צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-08-08, 02:35   #17
monster
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
בעייני (ומבחינתי תגידו שאני לא אובייקטיבי וזה לא מעניין אותי בכלל ) ,את מישל שדדו ,אלכס מתחרה מצויין ואני לא אומר זאת כדי לזלזל בו ,אבל בפיתוח גוף מסתכלים קצת יותר מרק על מסה ,ולא ייתכן שמתחרה במשקל כבד יתן פריסת גב והגב שלו יהיה באותו רוחב כמו המותניים שלו ,לאלכס יש גב חלש מאוד ,מה שאוטומטית מעלים אותו בשלוש פוזות מרכזיות ,הפריסות גב מלפנים ומאחור ,והדאבל בייספס מאחור . לאלכס יש הרבה מסה ,והוא הגיע חטוב ובשייפ טוב ,אבל מישל הגיע בשייפ מעולה גם כן ,ויש לו פרופורציות הרבה יותר טובות משל אלכס ,ועל זה נשפטים ,על הפרופרציות והזרימה של הגוף בנוסף למסה והחיטוב ,מישל נשדד לאור יום ,מה שהוסיף לטעם הרע היה העובדה שבגלוי מול כל שאר המתחרים אחד השופטים מדריך את המתחרה שלו מה לעשות ומנהל איתו שיחות נפש מאחורי הקלעים ,לא משנה מה אותו מתחרה יעשה לאחר מכן ,יסתכלו עליו רע ,יכול להיות שאלמלא היחס המועדף מהשופטים במהלך התחרות ,מישל לא היה מתעצבן כל כך על ההפסד.

בכל מקרה ,מישל אתה חבר טוב ואני אוהב אותך מאוד ,ולא מגיע לך העוול שעשו לך ,תתנחם בזה שכל החבר'ה והמשפחה יצאו איתך החוצה עד שנרגעת ,אתה בן אדם זהב ושלא ישברו אותך ! אתה עוד תצא לחו"ל ותעשה דברים גדולים בפיתוח גוף ,ושמישהו ינסה לעצור אותך.

.
אזה הגזמות פראיות חח
monster מנותק   הגב עם ציטוט