ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   מישהו פה היה פעם באיגרוף? (https://israelbody.com/showthread.php?t=45459)

KOKO16 29-11-08 20:23

מישהו פה היה פעם באיגרוף?

איך זה? מה עושים באימונים? מישהו התחרה פעם?

כדאי לנסות?

toxicity 29-11-08 20:45

השאלות שלך כלליות מידיי
ובקשר לשאלה האחרונה, כן כדי לנסות

xLaes 29-11-08 21:38

הייתי 3 שנים ופרשתי..
למה אתה מתכוון בעוזר?!
עוזר במה?

StaSus 29-11-08 21:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי xlaes (הודעה 709821)
הייתי 3 שנים ופרשתי..
למה אתה מתכוון בעוזר?!
עוזר במה?

אני מנחש בלהכות אנשים..
או הגנה עצמית או ביטחון עצמי..

!Demon! 30-11-08 11:39

א התאמנתי עיגרוף אבל משהו בסיגנון(קצת יותר קטלני :)) אומנות לחימה זה דבר מעולה להכנה עצמית , בטחון ואם תרצה להרביץ למישהו מעצבן גם טוב..
באיגרוף יש הרבה תחרויות אבל תכלס אף אחד לא מכריח אותך אבל אם אתה לוקח את זה ברצינות תיהיה מוכן לפציעות כמו אף שבור ועוד כי יש סיכוי גבוהה לזה(לא 100% שזה יקרה כן?)

bigwave1 30-11-08 12:28

תכלס בשביל מה? אף שבור, לסת שבורה, שיניים שבורות, זעזועי מח, נזק למח, שברים למינהם והרשימה עוד ארוכה.
אגרוף זה ספורט אלים מדי, בגלל זה הוא יעזור לך הכי הרבה ברחוב אבל שמע אתה מוכן להיפצע בשביל זה?

ואני התאמנתי בקראטה משהו כמו 8 שנים ואף פעם לא נפצעתי בגלל שאצלנו לא משתוללים.

toxicity 30-11-08 12:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwave1 (הודעה 710056)
תכלס בשביל מה? אף שבור, לסת שבורה, שיניים שבורות, זעזועי מח, נזק למח, שברים למינהם והרשימה עוד ארוכה.
אגרוף זה ספורט אלים מדי, בגלל זה הוא יעזור לך הכי הרבה ברחוב אבל שמע אתה מוכן להיפצע בשביל זה?

אתה מדבר כמו בחורה

!Demon! 30-11-08 12:59

ציטוט:

בלי להעליב קרטא זה חרא...
וזהו אני מסכים עם טוקסיטי אתה גבר תמיד צריך לדעת להגן על עצמך וכן יתכנו פציעות אתה לא לומד ריקודים סלונים

xLaes 30-11-08 14:01

ציטוט:

אתה פאג או משהו?!
למה אתה באמת חושב שהוא יחטוף אחד מהדברים האלו באיגרוף חובבני?!

buzaglo 30-11-08 20:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 710067)
בלי להעליב קרטא זה חרא...
וזהו אני מסכים עם טוקסיטי אתה גבר תמיד צריך לדעת להגן על עצמך וכן יתכנו פציעות אתה לא לומד ריקודים סלונים

תעשה לי טובה קארטה זה לא חרא עם כל הכבוד, אני לומד גיוגיטסו ומתעסקים בין היתר גם בקארטה וזה ממש לא חרא זה עוזר מאוד גם לחיזוק עוצמה של מכה וגם יציבות שלך ועוד הרבה דברים..

gil-da91 30-11-08 20:23

אגרוף זה סבבה אבל עדיף לך אגרוף תאילנדי או קרב מגע...אם כבר

xLaes 30-11-08 22:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gil-da91 (הודעה 710395)
אגרוף זה סבבה אבל עדיף לך אגרוף תאילנדי או קרב מגע...אם כבר

קרב מגע זה חרא טהור.
ואיגרוף תאילנדי הדבר היחיד שטוב בזה,שזה משפר את הרגליים.
ולחזק את הרגליים זה הרבה יותר מהר מיידים.

toxicity 30-11-08 23:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי xlaes (הודעה 710571)
קרב מגע זה חרא טהור.

:d
מצחיק
בהרבה מקומות זה באמת חרטא, אבל יש הרבה מקומות שלא חסר שם ידע

gil-da91 01-12-08 00:00

ציטוט:

פורסם במקור על ידי xlaes (הודעה 710571)
קרב מגע זה חרא טהור.

קרב מגע זה שילוב של אומנויות לחימה וטכניקות התגוננות ותקיפה שונות. זה ערבוב של הכל.
מלמדים אותך לצאת ממצבי לחץ בהם יש מספר גדול של אויבים על אחד,התגוננות מכלי נשק ותקיפות ביד ריקה. אם זה היה חרא טהור לא נראה לי שהיו מלמדים את זה ביחידות מובחרות בצבא בתור שיטת התגוננות ותקיפה.
לדעתי זאת האומנות הלחימה הכי יעילה שיש.

bigwave1 01-12-08 12:15

כל מי שאמר לי אתה מדבר כמו בחורה אז חבר'ה אתם רובכם פה ילדים שלא עברו את גיל 18 ומדברים על בית ספר ולאן הם רוצים להתגייס אז תעשו לי טובה אל תזיינו תמח בגיל שלכם כבר פרשתי מקראטה ומי שאומר שאני לא יכול להגן על עצמי ברחוב שיבוא ויראה איך אני בשנייה מעיף לו את הרגל לפנים בלי שום מאמץ ועם הזמן תבינו שהדבר הכי חכם לעשות זה להימנע ממכות (למרות שלא תמיד אפשר) ולשמור על עצמכם , אם בא לכם להתאמן ולשבור לעצמכם את הגוף בבקשה מי אני שאגיד לכם לא

///Efi/// 01-12-08 12:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwave1 (הודעה 710730)
כל מי שאמר לי אתה מדבר כמו בחורה אז חבר'ה אתם רובכם פה ילדים שלא עברו את גיל 18 ומדברים על בית ספר ולאן הם רוצים להתגייס אז תעשו לי טובה אל תזיינו תמח בגיל שלכם כבר פרשתי מקראטה ומי שאומר שאני לא יכול להגן על עצמי ברחוב שיבוא ויראה איך אני בשנייה מעיף לו את הרגל לפנים בלי שום מאמץ ועם הזמן תבינו שהדבר הכי חכם לעשות זה להימנע ממכות (למרות שלא תמיד אפשר) ולשמור על עצמכם , אם בא לכם להתאמן ולשבור לעצמכם את הגוף בבקשה מי אני שאגיד לכם לא

אני לא אומר שלא.. אבל אם תיקח מיתאבק/ מיתאגרף שהיתאמן גם 8 שנים כמוך, אם כל הכבוד, לא יהיה לך סיכוי אלה אם כן תיקח קרש או משו..:)

xLaes 01-12-08 14:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity (הודעה 710600)
:d
מצחיק
בהרבה מקומות זה באמת חרטא, אבל יש הרבה מקומות שלא חסר שם ידע

95% מהקומות זה חרא טהור.

ציטוט:

מה אתה דפוק זוהאן היה בקרב מגע ותראה איזה חיה הוא
http://www.dark-tranquility.com/copp...way_Noob_P.jpg

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:25.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ