צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-03-08, 23:28   #29
Rendi Orton
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous
חחח נשמה על מה אתה מדבר ?
אם יש משהו שקשה להצמד אליו בתפריט זה החלבונים...
זה החזה עוף שצריך להכין זה הקוטג הקר שצריך לאכול זה הטונה במים שחלק ענק פה לא אוהב...
אבל פחמימות ? אני לא מאמין שאתה אוכל פחות מ-100 גבר אין דבר כזה במאסה לאכול פחות מ-100 גם אם אתה רוצה... קודם כל אכלת 300-400 גרם פסטה או אורז כבר אכלת יותר מ-100 גרם פחמימות... ואמא שלך בטוח מבשלת אחד מהדברים האלו...
אני בטוח שאתה אוכל בננה או פרי ולחם אני גם מאמין שאתה אוכל אז כבר אתה מגיע למשהו כמו 200 אחי...
חוץ מזה אני לא בטוח שאתה אוכל 800 גרם פסטה זה המון ואם כן אז אתה סוגר כן 260 גרם פחמימות בערך רק בפסטה.
דווקא לי חלבונים יותר מסתדרים אני דופק טונה בשמן עם סלט,ושותה 2סקופים של חלבון ביום ,קוטג' אני לא אוכל לא אוהב פשוט,אני אוכל חביתה,חזה עוף זה טעים..וגם אני לא שוקל כ''כ הרבה אני צריכת החלבון שלי נמוכה,וכן אני מאמין שאתה צודק אני אוכל יותר מ100פחמימות-הגזמתי,אבל יש ימים שאני מבואס ואני אוכל רק 3ארוחות ליום,וכל מיני דברים,בעיקר בלילה,אני מנסה לטחון כמה פחמימות שרק אפשר כדי "לפצות" על כל היום...הבעיה עם הפחמימות זה הש''ש שזה דוחה..
נ.ב THESUN-ניסיתי את המתכון שלך,אבל עדיין קשה לי לגמור את הש''ש,זה כל הזמן רטוב,טעם של יונים :):):):) שום דבר לא יעזור לי נראה לי..אני ינסה לטחון בבלנדר שלא יהיה לזה זכר
Rendi Orton מנותק   הגב עם ציטוט