אשכול: חיטוב
צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-01-12, 20:16   #6
Lеon
חבר פעיל

חדר כושר: Your R your Own Gym

עדיף ישר סייקלינג, אפשר לחם אם אתה לא אוכל מספיק פחמימות או שנגיד להרשות לעצמך את מלבן השוקולד או הממתק ,שיבולת שועל לאחרי האימון ועדיין לספור כמה וכו. אם יש לך כסף ואת ההתמדה תמיד עדיף לעלות חלבון, אם תעלה שומן לא יקרה כלום, הגוף חי ממה שאתה נותן לו. יש לך כ-400 גרם של גליקוגן בגוף כלומר 400 גרם רזרבה של פחמימות, לוקח איזה 2 3 ימים של אימונים אינטנסיביים לרוקן את זה אם אתה אוכל 0 פחמימה (מה שלא בריא). וירקות אפשר לא לספור אם אתה עד כדי קח שונא לספור ירקות אבל פירות כן, לדוגמא עגבניה גדולה מכילה 30 קלוריות מתוכם 8 גרם פחמימה, תפוח 60 והוא כולו סוכר,בננה 100, אז לתוי מה אתה אוכל.
אז בתאכלס אם פשוט תחליץ את הפחמימות שלך באגוזים פרות וירקות לא יקרה כלום ודרך אגב אני חושב שלעלות ל-200 חלבון מיותר במיוחד שזה ביזבוז של חומר כשגוף שלך לא צריך את זה (BRAD PILON HOW MUCH PROTEIN(
תחפש את הספר של ברד פילון אם אתה מעונין לדעת כמה בדיוק חלבון אתה צריך ולמה חבל סתם לאכול יתר על צריכת החלבון היומית שלך.
לגבי LYLE, בספק שתמצא ספר שלו בישראל ועדיף אותו מאשר סופרים ישראלים (לא שאני מכיר סופרים ישראלים בנושא דיאטות קטוגניות)
http://rapidshare.com/files/75467237...genic_Diet.pdf
לגבי כמה זמן יקח: תלוי גובה משקל ומסת שריר רזה מה שנקרא LBM.
אתה יכול להוריד בשבוע אם תצום.
או חודש אם תתאמן ותשקיע, עניין סובייקטיבי.
אם מטרתך לרדת באחוזי שומן אני בדיוק עכשיו קורא ספר של ישראלי\יהודי ORI HOFMEKLER, MAXIMUM MUSCLE MINIMUM FAT.
הוא טוען שבני אדם נולדו לעבוד ולצום ביום ולאכול ולנוח בלילה, קיצר אתה מפציץ ארוחה לפני שינה וכל היום לא אוכל כלום אפילו לפני האימון וכך זה מפציץ לך את הורמוני הגדילה בשמיים.
לא סיימתי לקרוא את הספר בנתיים אז לא יכול לכתוב\ או להמליץ כי לא ניסיתי.
ניסיתי דייטת 30 גרם בחמימה ביום ופחות, ואלה נתן לי תוצאה בשבוע למרות שהרגשתי חלש,הרמתי פחות, וקשה לאכול כוללל היום ביצים בשר גרעיני דלעת טחינה חומוס וכו.
קארב סייקלינג גם סבבה אתה מרגיש טוב יומיים ראשוניים אחרי העמסה אחרי זה האימונים נפגעים, לרמות שמתרגלים.
יש לך בעיה עם פחמימות? תחליץ את פת הלחם בעגבניה מלפפון גמבה וכו.
יש לך בעיה עם חוסר צריכת חלב? תחליף בתה ירוק ותשרוף עוד 70 קלוריות ביום רק משתיה של תה ירוק.
סוכר? כך קלמנטינה הכל פשוט למרות שבדיטות דלות פחמימה מגבילים צריכה של פרות עד ל -2 פרות ביום... וירקות כמה שיכנס: לצרוך קילו של תפוז זה קל: 10 תפוז , כל ארוחה 2 תפוז ואתה מסודר, אבל נסה לצרוך קילו של קרוב ברוקולי או סלרי.
Lеon מנותק   הגב עם ציטוט