אשכול: לנייט וולף
צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-11-06, 19:00   #31
SuzukiR
חבר פעיל

ברירת מחדל בלי קשר אחי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
hellboy היקר

קודם כל אחי שיהיה לך בהצלחה ב"ה ובשעה טובה הגעתה לניתוח
הימים הראשונים שלי לפני הניתוח הראשון היו דיי מרגשים ובדקה ה90 כולי הייתי לחוץ חחח
הרופא אמר לך לפהסיק להיתאמן כדי שהשריר שלך יהיה כמה שיותר רפויי אחי שלא יהיה למסה מסה בחזה ויהיה לו קשה לנתח מבלי לפצוע אותך..ואחרי הניתוח מותר לך רק אחרי יומיים להיתקלח,וגם הוא יביא לך פלסטרים לחזה ותחבושות שאחרי כל מקלחת תחליף לאחד נקי,בקשר לתחבושת ולתנועות נכון אתה לובש תחבושת אלסטית שהיא למעשה מפעילה לחץ על החזה ומדביקה את העור הרפויי שנישאר אם ישאר לך בכלל אחי ואחרי חודש וחצי ככה באמת תוכל להוריד אותה..עכשיו אחרי הניתוח החזה שלך לא יהיה שטוח אחי כמו קיר הוא יהיה יחסית נפוח למה כי תחשוב שזה כמו שמרביצים למישהו שהוא בהרדמה הוא לא מרגיש אבל מה שהוא קם כולו מנופח והתחבושת אחד מהתפקידים שלה זה להוריד את הנפיחות,יהיה אסור לך לתקופה מסוימת בערך שבועיים ככה להרים את הידיים מעל לגובה הכתף זאת אומרת אתה תיצתרך ללבוש רק חולצות מכופתרות לתקופה הזאת אז תדאג שיהיה לך כמה יפות ואימונים אחי אחרי חודש וחצי תוכל לחזור קצת לאירובי קל ואני חושב שאפילו לפני זה הרופא ירשה לך לעשות אירובי אבל זה סתם באסה להזיע אם התחבושת הזאת אז תחכה שהיא תירד לגמריי ואז תחזור לאירובי למשקולות קצת ולבסוף גם להיתאמן חזה הוא יהיה קצת בפיגור אבל אל תדאג אתה תחזור לעצמך אני אחרי הניתוח הראשון לא עבדתי מלא זמן והיה לי קשה מאוד להחזיר אותו לעצמו כי הוא תמיד היה במצב חרא והיום אני דוחק 120 קילו בכייף אז קח תזמן אח שלי
ואל תדאג יהיה בסדר והעיכר שאתה עובר את זה סוף סוף כי תאמין לי ג'ינו זה הדבר המעצבן שיכול להיות לבן אדם בגוף וצריך להיפטר ממנו

חחחחחחחחחחח חכה שתקום מהניתוח אחי אתה תרגיש כאילו דפקתה איזה 4 בקבוקים של וודקה אם 5 בירות וGB ביחד אתה כולך תהיה מסטול אש ותישן אחרי הסאטלה הזאת מלא זמן

בקיצור אחי בהצלחה

וכל פורום ישראלבאדי מחזיקים לך אצבעות

נ.ב
אם אתה דואג בקשר לשומנים אחי פשוט תשמור על התזונה שלך והכל יהיה בסדר

אנימיסתכל המון זמן בתגובות שלך ואני יכול להגיד אחי אפילו רק מליקרוא תתגובות שלך
שאתה בנאדם זהב מאכל לך המון מזל בחיים ובהצלחה
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט