ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   תמונות עדכניות של גדי טרוני! שבעה שבועות לפני התחרות. (https://israelbody.com/showthread.php?t=37301)

קובי חיים 16-07-08 16:21

תמונות עדכניות של גדי טרוני! שבעה שבועות לפני התחרות.

צילמתי את גדי אחרי אימון במכון כושר.. לקראת התחרות!

בחודש הבא יהיה הפורייקט האמיתי.. כשגדי יהיה בשיא... חכו לשינויים!

אשמח לקבל תגובות!

http://www.myg.co.il/uploads/phpioH5fR.jpg

http://www.myg.co.il/uploads/phpnaugtt.jpg

http://www.myg.co.il/uploads/phpdoOffF.jpg

Yoshi-Moto 16-07-08 16:22

יפה מאוד!!
בונא נראה כ"כ הארדקור בתמונה הראשונה.

הוא נראה מצויין שיהיה בהצלחה, הוא אמור להגיע במצב טוב לתחרות.

hell 16-07-08 16:29

גדי, יא מניוק, היית מתקשר...היינו עושים איזה בוק ביחד.
אתה פשוט תופעה!
ראיתי אותך לפני חודשיים, נראית כמו מישהו שלא ראה משקולת מימיו...
מה הסוד שלך ?
:d

Dr. Muscle 16-07-08 16:37

נראה מצויין ובייחוד איזור החזה והכתפיים
רואים שיש קצת נוזלים בבטן אבל סה"כ הכל במקום

צילום מעולה ד"א

Bodybuilder 16-07-08 16:43

גדי נראה מצויין, אבל לא הגיע הזמן לעשות צעד קדימה ולעלות לקתגוריית משקל כבדה יותר ?
התחרת עד 75 שנה שעברה אם זכור לי טוב...

גיל גרנות 16-07-08 16:50

כמו תמיד, מר טרוני הצעיר נראה פגז.
כל שנה הוא מפציץ מחדש.

תמשיך ככה מר בחור, אוהבים אותך. :)

arbel2 16-07-08 17:07

משתפר מיום ליום

כל הכבוד גדי ,אתה יודע בדיוק מה אני חושב עליך :)

לוזון 16-07-08 17:21

מאסיבי בטירוף וקרנף לא מהעולם הזה..

The Sun 16-07-08 17:24

התמונה הראשונה נראית ברמה מאוד גבוהה, כל הכבוד לקובי על הצילום.
נראה מצויין אם לוקחים בחשבון את העובדה שהוא חוזר מהפסקה ארוכה...

*DAVID* 16-07-08 18:07

באיזה קטגוריה הוא?..

trx--->sus 16-07-08 18:12

נראה טוב תנסה לקחת אוף סיזן של שנתיים ולעלות קטגורית משקל

Blabla144 16-07-08 18:15

לדעתי בזמן הזה היתה צריך להיות קצת יותר חטוב כבר,אבל נראה מצוין לא האמנתי בהתחלה שתצליח, עכשיו אני רואה שיש סיכוי טוב !
בהצלחה!

הארדקור 16-07-08 18:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blabla144 (הודעה 586075)
לדעתי בזמן הזה היתה צריך להיות קצת יותר חטוב כבר,אבל נראה מצוין לא האמנתי בהתחלה שתצליח, עכשיו אני רואה שיש סיכוי טוב !
בהצלחה!

עוד קשקוש של ילד שאין לו מושג ירקרק בנפלאות החומרים ובשינויים שעובר גוף אשר מתוחזק על פחות ממאה גרם פחמימה.
6 שבועות זה נצח כשעושים דברים קיצוניים אם אתה לא מבין נסה לשתוק.
אם כבר יש מה להעיר זה שבשנה שעברה הוא היה הרבה יותר טוב וצריך לזכור שיש פה עוד דרך כדי להיות מוכן לגמרי ולכן בניגוד לשנה שעברה אני חושב שהבחור לא פייבוריט.
יש מחיר לזה שבנאדם שנה שלמה לא מתאמן עים כל הכבוד לגנטיקה והכל.
בכל מקרה נראה יפה מאוד בהצלחה גדי.

גדי 21 16-07-08 19:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גיל גרנות (הודעה 586024)
כמו תמיד, מר טרוני הצעיר נראה פגז.
כל שנה הוא מפציץ מחדש.

תמשיך ככה מר בחור, אוהבים אותך. :)

אהבתי... ח"ח על הפירגון.

עכשיו ככה, קודם כל תודה ענקית לקובי חיים - צלם ענק עם הרבה סבלנות, ידע וכישרון..
עבדנו כשעה על הרבה תמונות (שרובן עוד בתהליך פיתוח) והבן אדם ידע להוציא את המיטב מכל זווית ומכל פוזה שהיא. אז תודה רבה לקובי..

שנית, תודה למי שמפרגן ולמי שמבקר..
כמו שכבר נאמר, תשעה חודשים לא התאמנתי ולא שמרתי על תזונה - הגעתי לשפל מבחינת מראה הגוף בייחוד מבחינה מקצועית. החלטתי לחזור ולעלות לאותה קטגוריה ורציתי לעשות את זה בצורה טבעית (או במילים אחרות: בלתי אפשרית), ההתקדמות הייתה אדירה, עליתי כמעט 7 קילוגרם בחודש וחצי ללא גיינרים וללא חומרים והאימונים היו מטורפים.. אני עדיין חושב שיש ביכולתי לעלות השנה לאותה קטגוריה ולהיות בין השלישייה, אבל השאיפה שלי גבוהה יותר ולכן החלטתי לעזוב את המשחקים ואת הנסיונות המטומטמים שאפשר גם אחרת.. ביום שני האחרון התחלתי עם קצת עזרה חיצונית - מה שלדעתי יוביל אותי למקום אליו אני שואף - עד 82 ק"ג.

אני מאמין ביכולות שלי, אבל יכול להיות שאני טועה.. אני מוצא לנכון להתאמץ מאוד ואולי גם אצליח.
כרגע אני עוד עולה משקל.. כן, אני יודע שאין זמן - אבל שוב: It's my way or no way
אני לא עובד לפי הספר..

arbel2 16-07-08 19:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21 (הודעה 586104)
אהבתי... ח"ח על הפירגון.

עכשיו ככה, קודם כל תודה ענקית לקובי חיים - צלם ענק עם הרבה סבלנות, ידע וכישרון..
עבדנו כשעה על הרבה תמונות (שרובן עוד בתהליך פיתוח) והבן אדם ידע להוציא את המיטב מכל זווית ומכל פוזה שהיא. אז תודה רבה לקובי..

שנית, תודה למי שמפרגן ולמי שמבקר..
כמו שכבר נאמר, תשעה חודשים לא התאמנתי ולא שמרתי על תזונה - הגעתי לשפל מבחינת מראה הגוף בייחוד מבחינה מקצועית. החלטתי לחזור ולעלות לאותה קטגוריה ורציתי לעשות את זה בצורה טבעית (או במילים אחרות: בלתי אפשרית), ההתקדמות הייתה אדירה, עליתי כמעט 7 קילוגרם בחודש וחצי ללא גיינרים וללא חומרים והאימונים היו מטורפים.. אני עדיין חושב שיש ביכולתי לעלות השנה לאותה קטגוריה ולהיות בין השלישייה, אבל השאיפה שלי גבוהה יותר ולכן החלטתי לעזוב את המשחקים ואת הנסיונות המטומטמים שאפשר גם אחרת.. ביום שני האחרון התחלתי עם קצת עזרה חיצונית - מה שלדעתי יוביל אותי למקום אליו אני שואף - עד 82 ק"ג.

אני מאמין ביכולות שלי, אבל יכול להיות שאני טועה.. אני מוצא לנכון להתאמץ מאוד ואולי גם אצליח.
כרגע אני עוד עולה משקל.. כן, אני יודע שאין זמן - אבל שוב: It's my way or no way
אני לא עובד לפי הספר..

כמו שאמרתי לך לא פעם ,לא תמיד מסכים עם מה שאתה עושה ,אבל אני איתך 100 אחוז מהדרך.

Dr. Muscle 16-07-08 19:25

יש לי שאלה שאלתית - למה הניסיון הזה לצבור כמות מסויימת של שריר לפני התחרות ולהגיע לקטגוריה מסויימת? אני חושב שגם ככה הפרופורציות (למעט חסרון קטן ברגליים, אבל זה לא יסגר בשבעה שבועות) מצויינות והמראה הכללי טוב, למה לא לשאוף לconditioning מושלם ויהיה המשקל שיהיה, ובהתאם לזה תהיה בקטגורייה המתאימה.

גדי 21 16-07-08 19:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dr. Muscle (הודעה 586124)
יש לי שאלה שאלתית - למה הניסיון הזה לצבור כמות מסויימת של שריר לפני התחרות ולהגיע לקטגוריה מסויימת? אני חושב שגם ככה הפרופורציות (למעט חסרון קטן ברגליים, אבל זה לא יסגר בשבעה שבועות) מצויינות והמראה הכללי טוב, למה לא לשאוף לconditioning מושלם ויהיה המשקל שיהיה, ובהתאם לזה תהיה בקטגורייה המתאימה.

תראה, אני לא אתעקש לעלות לעד 82 קילו בכל מחיר.. במידה ואני רואה שעדיף לבוא בשייפ טוב יותר ל75 אעשה זאת. אבל קצת מבאס לבוא אחרי שנה ולעמוד במקום.. באופן טבעי בן אדם רוצה להתקדם.

החיסרון הגדול הוא לא הרגליים - ממש לא.. התמונה לא משקפת בכלל את הרגליים. החיסרון הוא עומק/עובי.

Dr. Muscle 16-07-08 19:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי גדי 21 (הודעה 586131)
תראה, אני לא אתעקש לעלות לעד 82 קילו בכל מחיר.. במידה ואני רואה שעדיף לבוא בשייפ טוב יותר ל75 אעשה זאת. אבל קצת מבאס לבוא אחרי שנה ולעמוד במקום.. באופן טבעי בן אדם רוצה להתקדם.

החיסרון הגדול הוא לא הרגליים - ממש לא.. התמונה לא משקפת בכלל את הרגליים. החיסרון הוא עומק/עובי.

מסכים איתך ומבין אותך , למרות שאני לא מתחרה, אני משתגע מזה שאני כבר כמה שנים פחות או יותר באותה הרמה... מצד שני, משקל זה רק מספר, יש אנשים שמתחרים באותה קטגורייה כבר שנים ועם הזמן הצורה של השריר שונה, הבגרות של השריר, ההכנה וכו' - הם ממשיכים להתקדם למעלה בדירוגים.

את הרגליים פחות רואים, היה נראה שבאופן כללי הן טיפה קטנות, בתחרות יהיה השיפוט האמיתי :d עומק ועובי זו בעיה של כל מתחרה בארץ וזה בעצם התחום שאף אחד לא נולד איתו אלא הוא בעיקר מגיע עם המסה. אני דווקא רואה שלמשקל שלך יש עובי מצויין , הכל ביחס למשקל כמובן, יש עוד כמה שנים טובות להוסיף שכבה על שכבה.

Logout 16-07-08 19:47

מה הגובה שלך גדי?

גדי 21 16-07-08 19:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי logout (הודעה 586148)
מה הגובה שלך גדי?

1.76 מטר

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:21.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ