צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-02-08, 12:32   #5
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !Demon!
חובבן אתה.. חח

יש את הסיפור של הבחור שבא לקב"ן מוציא תפוז זורק על הקיר וצועק :פיקאצ'ו צא!!
יש אחד שבא מרח שוקולד על התחת בא לקבן מכניס תיד למכנסיים מוציא קצת שוקולךד ואוכל הקב"ן כמובן חושב זה חרא..
יש אחד שבא עם בובה אומר זה החבר הכי טוב שלי ,הקב"ן מוציא בובה אומר וזה שלי הבחור עןשה לו סבבה.."חבר לך תביא סיגריות" וזורק את הבובה מהחלון ואז חבר שלו עומד בחוץ וזורק פנימה את הבובה וחפיסה..הקב"ן בשוק ^^
יש אחד שמאז שירד מהאוטובוס כל מה שהוא אמר זה"איפה זה?איפה זה?איפה זה?.."שלחו אותו לקב"ן הוא הביא לו 21 ואז הוא עושה "הנה זה מצאתי!!"
יש את הזה זבא התחיל לנבועח על הקב"ן והקב"ן קפץ על השולחן ונבח עלייו בחזרה
יש אחד שבא ואומר "תשמע אני בחור רציני אני רוצה ללכת לקרבי , לתרום למדינה , לחטום קבע"..אז הקב"ן עושה לו מה הבעיה אם כך?הוא עושה לו"לא לוקחים אותי לחיל הפאווררנג'רס!!!"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חריף ביותר אחי!!!

וואלה הייתם צריכים לראות מה הולך אצל הקב"ן בחוות השומר אנשים בסיס הכי מטורף בארץ חחחחח
היה אחד שנכנס לקב"ן שם השיג איפור איפר את הפנים שלו כמו ליצן והתחיל להתפשט חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח
דייייייייי אני זוכר את זה כמה בכיתי!!!
היה איתי במחלקה אחד טמבל אש!!!כל יום בקב"ן אם סיפור אחר חחחחחחחח הוא פעם נכנס לקב"ן והחליט שהוא לא מדבר הוא פשוט מתחיל לאכול הכל תפס תעיקפון התחיל ללעוס אותו התחיל לאכול נירות בלע מחק שהיה לו על השולחן חיטט באף ואכל תנלזת הביאו לו הפניה לועדה רפואית קיבל 21 במקום
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט