ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   אני לא יודע מה לעשות עם המשך הספורט והתזונה (http://israelbody.com/showthread.php?t=66825)

RBM 10-08-10 20:37

אני לא יודע מה לעשות עם המשך הספורט והתזונה

טוב כפי שאולי מעט מכם יודעים אני חדש בעניין ומתאמן כבר שלושה חודשים.אני שוקל 84 ואני מטר 89 עכשיו אני רוצה להוריד עוד באחוזי שומן אבל אם אני אוריד עוד זה בטח כבר ייפגע לי בשריר.. אין לי מושג אם להתחיל עכשיו אולי בכלל מסה... עזרה !

רותם חלימי 10-08-10 23:07

כמה אחוזי שומן יש לך? ותלוי מה המטרה אחי אם חיטוב או מסה

Epidemic 11-08-10 00:19

תלוי באחוז שומן.
אם אתה באחוז שומן גבוהה מאוד כדאי לך לעשות חיטוב כרגע, אם אתה באחוז שומן בסדר תעשה מסה.

RBM 11-08-10 06:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי epidemic (הודעה 1013143)
תלוי באחוז שומן.
אם אתה באחוז שומן גבוהה מאוד כדאי לך לעשות חיטוב כרגע, אם אתה באחוז שומן בסדר תעשה מסה.

העניין הוא שהמורה לספורט שלי אמרה שאם אני ארד עוד זאת אומרת אשמור על הדיאטה החריפה אני ייפגע במסת שריר ולא ארד באחוזי שומן .אז היא אמרה לי לשמור על תפריט תזונה חדשה שאני והיא בנינו.מדדתי במכון את כמות אחוזי השומן ותן לי להגיד לך שהמכשיר הז מפוקפק פעם הוא הראה לי 13.7 ופעם 16.משהו אז... .

DannyC 11-08-10 11:22

תביא תמונה

RBM 11-08-10 15:21

תראה אני לא מחוטב ולא קרוב מאוד להיות מחוטב ואני רוצה להוריד עוד אחוזי שומן הבעיה היא שכבר הגעתי לשלב שעוד בערך10 קילו אני קרוב לתת משקל... .

SmokingSnake 11-08-10 19:31

לדעתי הבעיה שלך זה חילוף חומרים, אם תתחיל משטר דיאטתי של ארוחות מסודרות(6-7 ארוחות, הרבה ירק וסיבים+ מים) ותוכנית אימונים רצינית שתבנה לך שרירים אתה תעיף את השומן בלי קשר למה שתאכל

תתחיל ללכת לשירותים פעמיים ביום, החילוף חומרים יואץ הכל יהיה בסדר... אין מה לחשוב על חיטוב עם משקל גוף פחות מתלת ספרתי כשאתה 1.90, אבל בטוח אחרים יתווכחו ויגידו אחרת... זו דעתי

RBM 12-08-10 06:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1013287)
לדעתי הבעיה שלך זה חילוף חומרים, אם תתחיל משטר דיאטתי של ארוחות מסודרות(6-7 ארוחות, הרבה ירק וסיבים+ מים) ותוכנית אימונים רצינית שתבנה לך שרירים אתה תעיף את השומן בלי קשר למה שתאכל

תתחיל ללכת לשירותים פעמיים ביום, החילוף חומרים יואץ הכל יהיה בסדר... אין מה לחשוב על חיטוב עם משקל גוף פחות מתלת ספרתי כשאתה 1.90, אבל בטוח אחרים יתווכחו ויגידו אחרת... זו דעתי

אני אוכל 6-7 ארוחות ביום ויש לי חילוף חומרים די טוב אבל איכשהוא הסוף של הבטן והסוף של החזה הם שמנים.

hypertrophy 12-08-10 09:48

עם הנתונים האלה גם בלי לראות תמונה אני יכול לומר לך שאתה צריך מאסה....
אתה על אחוז גבוה יחסית בגלל חוסר שריר נקודה
תתחיל מאסה הכל יסתדר

RBM 12-08-10 14:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1013414)
עם הנתונים האלה גם בלי לראות תמונה אני יכול לומר לך שאתה צריך מאסה....
אתה על אחוז גבוה יחסית בגלל חוסר שריר נקודה
תתחיל מאסה הכל יסתדר

אתה בטוח כי נראה לי שיש לי משהו כמו קילו-שני קילו שומן בבטן וזה מעצבן !!!! יש לי קצת מסת שריר זה לא שאני בלי כלום רק זה לא ברמה קיצונית...

SmokingSnake 12-08-10 14:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי rbm (הודעה 1013457)
אתה בטוח כי נראה לי שיש לי משהו כמו קילו-שני קילו שומן בבטן וזה מעצבן !!!! יש לי קצת מסת שריר זה לא שאני בלי כלום רק זה לא ברמה קיצונית...

שוב פעם, על הגובה שלך מתחת ל3 ספרות לא צריך חיטוב, צריך להתחזק, תתחיל לעשות תרגילים עם משקלים גבוהים ותראה את השינוי בגוף לאט לאט

אם אתה שוקל פחות מ85 ועדיין עם אחוז שומן גבוה המסת שריר שלך צריכה בוסט

RBM 12-08-10 14:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1013460)
שוב פעם, על הגובה שלך מתחת ל3 ספרות לא צריך חיטוב, צריך להתחזק, תתחיל לעשות תרגילים עם משקלים גבוהים ותראה את השינוי בגוף לאט לאט

אם אתה שוקל פחות מ85 ועדיין עם אחוז שומן גבוה המסת שריר שלך צריכה בוסט

אז מה עכשיו להתחיל לטרוף ולהעלות עוד באחוזי שומן בתקווה שאיזה שריר יגדל לי? המסת שומן שלי לא נראית לי גבוהה אלא שרק הבטן שלי היא ארוכה כזאת וסוף של החזה שלי הוא קצת שמן בכל שאר הגוף אני יחסית רזה

Epidemic 12-08-10 23:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי rbm (הודעה 1013196)
העניין הוא שהמורה לספורט שלי אמרה שאם אני ארד עוד זאת אומרת אשמור על הדיאטה החריפה אני ייפגע במסת שריר ולא ארד באחוזי שומן .אז היא אמרה לי לשמור על תפריט תזונה חדשה שאני והיא בנינו.מדדתי במכון את כמות אחוזי השומן ותן לי להגיד לך שהמכשיר הז מפוקפק פעם הוא הראה לי 13.7 ופעם 16.משהו אז... .

אני לא רוצה ללכלך על מורה שאני לא מכיר, אבל בדרך כלל מורים לספורט בבתי ספר לא יודעים כלום מהחיים שלהם, ואין לך מה להתייעץ איתה בקשר לבודיבילדינג, מנסיון.

המודדי אחוז שומן שיש במכונים לא מדוייקים, אבל אני מבין שיש לך אחוז שומן פחות מ 20, וזה סבבה, אין לך מה לעשות חיטוב, תן במסה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:53.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ