ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   חבר'ה ותיק הפורום שלנו Danzig מתגייס מחרתיים - אשכול איחולים וברכות כנסו (https://israelbody.com/showthread.php?t=31658)

BXL 25-03-08 19:57

חבר'ה ותיק הפורום שלנו Danzig מתגייס מחרתיים - אשכול איחולים וברכות כנסו

Danzig (דן) היקר שלנו מתגייס מחרתיים (לצה"ל לעילגים),אחרי כמעט שנה וחצי של אימונים רציינים ונראה לי גם חבר בפורום ישראל בודי הוא הולך לעזוב את כל העולם הזה למשך 3 שנות שרות (למרות שאני בתקווה שיהיו לך יומיות אחי ותוכל לחזור להתאמן:diractor: ) בקיצור מה שאני בא להגיד זה שכל אחד יתן פה את איחוליו וברכיו לדן שלנו לקראת שירותו בצבא,הוא היה כאן בפורום ממה שהבנתי עוד מהימים של הפורום הישן ועוד שהוא היה בחיתוליו (אני מדבר כאילו הוא הולך להפסיק לבקר פה אבל לא נראה לי שזה יהיה ככה הוא ימשיך לבקר ולהפציץ:boxing: ).

ועכשיו לברכה שלי -
דן אחי,אני מכיר אותך אולי כולה חודש ואני מתאמן איתך בסך הכל חודש (אולי טיפה יותר שחושבים על זה),אך כבר הספקתי לגלות עד כמה אתה אחלה של בן אדם שאוהב לעזור,לתמוך,לעודד ולהכניס פאקינג רעל ומוטיבציה!! DAMNNNNNN אני בחיים לא ישכח את האימוני חזה,סקוואט,דד ליפט,בנט אובר וכל החרא האחר שעשינו!!! הכנסת בי רעל משהו מטורף עליתי בזכותך ואך ורק בזכותך פי 2 בכל המשקלים שלי.
ובכלל בכללי,בחודש וקצת האחרון אני חושב שהתפחתי המון והעליתי המון במשקלי העבודה שלי בעיקר בזכותך,אתה לימדת אותי הרבה מתחום הבודיבילדינג לפני שהכרתי אותך הידע שלי שאף ל-0 הכנסת בי מוטיבציה ורעל בצורה מטורפת (אמרתי כבר?) ועוד כמובן..
בקיצור ולעניין (כי נראה לי שלכולם כבר נמאס לקרוא והם עוד שניה פורשים),דן,אתה אחלה בנאדם (או כמו שאומרים 'סוס') לימדת אותי המון ועזרת לי המון! שיהיה לך המון המון(DAMN כמה פעמים המון בשורה אחת) המון (נו הייתי חייב) בהצלחה בצבא,שה-3 שנים האלה יעברו לך בזריז ואני כבר מחכה לראות אותך אחרי הצבא שחיף ואני עם היקף יד 46 על 7 אחוז שומן מוחעחעחע חחח סתם אחי,אה וגם אני מקווה שתשובץ בצבא למשהו שאתה רוצה,ועוד פעם בהצלחה:basketball:

Mr.Bazooka 25-03-08 19:58

הוא ותיק? \=
שפשוף נעים מר בחור.

eminemfan 25-03-08 20:00

שפשוף נעים אחי!גיוס קל -שמור על עצמך,ואל תאכל לוף במטווחים!! ותמיד תטווח הכי שמאלי(המבין יבין) ותגיב בסופי שבוע:sbb4:

maorstyle 25-03-08 20:00

בהצלחה אחי

maorstyle 25-03-08 20:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eminemfan
שפשוף נעים אחי!גיוס קל -שמור על עצמך,ואל תאכל לוף במטווחים!! ותמיד תטווח הכי שמאלי(המבין יבין) ותגיב בסופי שבוע:sbb4:

תשמע אתה חייב להספיק לכתוב גדול זה מציק התלהבת פעם אחת פעם שניה אבל חלאס!

Gil-G 25-03-08 20:01

יש עוד יומיים איזה לחץ...
חחחחחחחחחחחחחחחח גיוס נעים.. מי יתן שתזכה לשים להרבה בחורות ביצים על המצח

eminemfan 25-03-08 20:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי maorstyle
תשמע אתה חייב להספיק לכתוב גדול זה מציק התלהבת פעם אחת פעם שניה אבל חלאס!

אם זה כזה מציק אני אפסיק-תאחל לבנאדם משהו במקום להתעסק בקקי.

maorstyle 25-03-08 20:03

ציטוט:

בהצלחה אחי

אני מצטט אתה עצמי כדי שתיראה אני הגבתי שניה וחצי אחרי =()

BXL 25-03-08 20:03

כן אבל מחר הוא לא יהיה בבית (אתה יודע הכנות לצבא) אז כאילו שזה מחר P:

BXL 25-03-08 20:05

טוב חבר'ה בואו לא נהפוך את זה לאשכול מריבה מצידי תריבו אחד עם השני במסנגר/פלאפון/בבת ים בעיגול שכל אחד יאחל לדן מה שהוא רוצה וסלאמת עליקום.

eminemfan 25-03-08 20:06

ציטוט:

אני מצטט אתה עצמי כדי שתיראה אני הגבתי שניה וחצי לפני =()

אופס.
ודן אחי אל תתן לפזמניקים" להתפז"מ עליך זה כמו פרש מיט שנכנס לכלא.

CriminaL 25-03-08 20:08

שיהיה בהצלחה אח יקר וגיוס קל,שמור על קשר :sbb4:

The Sun 25-03-08 20:10

דן אחי תודה על העזרה ואתה באמת אחד הכלים... מקווה שהשיחות שלנו לגבי צבא יעזרו לך ואם יש לך שאלות השארתי לך פלאפון במסנ אם יש בעיות משו שאלות תתקשר אני זמין...
המון בהצלחה והצעירות עוברת.. אל תדאג

Homie 25-03-08 20:11

יא נקניק שלח לי איימייל עם הפלא שלך (אני כנראה לא אהיה מחובר בזמן שלך במסנג'ר)
וניפגש בבקו"ם liberman_730@gmail.com

Yoshi-Moto 25-03-08 20:11

בהצלחה איש.
שפשוף נעים

denous 25-03-08 20:19

יהומו !
למה? :{
אני מת על התגובות שלך !
גיוס קל ונעים אחי מקווה שתחזור בריא ושלם משם !!!

Ferrari F430 25-03-08 20:22

גיוס קל:sbb4:

eyalamzleg 25-03-08 20:22

מזל טוב! חחחח גיוס קל ונעים כל שישי בחורה אחרת;]

סהר! 25-03-08 20:52

דן שיהיה לך בהצלחה מכל הלב.
ואני אוטוטו מגתגייס ב3 באפריל חמישי הבא

סהר! 25-03-08 20:52

דן שיהיה לך בהצלחה מכל הלב.
ואני אוטוטו מגתגייס ב3 באפריל חמישי הבא

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:14.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ