צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-12-13, 22:30   #207
motherfuckerscreamer
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
אני חצי מסכים איתך וחצי לא...

באדיבילדינג הוא כן ספורט, והוא ספורט קשה...

אבל אני יפתיע אותך ויאמר לך יותר....

החברה שאתה רואה ברמות הגבוהות באמת של הבודיבילדינג הם גם ליפטרים לא קטנים...
וגם מבחינת פונקציונאליות הם לא כאלה מוגבלים...

רוב המתחרים הרציניים עושים יותר מרק בודיבילדינג, את התרגילים הכבדים הם עובדים כבד מאוד ומוצאים עוד איזה ספורט [כגון; איגרוף,ריצה,שחייה וכו' ] שהם חייבם להיות טובים בוא כדי להביא עוד משהו לתחרות...
הגוף מגיע בהתאם לאיך שאתה מתאמן.......

אז לאלה שעושים יותר דברים וסגנונות בדרך כלל יש יותר יתרון, פלקס לואיס לדוגמא, בשעות הפנאי מתאגרף...
רוני קולמן, במפתיע מאוד הוא חובב ריצות מושבע...[למרות שהוא טנק הוא יודע לרוץ]
פיל היט, שחקן כדורסל לשעבר ועדיין משחק 3 פעמים בשבוע בהווה...

לכל אחד מהם יש את הבונוס הספורטיבי שלו...
אתה צודק.
רוני קולמן ורוב מתחרי הפרו בהחלט ראויים לכבוד.
אלה אומנם עוסקים בבאדיבילדינג ומציפים אלפיי מתאמנים בהשראה, אך למרות הגימיק השיווקי ונטילת הסמים המרובה שלהם, מסתתר מאחוריהם באמת אתלטים ברמת חסד שלא יביישו מעמד של כל פאוור ליפטר מתקדם. וכנראה שאם היו בוחרים בתחום הפאוור ליפטינג, הכוח וההתמדה שלהם היה מביא אותם רחוק.

לא טענתי שבאדיבילדינג זה לא ספורט. זה נחשב ספורט חובבני אם הוא מתבצע ע"י חובבנים, ולדעתי, שעלולה לעצבן את המציאות שלכם מאוד, יש את רוני קולמן והחבר'ה, ומתחתם יש חובבנים.

למרות שבהסתכלות באמת שטחית ואובייקטיבית, באדיבילדינג זה ענף שלא שואף למקצועיות, בכלל.

קח לדוגמא את בן ג'ונסון, לאנס ארמסטרונג, הם לקחו סמים ונלקחו מהם התארים - איזה מין הילה שוכנת סביב ענף הבאדיבילדינג ששם זה לא קורה? אתה יכול להגיד לי שיש סמים פחות סמים?

ובהמשך לדוגמאות שנתת. אני חושב שזה מיותר. האנשים האלה, מסכנים, בנו את חייהם סביב הענף. הילדים האלה באמת מכוונים לדבר הזה? הם משתמשים בחטיפים, כנראה לא סגורים אם זה העתיד שהם רוצים, ורק יכולים להזיק לעצמם, כי החטיפים שהם משתמשים בהם, למיטב ההבנתי, לא בריאים ואפילו הרסניים ללקיחה בשלב כזה של הקריירה (אם אפשר לקרוא למה שהם עושים קריירה בכלל).
motherfuckerscreamer מנותק   הגב עם ציטוט