ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   משהו ה"קורנפלקס" הבריא והטוב ביותר ? (https://israelbody.com/showthread.php?t=67690)

BigWolf 27-09-10 01:00

משהו ה"קורנפלקס" הבריא והטוב ביותר ?

בס"ד

היום רציתי לקנות קורנפלקס, אך מתברר שזאת משימה כלל לא פשוטה כי בסופר היו קרוב ל 50 סוגים שונים

זאת שאלה ליועצי התזונה אולי - אם כן, מהו הקורנפלקס הטוב והבריא ביותר למתאמן בחדר כושר ? (ואם גם תכתבו את הסיבה למוצר אותו אתם ממליצים זה יהיה ממש מצויין. כמו שאמרו בני ישראל למשה בהר סיני - "נעשה ונשמע" :bow:"

amitbatito 27-09-10 01:11

מטרה?(חיטוב? ,מסה?)
לדעתי הכי בריא הוא פייבר וואן...

Elad12 27-09-10 01:37

ברנפלקס,פייבר וואן.
אחלה ערכים לשניהם לא משנה עם אתה במאסה או בחיטוב.

BigWolf 27-09-10 01:43

בס"ד

תודה על התגובות חברים יקרים. אני חושב שהגיע הזמן "לגלות את אמריקה" (יש לי תקווה שהיא קיימת) ולצעוק את זה חזק ! - אני לא במסה ולא בחיטוב ! - אני בשניהם !!!
אני יודע שזה אפשרי ! ואני הולך לגלות את הדרך המתאימה ביותר לגוף שלי להשיג את המטרה הזאת ! גם לגדול וגם להיות חטוב

jonathan 27-09-10 02:03

בס"ד

מאן דהו אכן הבחין בעברית הצחה של הגולש הנכפז?
ובכן,לדעתי ה"פתיתי תירס",כפי שנקראים בשוק כשם כולל לכל מוצרי המזון שניזונים אנחנו מהם בבוקר עם החלב,הוא בהחלט ה"כריות".
נימוק:הוא טעים רצח ואפשר לשתות את החלב אחריזה כמו ניגר

Chest 27-09-10 02:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwolf (הודעה 1024919)
בס"ד

תודה על התגובות חברים יקרים. אני חושב שהגיע הזמן "לגלות את אמריקה" (יש לי תקווה שהיא קיימת) ולצעוק את זה חזק ! - אני לא במסה ולא בחיטוב ! - אני בשניהם !!!
אני יודע שזה אפשרי ! ואני הולך לגלות את הדרך המתאימה ביותר לגוף שלי להשיג את המטרה הזאת ! גם לגדול וגם להיות חטוב

אתה ליצן. ילד בן 16 צריך להעיר אותך מהחלום שאתה נמצא בו?
איך מבחינה מדעית הגוף שלך יכול גם לגדול במסאת שריר וגם להתחטב באותו רגע?
יש לך מאזן קלורי. Bmr. עם אתה צורך מעל התחזוקה היומית אתה תגדל במאסה, בלתי אפשרי שתרד במשקל מבחינה מדעית. עם אתה צורך מתחת לתחזוקה אתה יורד במאסה. מתחטב. מרזה.
אולי יש חומרים שאיתם זה אפשרי [אני דיי בור בכל מה שקשור לממתקים],
ואולי זה למתאמנים שמתאמנים כמה שבועות זה אפשרי להיות בתקופה של חיטוב ולהעלות קצת מסאת שריר, אבל זהו לא מעבר לזה.

BigWolf 27-09-10 02:52

בס"ד

אולי אני לא צודק (האמת במרבית החיים שלי לא הייתי) אבל זכור! אין חכם כבעל ניסיון, אני עובד קשה בחדר כושר מגיל 14, (נכון כבר הרבה שנים לא נגעתי במשקולות) ובגיל 14, התחלתי "לקרוע" לברזל את הצורה. שים לב ! גם עליתי במשקל וגם הייתי חטוב ויפה.
התקופה בין 17-22 כל חודש הייתי מעלה במסה ( של שרירים!!!) אבל הייתי חטוב כמו בפוסטר! - אני יודע שזה אפשרי כי עשיתי את זה בעבר. נקודה.
עכשיו בתקופה הזו קשה לי יותר, אבל אני יודע שאפשר למצוא את הנוסחה המתאימה בעזרת איש מקצוע, מעקב והתמדה (ובעיקר הרבה "רעל" בעיניים)
בעוד כמה חודשים, אנו נדבר שוב על העניין, ובנתיים........... ברנפלקס והרבההה.....

נ"ב

אתה יודע למה אני לא יושן ?! - כי אני חושב שמחר כל החדר כושר הולך לרעוד מגעגועים שלי למוט ופלטות

גל ציון-פור 27-09-10 07:59

כל דגני הבוקר מחיטה מלאה, שאינם מפוצצים בסוכר, יכולים להתאים.
ברנפלקס/פייבר 1/פיטנס/אל-בראן וכו'...
אם אתה משלב מדי פעם דגני בוקר אחרים (בשביל הטעם) לא יקרה כלום :-)
בברכה
גל ציון-פור

pala 27-09-10 09:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי chest (הודעה 1024938)
אתה ליצן. ילד בן 16 צריך להעיר אותך מהחלום שאתה נמצא בו?
איך מבחינה מדעית הגוף שלך יכול גם לגדול במסאת שריר וגם להתחטב באותו רגע?
יש לך מאזן קלורי. Bmr. עם אתה צורך מעל התחזוקה היומית אתה תגדל במאסה, בלתי אפשרי שתרד במשקל מבחינה מדעית. עם אתה צורך מתחת לתחזוקה אתה יורד במאסה. מתחטב. מרזה.
אולי יש חומרים שאיתם זה אפשרי [אני דיי בור בכל מה שקשור לממתקים],
ואולי זה למתאמנים שמתאמנים כמה שבועות זה אפשרי להיות בתקופה של חיטוב ולהעלות קצת מסאת שריר, אבל זהו לא מעבר לזה.

חחח, אתה ליצן בן 16 וזה כן אפשרי מבחינה מדעית

ran_z 27-09-10 10:47

אני חולה על המולטי צ'יריוס, אבל שים לב להודעה של גל.

SmokingSnake 27-09-10 10:51

קרנצ'ים של תלמה משיבולת שועל וחיטה מלאה, אלה הדגנים(שאני אכלתי לפחות) שהכי קרובים במספרים לקוואקר והגם גם די טעימים... מלא סיבים מלא פחמימות, בערך 300 קק"ל ל100 גרם(=כלום)

jonathan 27-09-10 11:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z (הודעה 1025011)
אני חולה על המולטי צ'יריוס, אבל שים לב להודעה של גל.

מה טעים במולטי צ'יריוס?יש בזה מלא סוכר וזה עדיין לא טעים..
תנסה כריות נוגט..והאמת שיחסית יש לו אחלה ערכים.

Chest 27-09-10 17:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pala (הודעה 1025008)
חחח, אתה ליצן בן 16 וזה כן אפשרי מבחינה מדעית

חחח ואתה גבר.. איך זה מבחינה מדעית הגיוני לעלות במסאת שריר ולהתחטב?
אני לא מדבר פה על לעלות מסאת שריר ולהשאר מחוטב, אני מדבר על מה שפותח הפוסט רשם.
תקרא טוב יא מכוער.

BigWolf 27-09-10 18:06

בס"ד

הי חברים בלי מכות בבקשה! אני שמח שה"קורנפלקס" מעלה לכם (וגם לי) מוטיבציה לכתוב.

תודה לכל המגיבים

Epidemic 28-09-10 00:11

אני משתמש בברנפלקס.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:56.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ