צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-06-13, 12:54   #40
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
ניגרי , רד כבר מיאיר לפיד ותפסיק לזרוק מונחים משפטיים שאין לך מושג בהם.
אני בחרתי ביאיר ואני בסדר גמור עם הפעילות שלו עד עכשיו , ובוא אני אספר לך עוד משהו שלא חשבת עליו. נכון יאיר העלה מיסים וקיצץ קצבאות יופי (אגב, ישבתי בהרצאה שלו במכללה שלי והוא דיבר על קיצוצים בקצבאות הללו עוד לפני שנבחר בכלל!!) וכולם חושבים שהוא עוד חייל של ביבי רק בוא נחשוב שניה לעומק ונבדוק ממתי התחילוו לזרום כל הפרסומים של התקציבים של ביבי ושרה? על הבזבזנות המיותרת שלהם,ומי הדליף אותם לתקשורת שלי? בנט? לא נראה לי... אז בזמן שיאיר מקצץ ומעלה מיסים הוא דואג שרמת הבזבזנות של הרה"מ שלך תרד ושיפתחו עליו 1000 עיניים, גם פוגע בכיס של העשירי ישראל (שים לב, לא בחברות שלהם כי אנחנו עדיין רוצים לעודד כלכלה בישראל ולא לגרום לעשירים לברוח ולהשקיע בחו"ל) כולם נושאים בנטל, בדיוק כמו שהוא הבטיח. אז נכון קל לצעוק ולקלל אבל יותר קשה לנסות להבין לעומק את המהלכים הפוליטיים ולנסות ולחכות שנה שנתיים כדי לתת לבן אדם להוכיח את עצמו. תכונה ישראלית ידועה
חבל שאתה נותן לאנשים לרמות אותך
כנראה ככה זה כשאדם גר אצל אימא ואבא ואין לו מושג מה הם החיים האמיתיים
אני אגיד שני משפטים ונסכם בזה כי פה ממש לא המקום - אתה מוזמן לפייסבוק שלי ונתווכח שם כמה שתרצה
בגדול, רמאות פוליטית נבזית כמו של הרמאי הפוליטי הנתעב והבזוי לפיד לא הייתה בהיסטוריה של עם ישראל

במדינה הזאת יש המון כסף, רק שהרמאי הפוליטי לא ממש מסוגל לקחת אותו ממי שעושה עליו אבו עלי
במשרד הביטחון היה צריך לקצץ 10 מיליארד - והוסיפו כסף
לא קיצצו שקל מעובדי הנמלים (רק קשקושים) מעובדי חברת חשמל
הרמאי הפוליטי נכנע להסתדרות בלי מאבק בכלל
הכי גרוע: הרמאי הפוליטי לא נגע בטייקונים המנוולים: 160 מיליארד שקל רווחים גנובים, ושקל אחד לא לקח מהם
הרמאי הפוליטי לא קיצץ שקל למוסדות החינוך של ש"ס - תבדוק - הכל פקה פקה
לעומת זאת יש פה גזירות שלא היו כדוגמתן על מעמד הביניים, ממפלגה שהתיימרה להיות ש"ס של מעמד הביניים
בשנה הבאה, אגב - יהיו עוד מיסים כי התקציב הנבזי הזה יחולל אבטלה - אין בו מחולל צמיחה אחד
בקיצור: הביתה!

כאן סיימנו, לא תהייה באשכול הזאת עוד מילה על פוליטיקה

כמו שאמרתי, אתה מוזמן לפייסבוק וכן הלאה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 11-06-13 בשעה 12:59.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט