צפיה בהודעה בודדת
ישן 02-11-06, 11:27   #48
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ראיתי את הקטע ואני מודה על הלינק ומקווה לקבל את החלק השני היום.
לגבי התוכנית.
דנה וייס היא עיתונאית רצינית פוטוגנית ונעימה שעלתה כאן על נושא מעניין מהסוג שעיתונאים מגלים ואומרים: פאק איך לא עליתי על זה קודם.
התוכנית שלה זכתה לביקורות אוהדות בצדק, מפני שבגדול תעשיית היופי מגלגלת סכומי עתק, והרבה פעמים מדובר בבלוף.
עם זה מאוד חסר לי הצד השני, ההסתייגות, המקרים שמוכיחים שזה לא שחור או לבן.
זה בלא לגמרי בפרק הזה, שהתחקיר בו היה שטחי ולא ממצה.
אני לא יודע מה עשו שם בעריכה, אבל צריך גם לזכור שלא גילי לא אור ולא מאור הם אנשים מאוד וורבלים, שמבינים תקשורת.
הם כולם אנשים טובים, מעולים בתחומם.
הם התקשו לעמוד מול עיתונאית מנוסה ולהגן על התזה שלהם.
וייס הביאה תזונאית נחושה שגורסת בצדק מסוים שמתאמן ממוצא לא צריך לקחת תוספים, השאלה היא מה רע בתוספים, ועל זה לא ענו לה כמו שצריך.
רצוי להדגיש שתוספי מזון הם אוכל לכל דבר.
למה צריך אבקת חלבון?
בשביל הנוחות והגיוון.
תאכל טונה במקום, זה אותו דבר, אבל כמה אנשים אתם מכירים שאוכלים טונה אחרי אימון?
גיינר? תאכל ביצים עם כמה תמרים או בננה, והאפקט דומה, אבל מה יותר נוח?
תוספי מזון ה אוכל. נקודה.
לבוא ולהפחיד זה קל מאוד, אבל זה מציג תמונה מעוותת.
זה לא הפתיע אותי כי כשעיתונאי נתפס על נושא הוא לא נותן בדרך כלל לדברים "קטנים" להפריע לו. יש לה סיפור, וזהו, והרי אי אפשר לגמרי להפריך לה את הסיפור הזה, בטח לא כאשר היא העורכת והיא המחליטה מה יראו ומה לא יראו, ומולה עומדים אנשים לא מנוסים בתקשורת.
מכיוון שלא תמיד יש לאנשים זמן וסבלנות להסברים, זה ההסבר שאני מציע לרוץ אתו הלאה: תוספי מזון הם אוכל. חד משמעית.
עודף חלבון זה לא בריא? אוקי אבל מה הקשר לתוספי מזון, גם אם תאכל כל היום ביצים וטונה ובשר תהייה בעודף.
לא הציגו תמונה אחרת, שאנשים נראים פנטסטי, הם בריאים ושמחים, וגוררים מבטי קנאה והערצה ברחוב.
יכלו להגיע לזה בלי תוספים? אולי אם היו גרים בתוך מטבח, ומעבירים לשם את החדר כושר.
תוספי המזון מסייעים, ויש לזכור שבאדי בילדר זקוק להרבה יותר חלבון מאדם ממוצע.
מתאמן שאינו שואף להישגים, באמת לא צריך כלום, אבל אז הוא לא יגיע לכלום, וגם זה בסדר, אם זאת כוונתו.
חבל שמאור הצטלם לכתבה בשייפ של אוף סיזן, וגם את זה היה צריך להסביר לכתבת במילים פשוטות: בתקופה שבין התחרויות באדי בילדר חייב לאכול המון כדי שיהיה לו כוח להרים משקלים וכדי להגדיל את הגוף, לפני תחרות עושים דיאטה, ומלטשים את היהלום.
היא ביקשה ממנו לראות בטן, וזה היה באמת לא נעים.
אפשר היה להגיד לה שבתחרות ניתן לשחק שש בש על הבטן שלו, אבל עכשיו זה אוף סיזן, והיא מוזמנת (פיקטיבית כמובן הרי אין סיכוי שתבוא) לראות אותו באוגוסט בשייפ אחר לגמרי.
בסיכום אפשר היה לעשות יותר אבל ישראלבאדי קיבלה חשיפה בפריים טיים, וזה לא מעט.
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט