צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-09-08, 21:41   #118
Goldberg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe צפה בהודעה
הייתה תוכנית מדהימהאני רוצה להודות ולשבח שוב את מר עולם אלי האנה שעמד במילה שלו שהיא שווה לפלדה!!!והביא את ערוץ 10 לסקר את התחרות!

עכשיו אדון יורי הניכבד לפני שאתה אומר שאין לי שרירים ואין לי כלום דבר ראשון שתגיע לרמה שלי ואני לא רוצה לזלזל במתחרה שלך כי הוא אחלה גבר והוא בא לשבח אותי אחרי התחרות אז אין סיבה שאני יעשה את זה!

אבל אם להיות מקצועי?תגיד לי אתה ראיתה תרגלים שלי?ואת הרגלים של המתחרה שלך?דבר ראשון כן עליתי אם קוביות וראו אותן יפה לא עליתי יבש עד הסוף אבל לי היה הפרדות ברגלים והיה לי גב וידיים ופרופורציות ואיכות כמו שיש לי!
ומה שאתה עשיתה אם המתחרה שלך זה לא קרוב לרבע השקעה שאני עשיתי אצל איאל.
ואם אתה רוצה אני מוכן להעלות לפה את כל התמונות מהתחרות רק כדי להוכיח לכולם למה אני הייתי צריך לנצח את המתחרה שלך.

ואתה יודע מה?אני אפילו לא אתווכח או ירד לרמה שלך!יודע למה?כי אתה בן אדם מזויף אתה באתה לנאבא למוקדמות והתחרה אצל אלי בידיעה שהלכתה בתחילת השבוע!!!ונירשמתה למוקדמות של אשר פריג' והלכתה להתחרות אצלו?!מזה משנה איזה מקום קבלתה?!אתה והמתחרה שלך לעולם לא תיתחרו בנאבא יותר כי אלי האנה העיף אותכם כמו שמישהו יורק מוחטה מתוך הגרון סליחה על הגסות!
אז תהנה אצל אשר ושיהיה לך בהצלחה כי בנתיים אתה יודע ללכלך ולקטר אבל אני הלכתי אם גביע הבייתה ואתה לא דורגתה בשום תחרות לא בנאבא ולא בifbb פשוט בושה שאתה ככה פותח עלי תפה עלאק אין לי שרירים אני מוכן לעלות איתך על במה ולהראות לכולם שאני יותר איכותי מימך וגם להשוות תמונות.

יאלה שבת שלום לכולם
גלעד אחי אני לא חושב שאתה צריך לקחת ללב, בסך הכל הוא היה דיי נסער ומאוכזב שהחניך שלו לא דורג, אני מאמין שהדברים נאמרו בלי כוונה לפגוע.
Goldberg מנותק   הגב עם ציטוט