זוכר שלמדתי, לא זוכר בקשר לסיבים אבל בהקשר של החזרות, איך שליפטרים עובדים זה ממש לא היפרטרופיה,חזרות נמוכות עד 5 נגיד ופחות עובדים שונה וזה מה שמסביר ליפטר ששוקל 75 קילו עם כוח מטורף, הוכחה חותכת שזה נטו כוח בלי היפרטרופיה.מה שקורה בסיבים זה כבר אני ממש לא זוכר.

בוא אני יסביר לך משהו בילדר ששוקל 75 על אחוז שומן נמוך נראה מטורף אבל ליפטר שוקל 75 בגלל שזה לא 75 של מאסה רזה לאומת הבילדר

וכן גם ליפטרים ברמת העלית עובדים גם חזרות גבוהות ולא רק חזרות נמוכות

למה נראלך שמכוח לא באה היפרטרופיה? על סמך מה אתה אומר את זה
על סמך אני סוס כי אני עובד בabc וכולם רוצים ליהויות כמוני?

Shai 22 19-04-11 15:54

http://www.youtube.com/watch?v=UHYBWkfGdvk

וואלק מנס'ים להיות כמוני

shakethatass 19-04-11 16:29

לפני חיטוב
http://myrevolution.no/forum/attachm...t-bigdave2.jpg

אחרי
http://stronglifts.com/images/dave-culledge-05.jpg

Homie 19-04-11 19:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !Demon! (הודעה 1081105)

no no no

as long as u r using the heaviest weight u can lift
ur doing the optimal thing for hypertrophy,
the only problem is the volume
hypertrophy is and mix of volume X intensity
and if u know the right volume that ur body needs X the right number of sets X reps for max weight to get to that volume
ul b ass strong big powerbeefcake

Cuba 19-04-11 20:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי homie (הודעה 1081297)
no no no

as long as u r using the heaviest weight u can lift
ur doing the optimal thing for hypertrophy,
the only problem is the volume
hypertrophy is and mix of volume x intensity
and if u know the right volume that ur body needs x the right number of sets x reps for max weight to get to that volume
ul b ass strong big powerbeefcake

מה זה קשור אתה בעצם מביא פה את מה שכל השחיפים שמפחדים להתאמן אומרים
"מה שעובד עליך לא בהכרח עובד עלי"

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:22.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ