צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-06-10, 13:12   #9
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי orev צפה בהודעה
חשוב,חברים שתבינו כי אצלנו פה מתחיל עידן חדש ואנחנו יכולים להיות שותפים לכך. ניגרי ואני בחסות האתר ישראלבודי נסקר ונגלה,נביא בפני הגולשים את כל הסיפורים הכי לוהטים של הבאקסטייג` ישראלי,כי באמת מה לנו ולימגישי או רוולי,שיש לנו את סאנטו ועמית... תנו לזה יד,תקראו את הכתבות,תגיבו. בתכנון גם סדרת סרטונים מאימונים משותפים שאני קצת אתפנה עם כל החברי הטובים. ושוב תודה לישראלבודי ולאינטראקטיב נוטרישן,שנתנו לזה לקרות.

בהחלט אחי.
צריך להגיד שיש מקום לבאדיבילדינג חו"ל, אבל הפונקציה של באדיבילינג ישראלי הייתה פשוט לא קיימת עד עכשיו, לפחות לא בסטנדרט מקצועי.
להעלות תמונה ולשאול כמה בנאדם שוקל זה ממש לא מספיק.
יהיו עוד הרבה הפתעות בהמשך, והתקווה שלי היא שהספורטאים שירוויחו חשיפה יידעו כיצד להוון את זה לכסף, על ידי יעוץ, אימונים אישיים, חסויות ועוד - מגיע להם.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט