ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   תנועה מסיונרית.. (https://israelbody.com/showthread.php?t=11812)

Jones 08-06-07 22:24

תנועה מסיונרית..

חבר'ה מה זה מסיונרי,מה זאת אומרת תנועה מסיונרית??.והאם יש גם במדינה שלנו תנועה כזאת?

Deja Vu 08-06-07 22:26

אני יודע מה זה תנוחה מסיונרית:1eye:

Mazoz3 08-06-07 22:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Deja Vu

הקדמת אותי בשניה חח

Jones 08-06-07 22:28

ציטוט:

הא??

moshebe 08-06-07 22:29

ציטוט:

חחחחח

franz ferdinand 08-06-07 22:42

מיסיונרים הם אנשים שפועלים בצורות שונות, על מנת להפיץ את הדת שלהם אצל אנשים בעלי דת שונה

Antonator1 08-06-07 22:44

ועוד איך יש במדינה! אני בדרך לכתוב פה דברים קשים בהודעה הבאה שלי - יהיה מעניין!

Jones 08-06-07 22:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1

כולי אוזן..

moshebe 08-06-07 22:50

ציטוט:

נו,למה אתה מחכה?

Antonator1 08-06-07 22:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ג'ונס
כולי אוזן..

אני מגיל 4 עד 16 בערך נשאבתי לתנועה כזאת (עוד בלטביה). את זה צריך לראות כדי להאמין. יש המון דברים על זה שאני לא אספר לאף אחד אף פעם. איבדתי את רוב המשפחה שלי בגלל החרא הזה. מאז שיצאתי משם אני מתנגד בחריפות לכל דבר אלוהי ועל טבעי. הדבר הזה הוא אימפריה כלל עולמית של רדיפת בצע (כמובן שצריך לתת תרומות) ולדעתי זוהי כרגע אימפריית הרשע מהגדולות בעולם. בשביל להרכיב את כל הסיפור שאני רוצה לספר - אני צריך משהו כמו 3 שעות - וגם אז אי אפשר יהיה להעביר את כל העניין. אני רק רוצה להגיד שלפעמים יש לי עדיין סיוטים וזכרונות טראגיים על דברים שחוויתי שם. הכל אמיתי.

Jones 08-06-07 22:52

ציטוט:

אני מגיל 4 עד 16 בערך נשאבתי לתנועה כזאת (עוד בלטביה). את זה צריך לראות כדי להאמין. יש המון דברים על זה שאני לא אספר לאף אחד אף פעם. איבדתי את רוב המשפחה שלי בגלל החרא הזה. מאז שיצאתי משם אני מתנגד בחריפות לכל דבר אלוהי ועל טבעי. הדבר הזה הוא אימפריה כלל עולמית של רדיפת בצע (כמובן שצריך לתת תרומות) ולדעתי זוהי כרגע אימפריית הרשע מהגדולות בעולם. בשביל להרכיב את כל הסיפור שאני רוצה לספר - אני צריך משהו כמו 3 שעות - וגם אז אי אפשר יהיה להעביר את כל העניין. אני רק רוצה להגיד שלפעמים יש לי עדיין סיוטים וזכרונות טראגיים על דברים שחוויתי שם. הכל אמיתי.

אבל אני לא מבין אותך מה זה???למי הם מזיקים ספר בחייאת אנטון....

IGOR 08-06-07 22:53

הם לא מזיקים.ראיתה מה הם עושים עכשיו באפריקה?

Jones 08-06-07 22:54

אנטון ספר אני במתח..

moshebe 08-06-07 22:55

וואי אנטון,קצת מפחידד הדבר הזה

Mazoz3 08-06-07 22:56

אנטון..... תשקיע בזה.. נראה לי זה שווה את זה... מה גם שזאת תהיה פריקה בשבילך ;]

Antonator1 08-06-07 22:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ג'ונס
אבל אני לא מבין אותך מה זה???למי הם מזיקים ספר בחייאת אנטון....

יקח לי כמה שעות לספר הכל. שואבים לשם אנשים, שוטפים להם את המוח, לוקחים מהם כסף, לוקחים מהם את החיים, את שיקול הדעת הבריא (המון מקרי התאבדות), עושים דברים שאני לא מוכן לספר עליהם אפילו ומבקשים להביא עוד אנשים. אם אתה נוסע לחו"ל - החברה' מהתנועה יקשרו אותך שם עם נציגי התנועה באותו מדינה. הכל אמיתי. הם הפכו את דוד שלי והמשפחה שלו לחבורת זומבים. סבא שלי לא הספיק לצאת משם ונפטר בעודו חבר שם. אני ואמא שלי היינו פעם חזק שם (אני יודע שבשביל אנשים שמכירים אותי זה יהווה שוק טוטאלי) - מבפנים לפני שנתיים הייתי בן אדם אחר לגמרי. עוד סיפורים אחר כך.

Antonator1 08-06-07 23:00

סרטונים ותמונות בדרך.

Jones 08-06-07 23:02

ציטוט:

יקח לי כמה שעות לספר הכל. שואבים לשם אנשים, שוטפים להם את המוח, לוקחים מהם כסף, לוקחים מהם את החיים, את שיקול הדעת הבריא (המון מקרי התאבדות), עושים דברים שאני לא מוכן לספר עליהם אפילו ומבקשים להביא עוד אנשים. אם אתה נוסע לחו"ל - החברה' מהתנועה יקשרו אותך שם עם נציגי התנועה באותו מדינה. הכל אמיתי. הם הפכו את דוד שלי והמשפחה שלו לחבורת זומבים. סבא שלי לא הספיק לצאת משם ונפטר בעודו חבר שם. אני ואמא שלי היינו פעם חזק שם (אני יודע שבשביל אנשים שמכירים אותי זה יהווה שוק טוטאלי) - מבפנים לפני שנתיים הייתי בן אדם אחר לגמרי. עוד סיפורים אחר כך.

אנטון איך הם שוטפים ת'מוח...מה זה בכלל פרט בבקשה...

Antonator1 08-06-07 23:04

http://news.nana.co.il/Article/?Arti...157801&sid=126

הייתי שם \/

הבטחות, האזנות, מוזיקה מתוכננת ובעיקר - נאומים סוחפים. למה אתה חושב שיש מטיפים? בדיוק כמו שהיטלר שטף לאנשים את המוח בשנות ה - 30.

Antonator1 08-06-07 23:04

בני הין הזה הוא אחד הנוכלים הגדולים ביותר בעולם כיום. אורי גלר חובבן לעומתו.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:30.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ