ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   סחרחורות בדד ליפט (https://israelbody.com/showthread.php?t=25067)

אורי סטמקר 04-12-07 21:38

סחרחורות בדד ליפט

שלום חברים וחג חנוכה שמח לכם!!!

רציתי לישאול עים מישהו מרגיש גם כמוני שאני עושה דיד ליפט כרגע אני מרים 95 קילו
בסוף התרגיל שאני נח עד בסט הבה יש לי סחרחורות קלות כאלה חחח.... נכון שזה מצחיק!!
אבל רציני יכול להיות שזה מחוסר חמצן לגוף?

תודה לכל העונים!

TzachimmortaL 04-12-07 21:44

חח אני עושה עם 80 קילו ויש לי סחרחורות קשות :) (חח ואני לא יודע למה זה משמח אותי כל כך)

DropDead 04-12-07 21:45

אולי בסט אתה עושה את החזרה בלי לנשום, זתאמרת להחזיק את האוויר בפנים במהלך השלב שאתה מרים את המשקל ? זה קרה לי בסקוואט . .

אורי סטמקר 04-12-07 21:47

השאלה שלי העים זה יכול ליפגוע במוח עקב מחסור בחמצן אפילו שזה לכמה שניות?

PcGunMan 04-12-07 22:03

זה ירידה ברמת הסוכר לכן יש סחורחות כי אפילו לשניה תהיה לך איבוד חמצן למוח זה לא יגמר טוב:mellow:

- Idan - 04-12-07 22:03

זה קרה לך רק פעם אחת או שזה תמיד קורה לך?

ולא, זה לא יפגע לך במוח. בהרמת משקולות אולימפית, המתחרים משתמשים בטכניקה כזאת שהם בכוונה לא מוציאים אוויר כדי לא להרפות את השרירים, למרות שבדד ליפט אין צורך לעשות את זה ועדיף שתנשום רגיל.

אורי סטמקר 04-12-07 22:14

לא זה לא קורה לי כל הזמן רק היום פעם ראשונה הרגשתי את זה סחרחורת קלה לא רצינית אולי 2 3 שיניות וחזרתי להיתאמן רגיל. יש טכניקת נשימה מיוחד בדדליפט או כרגיל כמו בכל תרגיל?

Skull 04-12-07 22:19

כן גם לי יש את זה בלחיצת רגליים,וגם אז נהיה לי לחץ כזה באוזניים ואני מסוחרר טיפה,זה קרה לי הרבה במיוחד בחיטוב...

- Idan - 04-12-07 22:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אורי סטמקר
לא זה לא קורה לי כל הזמן רק היום פעם ראשונה הרגשתי את זה סחרחורת קלה לא רצינית אולי 2 3 שיניות וחזרתי להיתאמן רגיל. יש טכניקת נשימה מיוחד בדדליפט או כרגיל כמו בכל תרגיל?

אה, אם זה קרה לך פעם אחת אז שטויות, אין לך מה לדאוג. ביום שבת עשיתי דד ליפט, חזרתי הביתה, איך שנכנסתי רצתי לשירותים להקיא. קורה, מסתבר. :jockey:

CriminaL 04-12-07 22:28

אני יש לי לחץ דם נמוך אז לא משנה מה שאני עובר ממצב של ישיבה/שכיבה לעמיד אני רואה שחור לכמה שניות ויש לי סחרחורות אז לפני אימון אני דופק כוס קפה שחור לעלות את הלחץ דם.
וגם הדופק שלי במנוחה מאוד נמוך 50-54...

אורי סטמקר 04-12-07 22:31

ואללה עוד לא הגעתי לקטע של ההקאה אבל בהיחלט יש בחילות חחח... דדליפט כשמו באמת מוציא את הנשמה!!

Bodybuilder 04-12-07 22:32

זה קורה לפעמים אין מה לעשות,תשב,תוריד ראש למטה וסתכל על הרצפה ויהיה בסדר http://www.israelbody.com/images/icons/icon10.gif

danny007 04-12-07 22:38

כן גם לי זה קורה לפעמים בדדליפט וגם בחזרות האחרונות של הסקוואט והלחיצת רגליים זה פשוט בגלל שיש בתרגילים האלה לחץ ענקי שמופעל על הגוף מבחינת מאמץ ויכול להיות שאתה גם לא נושם נכון.

eyalamzleg 04-12-07 22:43

בהרבה תרגילים מורכבים זה קורה .... נורמלי

- Idan - 04-12-07 22:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אורי סטמקר
ואללה עוד לא הגעתי לקטע של ההקאה אבל בהיחלט יש בחילות חחח... דדליפט כשמו באמת מוציא את הנשמה!!

חח כן, חופשי. :D

ThaiB0X 04-12-07 23:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי - Idan -
חח כן, חופשי. :D

ברור חופשי, בהחלט לא בסמית'

(משחק מילים אם לא הבנתם)

:unsure:

xZiPeR 04-12-07 23:35

כי גם דדליפט עושים חופשי או שלא עושים בכלל :)
יש בכלל סמית' מאשין לדדליפט ? :p

r0y 04-12-07 23:40

כן ברור

ran_z 05-12-07 11:24

חג שמח.

מה שקורה לך היא תופעת הוסאלווה (valsalva), דבר שהוא די שכיח בעבודה בחדר כושר.
הוסאלווה היא תוצאה של כליאת אוויר בתוך בית החזה שכתוצאה מכך יש עליית לחץ דם ודופק באופן מלאכותי כתוצאה מכליאת האויר בבית החזה ולא כתוצאה ממאמץ, ומה שקורה לך כתוצאה מכך היא סחרחורת ואף בחילה ובמקרה הגרועה גם הקאות.
אתה חייב ללמוד לנשום נכון, ולא להחזיק יותר מדי זמן את האוויר בריאות. עם צריך גם תזרוק אותו החוצה.

Danzig 05-12-07 18:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
חג שמח.

מה שקורה לך היא תופעת הוסאלווה (valsalva), דבר שהוא די שכיח בעבודה בחדר כושר.
הוסאלווה היא תוצאה של כליאת אוויר בתוך בית החזה שכתוצאה מכך יש עליית לחץ דם ודופק באופן מלאכותי כתוצאה מכליאת האויר בבית החזה ולא כתוצאה ממאמץ, ומה שקורה לך כתוצאה מכך היא סחרחורת ואף בחילה ובמקרה הגרועה גם הקאות.
אתה חייב ללמוד לנשום נכון, ולא להחזיק יותר מדי זמן את האוויר בריאות. עם צריך גם תזרוק אותו החוצה.

תוכל לפרט טיפה יותר ? או עדיף אולי במסנג'ר או אייסי.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:16.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ