ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   ישראל 2011 (https://israelbody.com/showthread.php?t=2346)

spacex 20-11-06 13:31

ישראל 2011

לאחרונה מדובר כאן בפורום המון על הנושא , חשבתי לתת לכם לקרוא תגובה של אחד הגולשים בynet
תגובה שממש הזדהתי איתה ..

המקום :ישראל
התאריך:11.11.2011

אני קם בבוקר במהירות כדי להספיק להגיע למסגד. אסור שיחשדו בי... אחרי הפצצה האיראנית המוסלמים כפו על השאריות כאן התאסלמות או מוות. אני בחרתי בחיים,

מכת הנגד הישראלית לא יצאה בסופו של דבר אל הפועל. ראש הממשלה החליט לא ללחוץ על הכפתור בגלל דעת הקהל הבינלאומית. בעצרת הכללית של האו"ם הוחלט שמדינת ישראל צריכה להכנע. ממילא לא נשאר שום דבר אחרי שבבוקר אחד שלוש פצצות גרעיניות הופעלו במישור החוף.
לפחות אני בחיים, אי אפשר לומר את זה על היהודים תושבי אירופה שגילו מאוחר מדי שהאיומים של אחמדיניג'אד נכונים ועשרות פצצות גרעיניות הופעלו בשטחם על ידי "טרוריסטים". האצבע המאשימה הופנתה ל"טרוריסטים יהודיים שגנבו את הפצצות מדימונה". האירופאים שמחו לגלות שלמרות 70 שנות תרדמה כישורי ההרג והרצח שלהם לא נפגמו והם פצחו להם בנחת בשואה שניה שאחריה באמת אפשר לומר שאירופה נקייה מיהודים. מה שמנחם אותי הוא שבגלל ההתקפה הגרעינית עליהם לא נשארו יותר מדי אירופאיים...
אני לא מדבר על ההודים המסכנים שחטפו אחרי ש"טרוריסטים" מחבל קשמיר החליטו לפוצץ סימולטנית כמה פצצות גרעיניות ברחבי הודו. לנו לפחות יש קצת עזרה מהיהודים בארצות הברית. להם אין כלום.

בהתחלה חשבנו שהאמריקאים יעזרו לנו אחרי ההפצצה הגרעינית, אבל אחרי שאירופה חטפה, הם החליטו לדבוק במדיניות בדלנית.
הסינים והרוסים החליטו לחזור למשטר הקומוניזם, אחרי ששיטת הסחר החופשי בעולם קרסה בגלל ההפצצה של אירופה והודו. ככה שרוב בני האדם חיים תחת משטר דיכוי מדכא. למעט האמריקאיים שגם עליהם יש מגבלות רבות.

אני חייב למהר, היום אני בצוות שעסוק ב"טיהור" תל אביב או יותר נכון ביזת מה שנשאר מהעיר המודרנית לשעבר. אנחנו עוברים בין ההריסות ואוספים ברזלים וגרוטאות. לפחות אני עובד ומקבל קצת לחם ועדשים בסוף היום המצב שלי יותר טוב מאלו שלא החליטו לקבל אותם לעבודה. אתה רואה אותם זרוקים בכל חור, עטופים בסמרטוטים, עם בטן נפוחה.

אני חי, זה נכון, אבל כבר לא נשארו לי הרבה שיניים והשיער שלי נשר ממזמן. לפחות הצלחתי להעביר את הילד לארצות הברית. אני מקווה שהוא בסדר והוא גדל אצל אנשים שאוהבים אותו. בבוקר אני יכול לראות את המגדלים ההרוסים של עזריאלי, אני יכול לשאול רק - איפה טעינו?

הייתי ממשיך לכתוב, אבל אני חייב ללכת לתפילת הבוקר. על כל איחור כורתים אצבע.

rgv 20-11-06 13:37

הזוי משהו..

Night_Wolf 20-11-06 13:40

נוראי! סבלתי במשך כל הקריאה,דבר כזה בחיים אבל בחיים לא יקרה זאת אשליה מפגרת של המפגרים האלה שמבקשים סליחה מהערבים על הירי בעזה שעשינו להם ישראל מדינה חזקה תמיד הייתה ותמיד תהיה,אם כל האיומים של איראן וכל הטירור בעולם אפשר להיות בטוחים שאם ישראל תהיה תחת סכנת השמדה אנחנו נכה במוסלמים האלה כלכך חזק שהם לא ידעו מאיפה זה בא להם,חוץ מזה לא ניראה שיש להם תקציב לבצע את כל מה שהבן אדם הזה רשם ...:disgust:

tamir23 20-11-06 13:41

עברה בי צמרמורת!

spacex 20-11-06 13:43

גם בחיים לא חשבת שחיזבללה ייתנו לנו בראש ?
גם בחיים לא חשבת שלחיזבללה יש טילים שיפגעו בספינות שלנו ?

עכשיו תהיה בטוח ,שאנחנו חיים בבועה יותר מדי זמן ....

Danielllo 20-11-06 13:46

פיי!! בהחלט תרחיש מציאותי!!

אבל אני מאמין שלא נצא עד כדי כך פראיירים אם וחס בחלילה זה יקרה

Real 20-11-06 13:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
נוראי! סבלתי במשך כל הקריאה,דבר כזה בחיים אבל בחיים לא יקרה זאת אשליה מפגרת של המפגרים האלה שמבקשים סליחה מהערבים על הירי בעזה שעשינו להם ישראל מדינה חזקה תמיד הייתה ותמיד תהיה,אם כל האיומים של איראן וכל הטירור בעולם אפשר להיות בטוחים שאם ישראל תהיה תחת סכנת השמדה אנחנו נכה במוסלמים האלה כלכך חזק שהם לא ידעו מאיפה זה בא להם,חוץ מזה לא ניראה שיש להם תקציב לבצע את כל מה שהבן אדם הזה רשם ...:disgust:

כנל כמעט לא הקאתי באמצע באימשלי.

Night_Wolf 20-11-06 13:48

:
ציטוט:

פורסם במקור על ידי spacex
גם בחיים לא חשבת שחיזבללה ייתנו לנו בראש ?
גם בחיים לא חשבת שלחיזבללה יש טילים שיפגעו בספינות שלנו ?

עכשיו תהיה בטוח ,שאנחנו חיים בבועה יותר מדי זמן ....

אחי, אתה משווה תטילים הצימוקיים האלה שלהם לפצצה גרעינית?הם מקבלים את רוב הטילים האלה בחינם ממצרים וממדינות ערב..פצצה גרעינית אתה צריך משגר ענק או את המטוס הענקי הזה שכחתי תסוג שלו בי משהו שהוא יכול להפיל פצצת אטום..חוץ מזה מה אתה לא סומך על צה"ל?:jockey:

ran_z 20-11-06 13:49

יש מצב אתה מארגן לי מהחומר שהבנאדם לקח לפני שהוא כתב את המכתב הזה.
זה נראה לי מסדר אותי עד סוף השנה.

pohdem 20-11-06 13:50

המרחק בין זה למציאות אינו גדול..

pohdem 20-11-06 13:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
:

אחי, אתה משווה תטילים הצימוקיים האלה שלהם לפצצה גרעינית?הם מקבלים את רוב הטילים האלה בחינם ממצרים וממדינות ערב..פצצה גרעינית אתה צריך משגר ענק או את המטוס הענקי הזה שכחתי תסוג שלו בי משהו שהוא יכול להפיל פצצת אטום..חוץ מזה מה אתה לא סומך על צה"ל?:jockey:

מטוס? איפה אתה חושב שאתה? במלחמת העולם השניה?
להגיד לך את האמת? אני ממש אבל ממש לא סומך על צה"ל.. ואני לא מבין מאיפה בא לך כל הביטחון הזה בצבא ה"דגול" שלנו.. הרי במלחמת לבנון השניה הם הוכיחו לנו רק את ההפך..
תצא מהבועה שבה אתה חי.. לפני שהיא תיתפוצץ לך חזק בפנים.

HHHEELLBBOOYY 20-11-06 13:52

מי הדפוק שכתב אתזה

spacex 20-11-06 13:55

אתם חייים בבועה חבר'ס ...
באמת ..
לפני עשר שנים יכולתם לבוא ולהגיד שהבן אדם אוכל סרט ...
היום שכחו מזה ..זה תרחיש מגה אפשרי ,ואתם חושבים שהכל בסדר...
חבל ..באמת חבל ..

Night_Wolf 20-11-06 13:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pohdem
להגיד לך את האמת? אני ממש אבל ממש לא סומך על צה"ל.. ואני לא מבין מאיפה בא לך כל הביטחון הזה בצבא ה"דגול" שלנו.. הרי במלחמת לבנון השניה הם הוכיחו לנו רק את ההפך..

אני מחפש לך תמונה של המטוס הזה בסדר?
ואם אתה לא סומך על המדינה שלך תברח ותגור במדינה אחרת...:):):):) אתה באמת חושב שהאפסים האלה יוכלו לזרוק פצצה גרעינית איראן אם כל האיומים שלה כבר שנתיים מאיימת שאנחנו נושמד והיא רק מדברת באויר ברגע שתהיה סכנה רצינית אז אנחנו ניפעל בלי ברירה..אחי אני חושב שאתה זה שחי בתוך בועה

Night_Wolf 20-11-06 13:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pohdem

http://www.fas.org/nuke/guide/usa/bomber/b-2.htm

בזמנך החופשי אחי תיקרא,ותיראה שיש מטוסים שיכולים להפיל פצצה גרעינית מקוה שיש לך סבלנות לזה

spacex 20-11-06 14:06

אחי ,לגבי התרחיש ,זה מוקצן ,ובכוונה גם ..
אני לא אומר שזה מה שייקרה וזה משהו שיהיה בטוח ....
אבל זה בהחלט אומר משהו ..
בצד השני בינתיים מתחוללת תכנית גרעין ,שאף אחד לא יודע מה קורה איתה
בינתיים זה נכון שהוא רק מדבר ,אני סומך על הצבא שלי ..
אבל לצערי מי ששולט פה זה ממשלה על הפנים ,מוגבלת וחסרת דעה ,ועליה ,אני לא סומך!

Der Metzgermeister 20-11-06 14:08

אל תזלזלו בצה"ל
הוא צבא מאוד חזק, זה כמו כל דבר אחר, צריך לדעת לשלוט עליו בשביל להפיק את המקסימום.

וארה"ב לא יצאו כאלה פרייארים אם ישלחו אטום עליינו או על אירופה.

Night_Wolf 20-11-06 14:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי spacex
אבל לצערי מי ששולט פה זה ממשלה על הפנים ,מוגבלת וחסרת דעה ,ועליה ,אני לא סומך!

כן זה באמת נכון הממשלה שלנו על הפנים! יש לנו בעיה שהראשי ממשלה שלנו נעשים פחדנים יותר מבחירות לבחירות..

pohdem 20-11-06 14:36

מה שאני מנסה להגיד בעצם שלאירן אין שום בעיה שם תקציב כי משאבים לא חסר להם... ולא רק מטוסים יכולים לשגר את הפצצה ככה שזאת לא בעיה..

אם למדת על ההיסטוריה של מלחמת העולם השניה תמצא שיש הרבה דומה בין גרמניה הנאצית לבין אירן של ימינו. וגם בגרמניה זילזלו בהתחלה.

בקשר למגורים? בנתיים זה לא תלוי בי. אבל בעתיד, אם אני ימצא לנכון שיש מדינה אחרת שבא העתיד שלי יכול להיות יותר טוב ובטוח אז למה לא?

אני ממש לא נימצא בבועה. אני ריאליסטי מאוד.. ושוב, גם אם אחרי מלחמת לבנון השניה אני כזה בטוח בצבא שלנו ולא מפקפק בו אפילו במעט אז אתה זה שחי בבועה ולא אני.

Tnavon 20-11-06 14:53

לא נשמע לי ממש הגיוני כל התרחיש הזה
מה אנחנו בימי הביניים שמישהו יכול לכפות עלינו להתאסלם או למות
ואתה חושב שגם אף אחד לא יצא לעזרתנו

אתם ממש חיים בסרט

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:27.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ