צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-03-08, 18:35   #12
Ja Rule
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
PANIC:אני ינסה לתקן את כול השגיאות,ולמה בלי לעליב ? אתה חושב שאני נעלב מזה אחי ? בדיוק ההפך אני לוקח את זה לצומת לב,חבר שלי יבוא אלי,נשב איתו ונטפל בזה אחי,אני מה שיכולתי בעצמי ישבתי בגגול ותקנתי,אבל כמו שאתה שמת לב זה לא מספיק !
ואת כול הכסף מהאתרים שאני עובד איתם אני מקבל לPAYPAL שלי,אני לא הכי מאמין לכול הקטע הזה של השליחת צ'קים,למרות שאני לא אומר שזה 100 בולשיט,כי לא בדקתי לעומק את הנושא !
וחוץ מזה הכסף שאתה מקבל לPAYPAL אתה יכול גם בלי הרבה מעמץ להוציא אותו מ UNION בדולרים,אז זה לא רק קניות באינטרנט - אם זה היה אחרת לא היתי מתעסק בזה בכלל,מה אני צריך קניות ? אני חשבתי סתם ככה בזמן הפנוי אפשר לשבת מול המחשב ובמקום לבזבז זמן - לעשות קצת כסף,אפילו אם זה לחומרים חח,לפחות אמא שלי לא תשים לב הרי היא לא תדעה שיש לי את הכסף הזה !

ORENS_S כמה מקבלים תלוי רק בך,כמה שתביא יותר חברים שירשמו דרך הלינק שלך (קישור) ככה תרביח יותר,אבל חובה לעבוד גם,כי אחרת השיטה תקרוס,כול אחד רק יביא חבר ובעצמו לא יעשה כלום !
אני בנתיים עושה משהו כמו 2-3 $ ביום ואני כרגע עובד רק עם 2 אתרים,ויש לי בסכ"ה 5 חברים שהבתי

שי עקירב:אתה לא צריך לא אשראי ולא כלום,באתר יש הסבר איך פותחים חשבון PAYPAL
ואני יוסיף אותך בערב אחי סבבה ? כי אני חייב לרוץ עכשיו,נדפקו לי האופניים ואני חייב לרוץ לתקן אותם !

JA RULE אם לא קשה לך,אני נורא ישמח לקבל ממך מאמרים או אפילו טיפים אחי,מה שאתה רוצה (כי כמו שאמרתי אני עוד בחיטולים בעסק הזה)
בכיף אחי, כנס אלי לאייסי אני אסביר ואתן לך כל מה שאתה צריך:
338472718

extremeboy:
מה אתה אומר...
רגע, אתה אומר שבשביל להשיג כסף דרך האינטרנט צריך לפתוח אתר מושקע?
אני פתחתי בלוג מסכן והשגתי מעל 700 דולר, אז חאלס עם השטויות.
הוא לא צריך להסביר להם איך לפתוח אתר, וכמה סבלנות וכסף זה לוקח,
זה לא הנושא שלו באתר.
הוא מדבר על כסף באינטרנט נטו, ברגע שמדובר על דרכים איך לעשות אתר מצליח וכמה זה עולה,
זה כבר בעיה שלהם, אבל אם יש לו את הידע בנושא, הוא יכול לעשות פינה קטנה בשביל זה,
לא צריך יותר.
ויש לי דרך עוד יותר קלה משלך להרוויח כסף לפייפאל, איך אני?
תרוויח כסף באיגולד ובאלרטפיי שזה הרבה יותר מהיר מפייפאל, ותחליף את הכסף הזה
לכסף של פייפאל.

אל תגיד לו "כל דבר שאתה מכיר בדברים האלה אני יותר ממך." או "בואנ'ה אתה כזה לא חכם"
כי הוא אמר שהוא לא כל-כך מבין בעסק עדיין, אז אל תדבר איתו מעל הגובה.

ראבק אני פשוט שונא אנשים שמיתנשאים..
Ja Rule מנותק   הגב עם ציטוט