צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-12-10, 20:58   #21
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1 צפה בהודעה
בן אדם שאצלו "הכל" שומן לא נראה ככה... אני חותם לך שאחרי חיטוב הוא עדיין היה מגמד פה כמה "מתחרים" שחלקם גם כותבים בפורום
וואלק תאמין אנטונטור או אלטרנטור אני לא יודע אך אתה מעדיף לקרוא לעצמך אני לא רוצה לפגוע בך אבל אני לא יודע בדיוק מה אתה עושה כאן בפורום הזה ...שנקרא לידיעתך פיתוח גוף תחרותי ולא משהו אחר ....בהתחלה כתבת הודעות שדי הסכמתי איתם אבל עם הזמן אתה מוכיח לי ולאחרים שאתה פשוט שונא ו או מזלזל בבודיבילדרים במיוחד ישראלים אפילו קאטלר לא רמה בשבילך..מה אתה חושב מרגיש מפתח גוף ישראלי שנותן את התחת ואת הכיס בשביל להגיע לשייפ תחרותי כשאתה משווה אותו לשמן הזה עם כל הכבוד להשגים שלו...זה כמו להגיד על מישהי מכוערת (שזה לגיטימי)שאם תעשה 300 אלף ניתוחים היא תראה כמו בר רפאלי...
פשוט השוואה לא במקום ואתה במיוחד אתה שנמצא על איזה 40 % שומן אסור לך לעשות השוואות כאלה כי תכל'ס מי אתה שתבקר בצורה מזלזלת במפתחי גוף ישראלים????????מי ישמע בקיץ אתה על 7%...בקיצור אתה חי בסרט ...תצא ממנו ותלמד ...עוד משהו כאתה עושה השוואות כאלה וכשיש לך משהו להגיד למתחרים "שכותבים בפורום" תתן שמות תהיה גבר ....ותאמין לי שאתה לא חסן אתה יכול לעוף מפה תוך שניה אז תרגיע..
אגב ניגרי אני לא מבין למה אתה מתרגז כל כך תמיד יהיו אנשים כאלה..