צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-11-10, 10:34   #22
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

נתחיל בזה שהפורום הזה נפתח בשבילכם כי אנחנו רוצים אותכם כאן ורצינו לתת במה מסודרת ל"תוכניות כוח" וכו'

אבל, וזה אבל גדול, הנוכחות של הפורום הזה והגולשים הבולטים שלו לא צריכה ולא יכולה לבוא על חשבון הנאת הגלישה והשהייה בפורום של גולשים אחרים, ויש לציין שאותם גולשים לא נכנסים לכאן, לפורום שלכם, ויוצרים מהומות ומטרילים, מדובר בתופעה חד צדדית שבאמת ובתמים עברה כל גבול.

יש פה חבר'ה טובים שאין לי מילה רעה להגיד עליהם והם רק תורמים לפורום, אבל יש פה חבר'ה שהגיעו רק בשביל לעשות בלאגן, כי זה מצחיק אותם, כי זה נראה להם הכרחי כדי להיות "חלק מהחבר'ה" ואולי אפילו יש להם משהו אישי נגד ישראלבודי בכלל והפורום בפרט (שזו אגב שיא הצביעות, לא אוהבים את המקום פשוט אל תכתבו פה)

אל תתנו לנו בתור מנהלים שרוצים לשפר את הפורום ושיהיה בו מקום לכולם תחושה שהכנסנו פנימה גיס חמישי, יש לכם פחות או יותר רשות חופשית לעשות בתת פורום שלכם ובלוגים מה שאתם רוצים ולא זכור לי שאי פעם מנהל "חיצוני" נכנס לכאן ואמר לכם איך להתנהג פה ,אבל כשאתם גולשים לתת פורום אחר שמטרתו לתת נישה לציבור שמעניין אותו משהו אחר אתם עברת את הגבול.

אם לא ישארו לי ברירות ואני אראה שנוכחות הפורום הזה והגולשים שלו פוגעת באיכות הפורום כשלם, אני אוריד את השאטלר so to speak ואסגור את הפרק על פורום אימוני כוח.

ושוב, אנחנו מאוד רוצים שתהיו פה, אבל לא בכל מחיר.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט