צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-04-08, 23:11   #6
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

גבריאל מוסר שהוא בכלל שחיף,אני טוען שהוא חייב להפסיק להשוות את עצמו לאנשים שמתחרים ויפנים שהוא בחור לא קטן בכלל.

אנטון,הופתעתי לטובה ממך (לילד יש בייספס ממש טוב ! ) עם עוד שנתיים שלוש של אימונים אתה באמת תהיה מפלצת אמיתית ,אני רישמית מכתיר אותך היורש P: (לא שאני כזה גדול כן ? ) ותאכלס ההבדל בזרועות בין שנינו הוא ממש זניח,שני ס"מ בסך הכל.
אנטון היה טיפה בהלם קרב ממני ומגבריאל ,כשאני מתאמן אני בן אדם אחר לחלוטין מהאישיות שלי מחוץ למכון ,ואת הצחוקים והסתלבט מחליפים עצבים וצעקות (אנטון היה קצת בשוק לראות את גבריאל דופק לי כאפות לפנים שניה לפני שאני נכנס ללחיצה בהאמר עם 70 קילו בכל צד של המכונה) ,נהנתי גם להשגיח על אנטון מתאמן ,כי הוא באמת נותן מעצמו הכל ומתאמן רציני ואוהב את התחום הזה.

גבריאל צריך לפרגן לעצמו קצת יותר ,בהתחשב בזה שהוא לא טוען שהוא בחור חזק הנקניק הזה סחב את כל המכונה של הלחיצת כתפיים בלי בעיה בכלל ,ועשה 110 קילו בלחיצת חזה עליון ,אז אני חושב שמגיע לבחור קצת קרדיט.גבריאל אתה בהמת מסה איטלקית (וכן ,אני מפרגן לו כי אני אוכל על חשבונו )

קצת התבאסתי שיצא רק עכשיו שאני ואנטון נתאמן ביחד ,כי גם אני וגם גבריאל בחיטוב ,אז זה לא השיא שלנו מבחינת עצימות אימונים,אבל העיקר יצא לנו להכיר את אנטון.

מילה על המכון בלרנר ,זה אחד המקומות שאני יותר אוהב בירושלים כי הוא בנוי על טהרת הספורט והפיתוח גוף,אם מישהו מחפש מקום טוב להתאמן בו בירושלים,זה לרנר.

היה קצת קשה להתרכז אבל באימון כי חברה של גבריאל באה איתנו וכל פעם עשינו פטרולים לבדוק לשלומה ושלא עושים טעות ומתחילים איתה..זה לא יאמן כמות התשומת לב שהבחורה הזאת מושכת ! יום אחד היא תסבך אותנו בהרבה צרות !lol

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט