צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-05-13, 08:11   #108
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אתה שוכח שחלק מהקטע של בילדינג זה להביא את הגוף שלך לפיק של פעם בשנה. זהו. אלון כמעט כל השנה בפיק, וגם שהוא "שמן" הוא מתחת ל8%, אם לא הייתה לו גנטיקה של אחד לאלף, היית רואה אותו ב20 שנה האחרונות עם איזה קפל קטן אבל אתה לא. לגבי דניק אתה צריך לעשות חושבים אם הגנטיקה הביאה אותו למצב הזה או הדרך. תסתכל על דניק באוף סיזן, לא שהוא נראה רע אבל לך תשווה. יש לגוף "סט פוינט" שהוא שואף אליו, הסט פוינט של אלון הוא מאוד חטוב ומאוד שרירי. לדניק יש גם חסרונות בולטים, לאלון לא ממש מצאתי, חוץ מהעובדה שהוא לא בילדר ולא מנסה להתחשב בזה.

תשמע, אני חייב להודות שעם כל יכולתיי הוורבאליות המפורסמות - כבר די נגמרו לי המילים כשאני בא להתייחס לשטויות שאתה כותב פה
הבאתי תמונה של דניק רק כדי להמחיש לך מה זה מיוחד
לא בשביל שתעשה את ההשוואה המופרכת הזאת
אתה משווה בין אלוף בתחרות בינלאומית לבין אדם שלא קשור לפיתוח גוף תחרותי בכלל
אתה פשוט צריך להתבייש בהשוואה הזאת
לא רק שהם לא באותה רמה, הם לא באותו עולם בכלל
אנשים כמוך מוכיחים כמה חסרה במדינה הזאת תרבות ספורט

עוד דבר, עצם זה שאתה מעלה שוב ושוב את העניין הזה של "חטוב כל השנה", זה שוב מראה שאין לך מושג ירוק
לא בעיה להיות חטוב כל השנה ולא לגדול בגרם
אנשים יוצאים לאוף סיזן כדי להעלות משקל
זה המשמעות של אוף סיזן
ככה אני לדוגמא עליתי 3 קטגוריות במהלך כמה שנים
בבודיבילדינג זה דבר בסיסי כמו שצריך כדור כדי לשחק כדורסל
וגם אותו אתה לא מבין, אחרי כל כך הרבה זמן שאתה מתעניין בספורט הזה
מביך

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט