צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-02-09, 22:13   #36
hanna666
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלhanna666

כללי:: אני
חדר כושר: LIFE&FITNESS
שלח הודעה דרך ICQ אל hanna666 שלח הודעה דרך MSN אל hanna666

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
דבר ראשון תירגע.
דבר שני: אם לא היית בתחרות זה קצת מוזר שאתה מספר על טיבו של האולם, ואילו כן היית מגיע - אני סבור שאתה לא היית כותב את השטות שכתבת.
עובדה שצדקתי כשניחשתי שלא היית.
אתה לא חייב לי כלום, אבל תחשוב איך אתה מצטייר כאשר אתה זורק דברים בלי בדיקה ובלי ידע, ואיך נראה הפורום הזה.
אגב, אם היית בא לראות ואומר אחר כך שלדעתך האולם ליגת העל - הייתי מקבל את זה.

לגבי מה שכתבת: אין לי בעיה עם זה שלא דורגתי השנה בשלישייה, כיוון שלא הייתי יבש מספיק, אבל עליתי קטגורייה, הוספתי 11 קילו שריר, ומבחינת מאסה, עם כל הכבוד לחברים הטובים שהיו איתי על הבמה, כולם יודעים מה הפוטנציאל מה היכולות ומה יקרה למתחרים שלי אם אני אגיע מוכן ב 2010.
ההשקפה שלי לגבי באדיבילדינג זה שמפתח גוף צריך להיות כמה שיותר גדול.
המטרה שלי השנה הייתה לעלות קטגורייה, ולא רק שאת זה השגתי אלא שעל פי כמה אנשים שאני מוקיר בתחום הזה, מבחינת מאסה לא הייתה לי תחרות בקטגוריה הזאת, וזה כאשר שנתיים קודם התחרתי בעד 70.
כל ההבדל זה משתנים: אני לא לקחתי משיקולים שונים - אחרים לקחו.
אני כרגע 96 קילו עם וורידים בכתפיים, מעניין כמה אנשים בגובה 169 יכולים להציג כזה נתון.
השופטים מחשיבים פרמטר כמו ייבוש הרבה הרבה יותר מאשר מאסה, אני לא מסכים עם זה, אבל אני חייב לקבל את זה - ולכן כשאעלה שוב לבמה ב 2010 אי אפשר יהיה לצבוט אותי עם פינצטה.
מי שמכיר כמה אני משוגע לא יתווכח איתי עכשיו מפני שעד היום הגשמתי את כל מה שרציתי וככה זה יהיה הלאה.
ודרך אגב אין לי התלהבות וריקודים מפאקינג גביע או מקום, הדבר היחיד שמעניין אותי זה להתקדם כבאדיבילדר.
גביעים יש לי מספיק לחלק.
מצאת חן בעיניי עוד פעם
hanna666 מנותק   הגב עם ציטוט