אשכול: במה טעיתי?...
צפיה בהודעה בודדת
ישן 02-08-08, 13:59   #176
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl צפה בהודעה
באמת שאני לא מבין,וגם אחרים שאמרו לי כמה שהתגובה שלך מטופשת לא הבינו(ולא מדובר בילדודס אלה בחבר'ה מקצוענים שאתה מאריך)אני כותב בשם אחד מהם ואומר לך...מה כבר עשיתה בעולם בפיתוח גוף חוץ מכמה כרטיסי ביקור?קדמתה את הספורט בדרך אקטואלית וספורטיבית ועל זה רק צלשים מגיעים לך!
אבל ההודעה שלך נישמעת כאילו הייתה מינימום איזה pro שהתחרה וסיכן את הבריאות שלו בישביל הספורט.
ואל תביא תדוגמא הזאת שאתה אבא לילדים כי יש מתחרים שהם אבא ליותר מילד אחד ועדין ממשיכים לאכול חרא בישביל להיתקדם ולהשקיע והכל בישביל האהבה לספורט.
תיארתי לעצמי שלא תבינו ולכן אפרט ,

שלא תבינו אותי לא נכון אני חולה על הספורט הזה כבר מגיל 14 . אני בן 33 היום .
לא חייבים להיות מקצוען כדי להשקיע בספורט ולהיות מעורב בספורט יש הרבה אנשים בענף הזה גם בארץ שמעולם לא עלו ולא ייעלו על במת המתחרים .
רוצים דוגמאות ?
אשר , גיל , אמנון , גיא , (לא צריך לכתוב שמות משפחה המבין יבין ) .
אז מה הם לא השקיעו בספורט הזה ?
השקעתי המון בענף ואני ימשיך להשקיע המון בענף הזה ואני נהנה מכל רגע אני לא מצטער על כלום .
בוא נצא מתוך נקודת הנחה שכולנו נהנים מהענף אחרת לא היינו כאן .
אבל לצערי לא ניתן להשוות את זה לענפי ספורט אחרים שהם לצערי הרבה יותר מתגומלים ומסכנים הרבה פחות את בריאותם . קחו שחקן כדור רגל אפילו לא מקצוען מי מנצ"סטר יונייטד משהו ישראלי לחלוטין כמה הוא מרויח לשנה ? אפשר להשוות אותו לעמית ספיר או מאור זרזד ? מבחינה כלכלית ?

אין לי תירוצים , ואני לא מרגיש שאני צריך להצטדק כאן בפני איש .

השבוע שוחחתי ארוכות עם הניגרי הענק איש יקר וטוב שיחה של שעה איתו נותן לך מוטיבצייה לחודש .
לכתוב ספר על מה שהוא עובר , כמה ויתורים הוא עושה זה פשוט לא להאמין איזה כוח רצון יש לספורטאי הזה . להחזיק שלוש מישרות להיות נשוי ואב לתינוקת להתאמן שש פעמים בשבוע ופעמיים אירובי ביום . ב-12 וחצי בלילה לצאת לאירובי איזה השקעה .

בלי קשר לעצם היותו חבר שלי מי שיעלה בקטגורייה שלו , לא יהיה לו ממש קל וזה בלשון המעטה אני כותב .

Pro xxl
מדוע הגישה המתנשאת הזאת ?
מדוע אתה לא מציג את עצמך ?
אני ישמח מאוד אם בתחרות תגש אליי ונדבר קצת .

עשיתי עוד הרבה בענף שהתוצאות טרם נשאו פרי אבל בקרוב תוכלו כולכם לראות מבלי להשתחצן , וזה לא חייב להיות כל כך לכמה אני שוקל כעת או אך אני נראה .
נכון הייתה לי מטרה לגשת להתחרות גיל לקחתי אותי כפרוייקט אישי הוא הוריד אותי במשקל מי 103 ק"ג ל-85 ק"ג עם מינימום איבוד מאסת שריר אני לא ישקר ואני גם לא יכתוב שהייתי חטוב לתחרות מר פיטנס. אבל הייתי נראה הרבה יותר טוב . לצערי עברתי תקופה לא קלה וזילזלתי לכן התוצאות ירדו לטימיון , אבל אני מקווה שבקרוב אחזור להתייצב שוב בכמה מישורים ואז אחזור לאימונים סדירים .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט