ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   אוכל לפני השינה. (https://israelbody.com/showthread.php?t=65020)

Novice 12-05-10 08:45

אוכל לפני השינה.

האם כשאוכלים לפני השינה(שעה ככה) האוכל נשאר בקיבה ונרקב או שהוא מתעקל בזמן השינה?
אתמול אכלתי לפני השינה ואני מרגיש כאילו הקיבה שלי מלאה קצת ואכלתי ארוחה גדולה יחסית אתמול.
ראיתי שגם עליתי במשקל פתאום בגלל זה.

אני יודע שאם אוכלים בשר לפני השינה הוא נרקב אבל על אוכל אחר אין לי מושג.

אז מה אתם אומרים?

תודה.

pala 12-05-10 10:24

השינה החזקה שהגוף באמת מקבל מועיל ממנה נמשכת כשעתיים בלבד סה"כ כך שגם אם הפעילות של הגוף נפסקת(עיכול), זה רק לשעתיים בלבד(אם בכלל) כך שבשאר ה6 שעות האחרות(שיש עיכול.....) האוכל מתעכל

Cuba 12-05-10 10:35

הזה שעלית במשקל זה לא באמת עלית במשקל זה נוזלים בעיקר..
חוצמזה שמשקל זה דבר משתנה אתה יכול עכשיו לשקל 70 ומחר 70.5 תמבין? משקל זה דבר משתנה זה תלוי כמה אכלת כמה שתית באותו יום דברים כאלה

Novice 12-05-10 10:37

כן אתם צודקים. קמתי באיזה 4 בבוקר עם הגוף מיובש שתיתי 3 כוסות מים קרים(כוס גדולה) וזה גם יכול להשפיע.
לצערי השבוע לא רצתי כי יש לי בגרות שבוע הבא. היום יום חופשי ארוץ לי קצת ואחרי הבגרות אחזור לשגרה.
מצד שני, אתמול הרשתי לעצמי צ'יט קטן אחרי הרבה זמן ששמרתי זה היה מין דגני בוקר כאלה עם גרנולה וחלקיקי שוקולד...נראה לי שזה גם מה שהעלה אותי אבל חפיף.

גל ציון-פור 12-05-10 12:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי novice (הודעה 993120)
האם כשאוכלים לפני השינה(שעה ככה) האוכל נשאר בקיבה ונרקב או שהוא מתעקל בזמן השינה?
אתמול אכלתי לפני השינה ואני מרגיש כאילו הקיבה שלי מלאה קצת ואכלתי ארוחה גדולה יחסית אתמול.
ראיתי שגם עליתי במשקל פתאום בגלל זה.

אני יודע שאם אוכלים בשר לפני השינה הוא נרקב אבל על אוכל אחר אין לי מושג.

אז מה אתם אומרים?

תודה.

כמובן.....שלא
אתה יכול לאכול גם בזמן השינה, מאזן קלורי חיובי הוא מה שיגרום לך לעליה במשקל.
בברכה
גל ציון-פור

Novice 12-05-10 15:42

אוקיי.
ולעוד שאלה, מאז הארוחה הזו מאתמול אני מרגיש כאילו היא יושבת לי בבטן סתם ככה ולא מתעקלת(עברו המון שעות מאז) וגם לא אכלתי כמעט היום כדי לתת לגוף לנקות את עצמו.

jonathan 12-05-10 16:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי novice (הודעה 993194)
אוקיי.
ולעוד שאלה, מאז הארוחה הזו מאתמול אני מרגיש כאילו היא יושבת לי בבטן סתם ככה ולא מתעקלת(עברו המון שעות מאז) וגם לא אכלתי כמעט היום כדי לתת לגוף לנקות את עצמו.

למה אתה חושב שהגוף שלך עובד ומערכת העיכול שלך לא עובדת?
פשוט תלך לחרבן ותרגיש יותר קליל..אני ניסיתי.
מערכת העיכול עובדת 24/7,יש זמנים שהיא עובדת איטית יותר למשל בשינה,אבל אין כזה דבר שהגוף לא מעכל מזון(אצל אדם בריא)

xBiCePx 12-05-10 18:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jonathan (הודעה 993201)
למה אתה חושב שהגוף שלך עובד ומערכת העיכול שלך לא עובדת?
פשוט תלך לחרבן ותרגיש יותר קליל..אני ניסיתי.
מערכת העיכול עובדת 24/7,יש זמנים שהיא עובדת איטית יותר למשל בשינה,אבל אין כזה דבר שהגוף לא מעכל מזון(אצל אדם בריא)

+1,אם היא לא הייתה עובדת לא נראה לי שהיינו יכולים לחיות ככה כי לפחות רבע מהיום אנחנו ישנים,ועדיף לך לאכול חלבון שמפרק לאט ליפני השינה ;)

Cuba 12-05-10 18:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי xbicepx (הודעה 993244)
+1,אם היא לא הייתה עובדת לא נראה לי שהיינו יכולים לחיות ככה כי לפחות רבע מהיום אנחנו ישנים,ועדיף לך לאכול חלבון שמפרק לאט ליפני השינה ;)

זה לא כזה משנה.. אני לפני השינה שותה שייק חלבון

rubinny 13-05-10 20:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Cuba (הודעה 993245)
זה לא כזה משנה.. אני לפני השינה שותה שייק חלבון

תכלס צודק..

Novice 13-05-10 22:49

סבבה תודה לכם.
בכל מקרה, מאז אותו הערב יש לי בלאגן רציני בקיבה ובתזונה.
ביומיים-שלושה עליתי איזה 2 קילו מכלום(בטח נוזלים) ולא אכלתי כל כך טוב ואכלתי יותר מידי דברים עם הרבה נתרן.
קיצר, אני עושה את שישי-שבת בתזונה קצת חופשית "עושה ריסטרט לגוף" ונח קצת אחרי הרבה זמן ואז ימשיך לי בחיטוב :=]

luabrankatz 14-05-10 07:06

חחח

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pala (הודעה 993125)
השינה החזקה שהגוף באמת מקבל מועיל ממנה נמשכת כשעתיים בלבד סה"כ כך שגם אם הפעילות של הגוף נפסקת(עיכול), זה רק לשעתיים בלבד(אם בכלל) כך שבשאר ה6 שעות האחרות(שיש עיכול.....) האוכל מתעכל

מה לא שמעתם שהמערכת של הגוף מפסיקה למשך שעתיים? גם הלב מפסיק לשעתיים וגם המוח וגם זרימת הדם ולפעמים יש אנשים שקמים ולא רואים כלום כי המערכת של הראיה בדיוק לא עבדה...
חחחחחחחחחחחח גבר מספיק עם המיתוסים

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:49.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ