צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-02-08, 17:20   #101
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
קראתי את כל השרשור..חבל שכל הזמן מוצאים לריב על אותו ויכוח..לכל בודיבילדר יש את היתרונות והחסרונות שלו ולכל בנאדם יש את הדעות שלו..אחד יגיד שמאור הכי טוב ..אחד יגיד שסטס הכי טוב..בסופו של דבר הכל נקבע על הבמה..ועד שסטס לא יתחרה..קשה לערוך השוואה..בכל מקרה..קשה לומר מי הבודיבילדר הכי טוב בארץ כי מאור מעולם לא עמד מול מפתח גוף ברמה גבוהה ..במר ישראל האחרון לא היה לו תחרות..אבל בכל אופן..לפי דעתי עם היתרונות והחסרונות..כשסתכלים על החבילה השלמה לדעתי מאור נראה הכי טוב..ברור שאם נתמקד חלק חלק אולי יהיו כמה שטובים ממנו אבל בסך הכל שמסתכלים על כל הגוף לדעתי הגנטיקה שלו הכי טובה..יש לו כשרון עצום הוא באמת יכול להצליח בגדול..יש לו רגליים מדהימות וזה לא דבר של מה בכך בעיקר בישראל..צריך לפרגן לבנאדם..הוא באמת אוהב את הספורט ומקדיש לו את כל חייו ולהערכתי בעוד שנה-שנתיים שהוא ינסה את מזלו בחו"ל הוא יצליח בגדול.
ועוד הערה קטנה..סטס באמת מפתח גוף ענק..אבל זה סוג של מפלצת מקומית..גם באזור שלי יש אחד כזה ואני בטוח שבכמעט כל אזור יש אחד כזה..ענק..בעל פוטנציאל..ניסיון וידע..אבל אותם אנשים עושים את זה בשביל עצמם אין להם שום רצון להתחרות..לכן לא נראה לי שנראה אותו לעולם מתחרה..מפתחי גוף כמוהו מקבלים תהילה ואהדה אזורית והרבה כבוד בתחום גם בלי להתחרות ואם הם יתחרו זה עלול לגרוע מכך בנוסף אין להם שום רווח מזה לכן הם מעדיפים לוותר על התענוג שהוא בעצם לא כל כך תענוג בארץ ולהשאר"המלפצת המקומית"

יש הרבה במה שאתה אומר
סטאס בעצמו אמר שאין לו טעם להתחרות ,וכבר עכשיו הוא רוכש לעצמו פרסום בעצם היותו בהמה טיבטית מן המניין (וגם זה ראוי להערכה)
ואני מחזק את הניגרי כפליים,משיחה שניהלתי עם סטאס לא מזמן בטלפון ,הבחור בהחלט בעל ערמות של ידע ,ומעבר לכך נורא נחמד ומוכן לעזור.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט