אשכול: משה שמעון
צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-09-07, 11:10   #12
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moshes
אהלן חברים

קודם ארבל תודה על הפירגון אחי אתה המפרגן הלאומי של ישראלבודי מחזיק ממך אחי והשווארמה היתה סופנית :laugh: .

גיל יא פשוש תודה רבה על העזרה וההכנה ושוב העברת אותי חוויה מדהימה , אין מילים הבחור תותח.
גדי אחי אין מלים תופס ממך חצי מת היה מאוחרי הקלעים ובכל זאת עלה ודפק הופעה כמו מלך כל הכבוד אחי , וגם לעומר מגיע כבוד הבחור פשוט מפלצת דחוסה ואורי שיק גם הגיע בשייפ מעולה ולמרות ההיכרות הקצרה בחנות עושה רושם של נשמה טובה כל הכבוד .

והדובדבן איתי בושרי, איתי אתה מלך אחי כל הכבוד הגיע לך מקום ראשון הגעת בשייפ מעולה וחיטובים מעולים והתמונות עושות לך עוול לעומת המציאות יש לך עתיד בתחום.

ועכשיו לחבר יקר שבאמת מה שאני ירשום לא יהיה מספיק כדי להראות כמה שאני מעריך ואוהב אותו שי מורדו מהחנות של גיל בר"ג חבר ילדות שהיה גם מעומד להתחרות ובגלל סיבות אישיות פרש , הבחור היה קם איתי כל בוקר ב 6:20 על השעון ומחכה לי לאירובי של הבוקר מדרבן אותי ולא נותן לי להשבר למרות הקשיים אז כמו שאמרתי אחי הגביע שלי ושלך חצי חצי .

ואחרונים תודה לכל צוות ישראלבודי שלומיקיס,רועי , יותם , אייל ויש עוד כמה שאני לא זוכר את השם אז תודה לכולם ושתיהיה שנה טובה לכל משפחת ישראלבודי.

קודם כל תודה ובוקר טוב
תוך שלוש דקות יש לך יוזר של מתחרה

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט