ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   תוצאות בדיקת המעבדה השקריות על צ'מפיון נוטרישן (https://israelbody.com/showthread.php?t=2633)

Yoggie 29-11-06 00:03

תוצאות בדיקת המעבדה השקריות על צ'מפיון נוטרישן

חברים יקרים,

הנידון- פרסום תוצאות מעבדה שיקריות באתר שוליים מחתרתי.

לאחר בדיקה מקפת ומקצועית, מצאנו כי בדיקות "המעבדה" הטוענת כי חלבון מי גבינה של צ'מפיון הוא בעל ערכים שגויים. נמצאה כבדיקה שקרית.
(בבדיקה נטען כי לאבקה רק 35 אחוז חלבון ולא 80 כמו שמבטיח היצרן)
לא רק שקרית, אלא מי שפרסם את ההודעה בפורום המחתרתי שלו (ודא"ג מיד מחק אותה לאחר שגילה שהוא טמבל שעלו עליו)
גם העז ולזייף את הטופס המקורי וחתימתה של
הרופאה המאשרת ( "מתחזה תמיד נשאר מתחזה"', למי שזוכר הוא נתפס גם כמתחזה לרופא וניסה למכור לתחיקרן של אמנון לוי סטרואידים בפגישת יעוץ).
לאחר ברור שערכתי מול חברת הבדיקה בקטוכם (עבדכם הנאמן ביצע וצירף הקלטה של השיחה), נתגלה כי מעולם לא בוצעה בדיקת מעבדה בעלת התאור שנמסר באתר השוליים המחתרתי, כמו כן המספר הסידורי של הטופס השקרי שפורסם באתר השוליים אשר בבעלות המתחזה, מעולם לא הופיע במעבדת הבדיקה.

לצערנו, ישנם אנשים המצפים להצליח על חשבון הגולשים ולרמותם ,בנוסף לגרום נזק למתחרים גם בדרכים לא כשרות- גם אם זה אומר לשקר ללא בושה ואף להתחזות.

למי שעדיין יש ספקות לגבי אמינות הדברים יכול להתקשר לחברת בקטוכם שם "בוצעה" הבדיקה
בטל' 08-9308308/9. האתר שלהם

http://www.bactochem.co.il

הנה המסמך שהוא פירסם באתרו :
http://img295.imageshack.us/img295/8797/championvz4.jpg

והנה שיחת הטלפון :
http://www.youtube.com/watch?v=ENXu1GX2PwQ

יוגי. :jockey:

Ori_D 29-11-06 00:27

איזה נבלה הוא יא אללה
אני פשוט מזועזע

OMRI-TURBO 29-11-06 00:32

אני פשוט בהלם!
איך עלית על זה??

Nimrod 29-11-06 08:50

אתה.....................

סוס ! :)

Der Metzgermeister 29-11-06 09:07

אז את בעצם אומר שצ'מפיון לא אמינים בכלל?
בגלל זה הקריאטין אקסטרים בטח לא פעל עלי..כי לא היה של קריאטין

Yoggie 29-11-06 09:10

להפך... לא קראת נכון. צ'מפיון מאוד אמינים לא סתם הם אחת החברות הכי מוכרות בחול.
מה שקרה זה שאיזה מישהו רצה שתחשוב שהם לא טובים כדי שלא תקנה אותם וככה הוא יהרוס מתחרים שלו כי הוא משווק אבקה אחרת.

גולן 29-11-06 10:51

כן, הבחור נוכל, כל הכבוד ליוגב על עבודת הבילוש.

Daniel-Barak 29-11-06 11:15

איזה מניאק מחורבן יא אללה..... טוב שיצאה האמת לאור כל הכבוד יוגי

Night_Wolf 29-11-06 12:59

טוב הינה התגובה שלי ...:jockey: (סתכלו באתר שלו כמה שאוהבים אותי בפוסט של אבי פלדמן)

אני לא מתפלא עליו שהוא עשה כזה דבר כניראה שהבן אדם שמכנה אותי "ראש חבורת הדבילים" לא מבין שאולי עדיף להיות "דביל" מאשר שקרן מסריח שמנסה לשקר ולעבוד על אנשים על חשבון הבריאות שלהם,גם אני פעם הבנתי ממנו שחברת צ'מפיון דפוקה וחראית וזה לא נכון בכלל ! ועכשיו שיוגי העלה את שיחת הטלפון והמסמך יש לי הוכחה מוצקה :jockey:
בקשר למה שקרה אם אמנון לוי,אני לא הייתי בתקופה הזאת בכלל בפיתוח גוף,אבל אני יכול להגיד כזה דבר לתת לבן אדם שקורא לעצמו "רופא" או "דוקטור" לטפל בכם..זה כמו לתת לתינוק לשחק אם אקדח טעון אי אפשר לדעת מה יקרה...

יוגי תודה רבה אחי באמת חיזק אותי מאוד מה שהעלתה בעיקר אחרי הפוסט המצחיק שכתבו עליי באתר המתחרה היום או אתמול חחחחחח (בניינו הייתי מת שמישהו מהלוזרים שם יבוא להגיד לי מה שיש לו לומר בפנים,ולא להישתפן מאחורי מחשב)

נ.ב
חחחח זאת הודעה לאסף הנשנש אם אתה קורא את זה סים לב שלא אמרתי על אבי פלדמן משהו רע עכשיו אז תפתח עלי פוסט ליכלוכים באתר שלך שלא קשור לאבי :laugh:

OMRI-TURBO 29-11-06 13:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Der Metzgermeister
אז את בעצם אומר שצ'מפיון לא אמינים בכלל?
בגלל זה הקריאטין אקסטרים בטח לא פעל עלי..כי לא היה של קריאטין

:ph34r: :ph34r: :ph34r:
הוא אומר שהבדיקה מזוייפת .

Danielllo 29-11-06 13:17

תביא לי ת'פורום גלעד!!

OMRI-TURBO 29-11-06 13:20

אסור לפרסום פה פורמים אחרים.

Night_Wolf 29-11-06 13:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo
תביא לי ת'פורום גלעד!!

כנס לפורום המעפן המתחרה שלנו תיראה שמה פוסט שהם פתחו איך שהם גיבורים שמה שיבואו להגיד בפנים וניראה מה יהיה כבר ראינו את חלקם משתפנים בנאבא 2006 אחי

אחרי התחרות רשמו כולם שם אני ראיתי את גלעד אני ירדתי עליו,אני עשיתי לו אני זיינתי אותו חחחח חבל שאף אחד מהם לא ניסה והיו כולה 5 נציגים מהאתר שלהם בתחרות וכולם שתקו

יאיר צור 29-11-06 13:36

שלום לכולם נעים להכיר אני חדש פה קוראים לי יאיר!! :wiggle:
רציתי לשאול את yoggie מה אתה יודע לגבי האבקה האחרת שמפורסמת אצל האתר השני בשם סופר-נותרישאן האם הבדיקה שפרסמו שם גם לא בסדר??? עד עכשיו הייתי קונה אותה אצלי במכון אבל עכשיו אני קצת מפחד שהיא לא טובה וזה בעיה כי אני שומר כשרות ויש שם חלב ישראל. מה לעשות? :helpsmilie: :helpsmilie:

TZAHI10 29-11-06 14:00

יוגי, לא ידעתי שהמסמך מזויף אבל הרגשתי שיש בזה משהו לא אמין, למרות זאת הרגשתי קצת מעורער.. עכשיו בזכותך אני יכול להמשיך לשתות אבקת חלבון צ'מפיון קרם עוגיות ולחייך
ממש כל הכבוד לך ותודה. זה אומר שהתחום חשוב לך ואתה בחור רציני

Yoggie 29-11-06 14:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי יאיר צור
שלום לכולם נעים להכיר אני חדש פה קוראים לי יאיר!! :wiggle:
רציתי לשאול את yoggie מה אתה יודע לגבי האבקה האחרת שמפורסמת אצל האתר השני בשם סופר-נותרישאן האם הבדיקה שפרסמו שם גם לא בסדר??? עד עכשיו הייתי קונה אותה אצלי במכון אבל עכשיו אני קצת מפחד שהיא לא טובה וזה בעיה כי אני שומר כשרות ויש שם חלב ישראל. מה לעשות? :helpsmilie: :helpsmilie:

שלום יאיר וברוך הבא...
אין לי שום אינטרס ללכלך או להכפיש את האבקה שמוכרים שם כי לא בדקתי את מה שפורסם עליה מה גם שבחיים לא נתקלתי בה או טעמתי אז אין לי מושג.
מה שכן אני יודע שיש חלבון עם חלב ישראל בשם אופטימלי בחנות האתר היה על זה פוסט פה לפני יומיים תריץ חיפוש.

יוגי.

Danielllo 29-11-06 14:14

/////////

Night_Wolf 29-11-06 14:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo
גלעד כפרה הכינוי שלך שם זה Gilad-WRX

נ.ב

ראיתי שמה כמה פוסטים של שגיא גרשגורן הליצן האפס הזה ופשוט נקרעתיי מצחוק מסכן הבן אדם נראה לי אמא שלו חירבנה עליו שהוא היה קטן והוא נשאר אם טראומה לחיים. ממש לוזר!!

זה היה הכינויי שלי ממיזמן למעלה מחצי שנה ובכלל לא הצלחתי להיכנס אליו כי המנהל שם היה עורך תהודעות שלי ובנוסף דפקו לי באן משם כי נכנסתי וקיללתי את שגיא וכולם שם על זה שהם פתחו עלי...
חחחח שיהיה להם לבריאות אני רק מחכה שאחד מהם ינסה להגיד לי משהו בתחרות !
וחבל שהמחשב שלי עבר פירמוט היה לי שיחה אם המנהל שם שהוא מאיים עלי שאם אני יבוא אם חולצה של ישראלבודי לתחרות (נאבא 2006) הוא יביא את אבי פלדמן שיביא לי מכות,אבי פלדמן גר בשכונה שלי ואני מתתתתתתתתתת שהוא רק יגע בי או יפנה אליי זה יהיה הסוף שלו! ואני כל הזמן ליד הבית שלו אז הוא מוזמן לרדת למטה 2 מטר להגיד לי משהו או לנסות לגעת בי ואז הוא יכנס לבעיה בת זונה!
חחח עזוב מנהל אני פשוט יגיד לי מי אמר את זה אסף או "GENOM" איים עלי את זה ובתחרות שאני ועומר באנו אליו הוא דיבר סינית וראינו מה האיומים שלו שווים קיצור אני רק מחכה שאחד מהם ינסה אותי,כי הפוסט הזה שהם פתחו באמת הצליח להרגיז אותי:disgust:

Yoggie 29-11-06 14:24

דניאלו וגלעד...
1. זה לא נושא הפוסט פה
2. אל תרדו לרמה שלהם באיומים והשמצות. עדיף להתעלם. שידברו בינם לבין עצמם ה-5 גולשים שיש להם בפורום ושיגידו מה שבא להם.

Danielllo 29-11-06 14:26

/././././

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:30.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ