ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   איזה פחד אתם לא יודעים מה היה לי עכשיו!!!!!!!!!!!!!! (https://israelbody.com/showthread.php?t=18697)

Danielllo 07-09-07 23:18

איזה פחד אתם לא יודעים מה היה לי עכשיו!!!!!!!!!!!!!!

זה אחד הדברים המפחידים ביותר שקרו לי אי פעםם אני מפחדדד לחזורררררר לישון!!!

נרדמתי בשעה 22:00 אני יושן יושן ובאמצע השינה חלמתי חלום צלול... בחלום צלול אניייי עושה כל מיני דבריםם כייפים וכל מיני שטויות.. פתאום עכשיו לפני 5 דקות אני בא מתעורר פותח את העיניים וקרה לי שיתוק שינה!! תשמעו זה אחד הדברים המפחידים ביותרר אני פותח ת'עיניים רואה מולי ת'קיר ופשוט לא יכול לזוז אני מנסה לצעוק אני לא מצליחח!! אני מנסה להזיז את הגוף את הרגליים את הידיים הם זזו ממש ממש טיפה פשוט לא יכלתי לזוז דקה שלמה ובגלל למזלי אני מכיר את זה וידעתי שזה יעבור אחרי איזה דקה לא נלחצתיי אבל זה היה אחת החוויות המפחידות ביותר שחוויתי בחיים שלי..

ולחדשים פההה החברים הותיקים יודעים על מה אני מדבר מאז הפוסט של החלומות צלולים..

אגב אני לא מתעסק בחלומות צלולים או משהו כזה סתם פעם בכמה זמן אני חווה חלום צלול סתם ככה כמו היום... זה בא לי בטבעיות מאז הפוסט ההוא שאז חשבתי על זה הרבה...

בקיצור התעוררתי והייתי חייב לשתף..!!

Mr.Bazooka 07-09-07 23:20

חחח למה לי זה לא קורה?וכל חלום שלי הוא צלול

Mazoz3 07-09-07 23:21

בחיים לא קרה לא לי ולא למישהו שאני מכיר במציאות..

megashape 07-09-07 23:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mazoz3
בחיים לא קרה לא לי ולא למישהו שאני מכיר במציאות..

אנחנו דומים:sbb4:

Danielllo 07-09-07 23:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mr.Bazooka
חחח למה לי זה לא קורה?וכל חלום שלי הוא צלול

זה פעם ראשונה קרה לי בחיים שליי השיתוק שינה תשמע אחי אל תפתח עין הרע.. למה אני לא מאחל לך את זה.. אתה מנסה לצעוקק ולא מצליח יוצא לך קול חלוש כזה... הקטע הכי מצחיק שבתוך כל הקטע של השיתוק נזכרתי בפורום ואמרתי לעצמי בלב "איך שאני יוצא מזה אני חייב לכתוב את זה בפורום" כי זה חוויה של פעם בחיים ופעם בפורום התעסקנו בזה הרבה מה גם בזכות כמה עצות שקראתי פעם באותו פוסט גם יצאתי מזה מהר אחד רשם לנסות להזיז את האצבעות ברגלים מהר ולצעוק חזק ככה עשיתי וקמתי מזה...

דנדין 07-09-07 23:23

נשמע מפחיד רצח.. העיקר שעבר ...
עכשיו אם זה יקרה לי אני ידע לא להילחץ

VoRteX 07-09-07 23:24

הלוואי שיקרה לי
מזמן לא עברתי משהו מעניין

Danielllo 07-09-07 23:27

תשמע מזוז אחי אם אתה מתעסק בזה בחלומות צלולים (אני בחיים לא התעסקתי בזה חוץ מזה שכל הזמן חשבתי על זה פעם ועשיתי רק בדיקות מציאות ומאז התחלתי לחלום חלומות צלולים)

זה בדוק יקרה לך מתישהו לא יודע מתי אבל זה יקרה... העיניים שלי רפרפו כזה והרגשתי ת'גוף שלי רוטט וכאילו מנסה לצאת מצד שמאל שלי לא יודע למההה זה היה הכי מפחיד כי בהתחלה חשבתי אני חווה ת'חוויה חוץ גופית הזאת שזה מה שהכי הפחיד אותי!!! ואז לא יכלתי לזוז ככה במשך דקה בערך1! אה עוד משהו שקרה זה שהצבעים בעיניים הבהבו יענו אני מסתכל על הקיר הוא מהבה אדום שחור אדום שחור... לא יודע מה קרה אבל אחרי מה שקרה היה לי שיתוק שינה אני מפחד לחזור לישון חח..

VoRteX 07-09-07 23:28

דרך אגב הסתכלת פעם בחלום צלול במראה? כל הזמן אומרים שלא כדאי להסתכל כי רואים משהו מפחיד או מזעזע...

Mr.Bazooka 07-09-07 23:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Danielllo
תשמע מזוז אחי אם אתה מתעסק בזה בחלומות צלולים (אני בחיים לא התעסקתי בזה חוץ מזה שכל הזמן חשבתי על זה פעם ועשיתי רק בדיקות מציאות ומאז התחלתי לחלום חלומות צלולים)

זה בדוק יקרה לך מתישהו לא יודע מתי אבל זה יקרה... העיניים שלי רפרפו כזה והרגשתי ת'גוף שלי רוטט וכאילו מנסה לצאת מצד שמאל שלי לא יודע למההה זה היה הכי מפחיד כי בהתחלה חשבתי אני חווה ת'חוויה חוץ גופית הזאת שזה מה שהכי הפחיד אותי!!! ואז לא יכלתי לזוז ככה במשך דקה בערך1! אה עוד משהו שקרה זה שהצבעים בעיניים הבהבו יענו אני מסתכל על הקיר הוא מהבה אדום שחור אדום שחור... לא יודע מה קרה אבל אחרי מה שקרה היה לי שיתוק שינה אני מפחד לחזור לישון חח..

אחי אתה חייזר

Danielllo 07-09-07 23:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VoRteX
דרך אגב הסתכלת פעם בחלום צלול במראה? כל הזמן אומרים שלא כדאי להסתכל כי רואים משהו מפחיד או מזעזע...

ואללה לא אחי חח אבל החלום צלול הזה שהיה עכשיו חלום חירמונים נטו מה לא עשיתיי חח זיינתי את כל הידידות שלי חחחחחחח וכולם מצצו לי חח זה הכי כיף כי זה מרגיש כמו באמת..

Mr.Bazooka 07-09-07 23:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VoRteX

ראיתי את שגיא גרשגורן עד עכשיו אני לא נרדם :cry_1:

Mazoz3 07-09-07 23:32

ציטוט:

וואלה אחי תאמת לא התעסקתי עם זה אף פעם... ולא הגעתי לחלום צלול בשילטה כזאת.... האמת נראה לי שיתוק שינה אחלה חוויה... חחחחח

Mad_dog 07-09-07 23:33

גם לי קרה את זה פעם חח זה באמת מפחיד

סוליקו 07-09-07 23:34

שיטט אני מכירר את זהה ...

Danielllo 07-09-07 23:39

עכשיו קראתי על זה והנה מה שמודגש קרה לי עכשיו:

התופעות עליהן דיווחו אנשים שחוו שיתוק שינה, מהנפוצה ביותר לפחות:
צלילות יתר, חדות.
פחד.
תחושת נוכ
חות מאיימת באיזור.
לחץ ומשקל על הגוף (בעיקר על החזה).
תחושה חזקה של מוות הקרב ובא.
הזיות כגון שמיעת צעדים של משהו קרב, קולות למיניהם, דופק חזק.
הזיות מוחשיות כגון תחושת מישוש או נגיעה.
תחושת נפילה.
רעד.

לא ממליץ לכם לחוות את זהה לכו תדעו מה אתם תרגישוו וואיי אני כולי מתרגששש אני מפחד לישון חח באמא שלי

Mr.Bazooka 07-09-07 23:42

ציטוט:

עכשיו קראתי על זה והנה מה שמודגש קרה לי עכשיו:

התופעות עליהן דיווחו אנשים שחוו שיתוק שינה, מהנפוצה ביותר לפחות:
צלילות יתר, חדות.
פחד.
תחושת נוכחות מאיימת באיזור.
לחץ ומשקל על הגוף (בעיקר על החזה).
תחושה חזקה של מוות הקרב ובא.
הזיות כגון שמיעת צעדים של משהו קרב, קולות למיניהם, דופק חזק.
הזיות מוחשיות כגון תחושת מישוש או נגיעה.
תחושת נפילה.
רעד.

לא ממליץ לכם לחוות את זהה לכו תדעו מה אתם תרגישוו וואיי אני כולי מתרגששש אני מפחד לישון חח באמא שלי

תעשן חשיש זה עושה רק טוב

Sugarzaza 08-09-07 00:13

בעקרון שינה איכותית זו שינה שאתה לא זוכר בה את החלום, זה מעיד על השלמת כל מחזורי השינה.

סוליקו 08-09-07 00:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mr.Bazooka
תעשן חשיש זה עושה רק טוב

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

megashape 08-09-07 00:17

הלוואי יקרה ליייי, וואי איך בא לי חלום צלול, כאילו אשכרה זיינתם שם ומרגישים חחחחחחחחחחחחח????????????????????

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:14.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ