צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-09-10, 22:21   #305
Deadlift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אוריין ברוך22 צפה בהודעה
גל דניאל אל תריבו
גל אתה יותר גבוה ויותר חטוב אבל גם יש עלייך הרבה פחות בשר מרון שוקל כמעט 12 קילו מעל הגובה ומה אתה? שוקל מתחת לגובה
אני אמרתי את דעתי
זה נראה כאילו אתה מלקק להם תביצים ראיתי אותך בוידאו אין מה להתלהב מהגובה והאחוז שומן הנמוך שלך.
ראית אותי בסירטון מלפני... 3 חודשים? שבו שקלתי 7 קילו פחות מהיום,ו40 קילו בסקוואט פחות. שוקל מתחת לגובה כן,משקל זה לא פרמטר לגודל. תחשוב שאצלי ה"שריר" מתפרס על הרבה יותר גובה,ואני הרבה יותר חטוב. זה למה אני שוקל פחות. מלקק להם ת'ביצים עלאק,אוריין פשוט תסתום,אין לך מושג מהחיים שלך או מכל דבר אחר. תמשיך בפיצולים שלך,תעשה מה שבראש שלך,ניפגש בעתיד וניראה מה אתה שווה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tiron2010 צפה בהודעה
עדין זה יותר ממה שאתה עושה כי הם מיקצועיים

גם סטרואידים בפווארליפטינג זה המפתח לרמה (קח לדוגמא חבר'ה רציניים מחול) הם לא היו עושים חצי מהמשקל הזה בלי קצת מחטים בתחת.

זה שאתה עושה יותר ספורט מכל האנשים פה זה לא משהו טוב זה אפילו גרוע אלא אם אתה מחפש אימון יתר

בישראל יש חלק מהבילדרים שיש להם יותר מ30 קילו מבנאדם רגיל ולא רק המאסת שריר פה זה גורם קובע בתחרות אלא גם % שומן
החברה המקצועיים בחו"ל עושים 300 קילו סקוואט במינימום (נקי). ועוד החליפה והציוד זה כבר 380 קילו. והשיא על סקוואט הוא 500-520?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tiron2010 צפה בהודעה
דד ליפט כמה אתה מדבר ב'יגו שים תמונה שלך יא מטר 95 עם 5% שומן על 140 קילו שריר
מטר 83,עם אחוז שומן נמוך.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק