צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-10-08, 14:04   #60
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי talll צפה בהודעה
צודק!!!
אתה צודק אחי מסכים איתך בכל מילה
לא צריך לוותר על חברים ועל דברים אחרים בחיים שביל פיתוח גוף..
וגם כל אלה שאמרו לא צריך לוותר על אלכוהול אפשר מדי פעם ואפשר צאת עם חברים למועדון לכמה שעות בלי לאכול ולהנות לא להיות בבאסה ובלחץ לחשוב פספסתי ארוחה אוי לאאאאאאא
קיצור יש פה אנשים שחיים בהגזמות מטורפות..
ואני לא מדבר על גלעד גלעד גם כן אולי מגזים אבל גלעד באמת חי את זה והוא גם מפתח גוף מקצועי..
כל השאר לפחות הרוב סתם מתאמנים כתחביב ולא יותר מזה וגם חלק פה מתאמנים רק חצי שנה ושנה ומדברים כאילו הם דוריאן
תרדו קצת מהעניין זה רק המורעלות של ההתחלה הרבה ככה בהתחלה וזה יורד עם הזמן ואפילו מפסיקים להתאמן כי נמאס אפילו אז כל מי שאומר לא אין מצב אני מפספס זה אין מצב זה אין מצב זה..
אתם תראו עם הזמן ותבינו שהמצב לא תמיד ככה וישתנה עם הזמן

+1

אחי אני לא מגזים! ולהיפך לדעתי אני תמיד בגישה של אני לא עושה מספיק! יש לי מטרות בתחום התחרתי כבר פעמיים ולפספס ארוחה אצלי זה לא בא בסדר היום פשוט לא
א.התרגלתי לזה
ב.אני נהנה מזה
ג.אני אוהב את הסדר יום הזה הוא נוח לי מאוד ואני יודע שאני שזאת הדרך הטובה ביותר לתזונה בתחום
ד.קרו מקרים שפספסתי ארוחה באיזה 20 דקות חצי שעה זה לא נורא ולא מה שיהרוג אותך..גם אם תאכל כל 4 שעות אבל עדין תמיד השלמתי וגג שעה אחרי לא יותר מזה

חוץ מזה שאנשים פה שוכחים שברגע שהם לא על אחוז שומן נמוך והם ניתקעים בלי ארוחה לאיזה חצי שעה זה לא כלכך קריטי נניח אם זה בן אדם על 20% שלא ישכח שהגוף שלו קודם יפרק שומן בתור מקור אנרגיה לפני שהוא יפרק שריר.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט