אשכול: משה שמעון
צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-09-07, 11:08   #11
moshes
מקום שני פיטנס גברים 2007

כללי:: משה שמעון
עוסק ב:: סטודנט
חדר כושר: עמידר ג'ים

אהלן חברים

קודם ארבל תודה על הפירגון אחי אתה המפרגן הלאומי של ישראלבודי מחזיק ממך אחי והשווארמה היתה סופנית :laugh: .

גיל יא פשוש תודה רבה על העזרה וההכנה ושוב העברת אותי חוויה מדהימה , אין מילים הבחור תותח.
גדי אחי אין מלים תופס ממך חצי מת היה מאוחרי הקלעים ובכל זאת עלה ודפק הופעה כמו מלך כל הכבוד אחי , וגם לעומר מגיע כבוד הבחור פשוט מפלצת דחוסה ואורי שיק גם הגיע בשייפ מעולה ולמרות ההיכרות הקצרה בחנות עושה רושם של נשמה טובה כל הכבוד .

והדובדבן איתי בושרי, איתי אתה מלך אחי כל הכבוד הגיע לך מקום ראשון הגעת בשייפ מעולה וחיטובים מעולים והתמונות עושות לך עוול לעומת המציאות יש לך עתיד בתחום.

ועכשיו לחבר יקר שבאמת מה שאני ירשום לא יהיה מספיק כדי להראות כמה שאני מעריך ואוהב אותו שי מורדו מהחנות של גיל בר"ג חבר ילדות שהיה גם מעומד להתחרות ובגלל סיבות אישיות פרש , הבחור היה קם איתי כל בוקר ב 6:20 על השעון ומחכה לי לאירובי של הבוקר מדרבן אותי ולא נותן לי להשבר למרות הקשיים אז כמו שאמרתי אחי הגביע שלי ושלך חצי חצי .

ואחרונים תודה לכל צוות ישראלבודי שלומיקיס,רועי , יותם , אייל ויש עוד כמה שאני לא זוכר את השם אז תודה לכולם ושתיהיה שנה טובה לכל משפחת ישראלבודי.
moshes מנותק   הגב עם ציטוט