ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   להשתעבד לפיתוח גוף? (https://israelbody.com/showthread.php?t=43446)

Soprano 23-10-08 08:04

להשתעבד לפיתוח גוף?

אתם גם מהאנשים שכואב להם לפספס ארוחה, מעיק להם בלב לפספס אימון, מבואסים שלא הוציאו את המיטב מהם באימון?
או שאתם מהאנשים שלוקחים את זה כתחביב שכזה, לנסות להתמיד אבל אם מפספסים לא כואב כ"כ, אוכלים מה שבא להם..
תגידרו את עצמכם :)

WEST $ SIDE 23-10-08 08:16

אוכל מה שבא לי כן , אבל שומר על ה 4-5 האורחות האיכותיות במקביל לזה.
אם לא הולך לי באימון לא כדי להתעסק איתי חח אני עצבני בטירוף , כעיקרון נוהג שלא לפספס אימונים אבל פעם ב.. קורה ולא נורא.

OmriF 23-10-08 10:41

כאסחח באימונים!

Rendi Orton 23-10-08 12:49

אני מקפיד מאוד על אימונים,כשאני מפספס זה רק לעיתים רחוקות,תזונה אני פשוט דואג לאכול 50קלוריות לכל קילו גוף,2גרם חלבון מלא לכל קילו גוף,גרם שומן וזהו..כל יום אוכל משהו אחר,צ'יטינג אני עושה חופשי..
אני עולה קילו בחודש ו 1ס''מ ביד ב 3חודש משהו כזה..וזה תחביב בשבילי..

alpha 23-10-08 13:00

אוכל מה שבא לי כמה שבא לי-צ'יטינג, בנוסף שומר על תזונה מדוייקת,

באימונים לא מפספס שום אימון ונותן 100%.

Holy_Templar 23-10-08 13:01

מתאמן כמו גרזן

אוכל כמו ויקינג (בעיקר בשרים והמון ! כל בשר שיהיה {אני אקטומורפי})

ולא מפספס אימון אחד ! לעולם!...

JaSoN.B 23-10-08 13:09

אני לא מכיר ת'מושג "לפספס אימון":)

Pro_XXL_Universe 23-10-08 14:34

לפספס ארוחה?ממש אבל ממש לא!ולא רק בגלל שאני משועבד לספורט לא אני לא עבד ולא שיעבוד של אף אחד אני פשוט פאקינג אוהב מה שאני עושה וחי את זה וכייף לי אם זה אני לא מרגיש יסוריי מצפון או עצבים או מחשבה כמו "אווךךך עוד פעם לאכול" אל תשכחו שאתם מדברים פה אם ילד שהיה די דומה לאבי ביטר בעברו אני אוהב נורא לאכול וכל 3 שעות שעתיים וחצי ארוחה זה בישבילי גן עדן:p

אימונים?לפספס?כמו שציינתי בארוחה אני מאוהב בפאמפ ויש לי מטרה ואני ארגיש מוזנח אם אני יפספס או יוותר אפילו על חזרה אחת או סט אחד באימון ככה שלפספס אימון אצלי זה לא קיים!
הפיספוס היחידי זה אם זה לא תלויי בי למשל שהמפגרים סוגרים את המכון כושר כי חג כוס עמו חג אני רוצה להתאמן בחג מה הבעיה שלכם לפתוח מצידי תביאו תמפתח אני יתאמן לבד ואם יוצא מצב כמו כיפור שהמקום סגור אני משלים אימון אחרי אין ברירה ואין רצון לפספס:lol:

Pro_XXL_Universe 23-10-08 14:36

כייף לראות שאנשים יותר רציניים פה בזמן האחרון!
לפי התגובות עוד פעם היו פה שחיפים שרשמו שהם לא מתאמנים ושמים זין על הספורט וסתם באים לפה בישביל למצוא חברים:sweatdrop::(:confused:

Guy_Malka 23-10-08 14:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי omrif (הודעה 681103)
כאסחח באימונים!

תעיף את התמונה הזאת בצד ימין שיש לך למה אתה תאכל כאפה עם הבולבול...

TheRock 23-10-08 15:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe (הודעה 681208)
לפספס ארוחה?ממש אבל ממש לא!ולא רק בגלל שאני משועבד לספורט לא אני לא עבד ולא שיעבוד של אף אחד אני פשוט פאקינג אוהב מה שאני עושה וחי את זה וכייף לי אם זה אני לא מרגיש יסוריי מצפון או עצבים או מחשבה כמו "אווךךך עוד פעם לאכול" אל תשכחו שאתם מדברים פה אם ילד שהיה די דומה לאבי ביטר בעברו אני אוהב נורא לאכול וכל 3 שעות שעתיים וחצי ארוחה זה בישבילי גן עדן:p

אימונים?לפספס?כמו שציינתי בארוחה אני מאוהב בפאמפ ויש לי מטרה ואני ארגיש מוזנח אם אני יפספס או יוותר אפילו על חזרה אחת או סט אחד באימון ככה שלפספס אימון אצלי זה לא קיים!
הפיספוס היחידי זה אם זה לא תלויי בי למשל שהמפגרים סוגרים את המכון כושר כי חג כוס עמו חג אני רוצה להתאמן בחג מה הבעיה שלכם לפתוח מצידי תביאו תמפתח אני יתאמן לבד ואם יוצא מצב כמו כיפור שהמקום סגור אני משלים אימון אחרי אין ברירה ואין רצון לפספס:lol:

הייתי בטוח שאתה מתאמן בחדר כושר פרטי....

לי יש כבר בעיה אחרת ההפך ממה שרשמת יש לי כבר אובססיה אם הכושר אפילו שאני לא רוצה ללכת אני הולך בכוח כאילו הגוף מכריח אותי

אורי סטמקר 23-10-08 15:15

לדעתי אני מאוד משועבד לאימונים ולתזונה שלי. כי כל יציאה שלי מחוץ לבית אני מתכנן מה אני יאכל ועים יש אוכל זמין לאיפה שאני הולך. או בכלל לקחת איתי אוכל בתיק .מתי אני חוזר מתי אני מיתאמן הכל מחושב אצלי ככה שאני לא מפספס שום ארוחה או אימון.אני מאוד אוהב להיות במיסגרת הזו של אימונים וארוחות בזמן.זה הפך לחלק מהחיים שלי.
למרות שאני נשוי זה לא מפריע לי להמשיך ולהיתאמן ולישמור גם על זוגיות ביחד עים תחביב שאני כה אוהב!!!

OmriF 23-10-08 15:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Guy_Malka (הודעה 681213)
תעיף את התמונה הזאת בצד ימין שיש לך למה אתה תאכל כאפה עם הבולבול...

מה אתה רוצה? מי זה בכלל?
:mad:

Yoshi-Moto 23-10-08 15:34

אחת הסיבות שהמצאתי את המשפט "bb זה לא תחביב, זאת מחלה נפשית" זה המצב הזה.

חוזר מיציאה הרוג מעייפות, אם נגיד יצאתי ב11, ועד 3-4 לא אכלתי, אני אשב ב4 בבוקר ואני אכין לי ארוחה, אחרת אני לא ארדם....
ל"ג בעומר שעבר חזרתי ב5 בבוקר, אבא שלי קם לעבודה ראה אותי אוכל שניצל עם אורז כמו איזה חולה נפש

OmriF 23-10-08 15:41

חחח הזכרת לי את ל"ג בעומר שהיה:
עשיתי על האש עם חברים. התפרעתי בצ'יט טוב של בשרים וסלטים. אבל אחרי שלוש שעות, אכלתי טונה ב5 בבוקר שהבאתי איתי מהבית וכולם שם הסתכלו עליי כאילו נחתי מהירח =]

חחח אני יותר בקטע של ההשקעה לפעמים יש משברים של כמה דק' חושבים למה צריך את זה וכמה אני אשקיע בזה, ואז זה חולף ואז אני הולך להתאמן :)

HardCor3 23-10-08 15:43

אם יש זמן זה אני לא קורא לזה "להשתעבד" מהסיבה הפשוטה שאני אוהב את זה.

The-One 23-10-08 16:08

לאמפספס אימון בתזונה מתשדל משתלד שלאכול המון ולדאוג להשלים חלבון וקולריות פחמימות... תזונה מאוד קשה לי להקפיד אבל אימונים מאוד מקפיד אבל תזונה גם מקפיד משתדלל

SaharKazes 23-10-08 16:10

אפשר להגיד שאני משועבד לאימונים ולתזונה.
אני לא אוכל לפי תפריט או משהו, אני אוכל מה שבא לי פשוט אני אוכל רק אוכל בריא, וכל יום אני אוכל לפי הכמות קלוריות/פחממות/חלבונים שאני צריך.
להפסיד אימון זה לא קורה, קרה פעם - פעמיים שהפסדתי והיו לי יסורי מצפון כל היום והיום הלך לי חרא מכל הבחינות.
עכשיו חודש הבא יש לי טיול שנתי לאילת ל-3 ימים ואני שוקל (כבר 80%) שאני לא יצא בגלל שאני מפסיד 2 אימונים.
אם קורה שאני יוצא בלילה ולא אוכל את הארוחה האחרונה ואני חוזר ב-4 או 5 ככה אני יאכל את הארוחה שפספסתי, וישלים אחרי זה 8 + שעות שינה.
(קרה כבר כמה פעמים ^)
זה הדבר היחידי שיש לי בראש, הדבר היחידי שמעניין אותי, תמצאו אותי 80-90% מהיום אפילו גם אם אין לי אימון באותו יום מתעסק בדברים שקשורים לבאדיבילדינג.
מאז שנכנסתי לבאדיבילדינג ברצינות ממש אני לא שותה אלכוהול ולא מעשן (ולא אוכל סויה חח)
אנשים אומרים לי שאני מטורף על זה וזה יותר מדי בראש סדר העדיפויות שלי.. ופשוט התשובה שלי אליהם זה.. נכון!

UltraShay 23-10-08 16:12

גם אני משעובד .. חח סתם , אי אפשר לקרוא לזה שיעבוד כי אני אוהב את מה שאני עושה.

HardCor3 23-10-08 16:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי saharkazes (הודעה 681299)
אפשר להגיד שאני משועבד לאימונים ולתזונה.
אני לא אוכל לפי תפריט או משהו, אני אוכל מה שבא לי פשוט אני אוכל רק אוכל בריא, וכל יום אני אוכל לפי הכמות קלוריות/פחממות/חלבונים שאני צריך.
להפסיד אימון זה לא קורה, קרה פעם - פעמיים שהפסדתי והיו לי יסורי מצפון כל היום והיום הלך לי חרא מכל הבחינות.
עכשיו חודש הבא יש לי טיול שנתי לאילת ל-3 ימים ואני שוקל (כבר 80%) שאני לא יצא בגלל שאני מפסיד 2 אימונים.
אם קורה שאני יוצא בלילה ולא אוכל את הארוחה האחרונה ואני חוזר ב-4 או 5 ככה אני יאכל את הארוחה שפספסתי, וישלים אחרי זה 8 + שעות שינה.
(קרה כבר כמה פעמים ^)
זה הדבר היחידי שיש לי בראש, הדבר היחידי שמעניין אותי, תמצאו אותי 80-90% מהיום אפילו גם אם אין לי אימון באותו יום מתעסק בדברים שקשורים לבאדיבילדינג.
מאז שנכנסתי לבאדיבילדינג ברצינות ממש אני לא שותה אלכוהול ולא מעשן (ולא אוכל סויה חח)
אנשים אומרים לי שאני מטורף על זה וזה יותר מדי בראש סדר העדיפויות שלי.. ופשוט התשובה שלי אליהם זה.. נכון!

תצא לטיול ותתחיל להתרגל לעובדה שלא תמיד יהיה לך זמן לזה (משפחה,עבודה,לימודים וכ'ו).

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:08.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ