ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   חחחח עקב הסקר הנחמד של Zuko כנסו בבקשה סקר משלי... (https://israelbody.com/showthread.php?t=32236)

Night_Wolf 03-04-08 00:14

חחחח עקב הסקר הנחמד של Zuko כנסו בבקשה סקר משלי...

לכל אלו שרשמו שרוצים להיות מר עולם או מר ישראל בלחיצת חזה או בפיתוח גוף אם להיות ענקיים הכי שאפשר ברמה הכי גדולה והכי מטורפת,הרי יודע שבשלב מסוים אי אפשר להיתקדם בלי חומרים אז בואו ניראה באמת כמה רציניים כל החבר'ה
השאלה היא מי מוכן באמת אבל באמת להשקיע הכל בספורט הזה גם אם זה תלויי בלקחת חומרים?

1.כן אני חולה על הספורט הזה!אני אוהב אותו!הגעתי למטרה מעולה ואני חושב שאני אצטרך להשתמש כדי להגשים את החלום שלי ולשבור את השיא וכמובן את היכולת שלי!
2.וואלה אני אשתמש אבל לא בהגזמה טיפה סייקל שניים כדי לגדול ולשפר את המסה והאיכות שלי ואז פשוט אשמור על התוצאה שלי כמה שאפשר ללא חומרים!
3.לא רוצה להגיע ולא רוצה להכניס את זה לגוף אני מאמין שהסופר גנטיקה שקבלתי מאבאל'ה ואמאל'ה תעזור לי להגיע לגדלים של קולמן טבעי חחח(לאידיוטים שחיים בסרט):unsure:
4.לא אשתמש מעדיף ללכת טבעי Only Natrual Work

נ.ב
בהצלחה לכולם טוב לראות שיש פה רציניים ועכשיו ניראה בהחלט מה המצב:boxing:

Mr.Bazooka 03-04-08 00:55

2 כמובן

סתם 3..בתאכלס אני רואה את זה בתור תחביב לא יותר..

eminemfan 03-04-08 00:57

4-כמו שמאור זרדז אמר פה פעם בפורום אם אתה לא מתכוון להתחרות אין טעם להשתמש בחומרים.

ahtung 03-04-08 01:03

בינתיים 4,אולי 2 גם בעתיד.

Naor Pinto 03-04-08 01:16

2 לאפני חצי שנה מהיום

eminemfan 03-04-08 01:19

למרות שאם בחרתי 4 זה לא אומר שאני מזלזל באלה שלוקחים חומרים להיפך ואני מצטט מנערי הטסט:"צריך להעריך את אלה שמשתמשים כי הם שמים את הבריאות שלהם על כף המאזניים על מנת להצליח בפיתוח גוף והם צריכים לעבוד פי 4 ופי 5 ממתאמן רגיל" הסיבה שכולם נרתעים מחומרים זה בגלל חוסר ידע-כי עם שימוש נכון ומבוקר לא יהיו תופעות לוואי בטווח הקצר ואם כן קטנות-הסיבה שאני ספצי' לא לוקח זה כי אני אשיג את מטרותיי גם בלי לקחת וסיבה שניה אני מפחד מתופעות לוואי בטווח הרחוק גם אם אני אשתמש בחוכמה זה מפחיד אותי לראות את ההשלכות בגיל 40-50 ,זה תחום מאוד נחקר ויש חילוקי דעות בעיניין-אם חרגתי מחוקי הפורום מצטער.

BodyKilo 03-04-08 07:25

מסכים עם eminemfan.
4.

SiX PACK 03-04-08 11:34

אם כבר חומרים אז 2, אבל כרגע לא חושב...

Mr.Bazooka 03-04-08 11:45

אני לא יכול לערוך?@#!?!@#?התכוונתי ל4 ורשמתי 3 כמו אידיוט

Cortex 03-04-08 11:45

2 ... בדוק ..

Arsan 03-04-08 12:09

4 עם גיוון ל2 , הקטע הוא לא להזריק אלא לקחת אוראלי , הזרקות גורמות לי להרגיש כמו נרקומן

xLaes 03-04-08 12:17

4.לא אשתמש מעדיף ללכת טבעי Only Natrual Work

כמה שהספורט ה זה מהנה,אני לא מעוניין להפוך בו למקצוען.
אלא להשאיר אותו רק בתור תחביב.

tona 03-04-08 12:18

4
למטרות שלי בתחום ניתן להגיע בלי חומרים ואני לא מתכנן להתחרות

OverPower 03-04-08 12:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Arsan
4 עם גיוון ל2 , הקטע הוא לא להזריק אלא לקחת אוראלי , הזרקות גורמות לי להרגיש כמו נרקומן

מזתומרת לקחת אוראלי? ואפשר את הקישור של הסקר של ZUKO?

Night_Wolf 03-04-08 13:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי OverPower
מזתומרת לקחת אוראלי? ואפשר את הקישור של הסקר של ZUKO?

"לקחת אוראלי" זאת אומרת להשתמש בסטרואידים אך ורק שבאים בכדור(לבלוע דרך הפה)ללא זריקות.
סתם בישביל הפרוטוקול חבר'ה הסטרואידים היותר רעילים,ובעלתי התופאות לוואי היותר חזקות זה הסטרואידים שבאים בכדורים:laughing:

אבל למי איכפת כל עוד יש תופאות זה אומר שהחומר עובד ישששששששששששששש:8: :8: :8: :8:

:):):):) סתם צריך להיזהר:flowers:

mishel27 03-04-08 13:04

2. עוד 4 חודשים אני משתחרר ואז ניקח את העניין יותר ברצינות .

Logout 03-04-08 13:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
"לקחת אוראלי" זאת אומרת להשתמש בסטרואידים אך ורק שבאים בכדור(לבלוע דרך הפה)ללא זריקות.
סתם בישביל הפרוטוקול חבר'ה הסטרואידים היותר רעילים,ובעלתי התופאות לוואי היותר חזקות זה הסטרואידים שבאים בכדורים:laughing:

אבל למי איכפת כל עוד יש תופאות זה אומר שהחומר עובד ישששששששששששששש:8: :8: :8: :8: :):):):) סתם צריך להיזהר:flowers:

חחחחחחחחחחח פשוט הרגת אותי

hasman90 03-04-08 14:01

4.. אבל אני תמיד חושב שבא לי ככה אחרי צבא חד פעמי סייקל להתנסות,אבל אני לא ימשיך עם זה כי אני לא הולך להתחרות ובאמת אין צורך

BodyKilo 03-04-08 14:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf

אבל למי איכפת כל עוד יש תופאות זה אומר שהחומר עובד ישששששששששששששש:8: :8: :8: :8:

:):):):) סתם צריך להיזהר:flowers:

:flowers:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה סטלן אתה אחי :laughing:

sason 03-04-08 14:17

4 ..
וגם אין לי מספיק ידע על חומרים ופה באתר אין פורום לזה חיפשתי באינרטנט גם לא מצאתי..
אולי הייתי רוצה לנסות פעם.. אבל בלי ידע זה מסוכן

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:03.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ