אשכול: Ifbb 2009 ישראל
צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-08-09, 02:09   #22
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
תשממע אניי כבר קיבלתי את ההפסד ומשתמש בו לדלק לשנה הבאה אני לפחות לא שובר כיסאות אחרי הפסד אבל ממה שכן אני רצייתי להעביר מסר למישהו וזה לא מיישל ולא טל יואב אני פגוע מאנשים שחחשבתי שהם חברים והם בעצם רקדו על שני חתוונות באותו זמן זה מה שמעצבן אותי להפך טוב שמישל ניצח הוא יותר ווותיק השקיע הרבה יותר ממני ממה אני כולה שנתיים מקצועי.דבר שני אני לא חושב שאני הפסדתיי להפך שני נצחונות וסגן ממר ישראל מבמשקל כבד בשנה וואלק אני מסוופק אבל אני רוצה יוותר וזה לגיטימי ואתה בתור מתחרה שלא הלך לו כל כך טטווב השנה מכיר את ההרגשה.
צודק אני מסכים איתך..אני מכבד את מישל בתור מפתח גוף אבל לא את ההתנהלות שלו מסביב שהוא מביא את המאפיה שלו לכל תחרות שיפעילו לחץ על השופטים..לחץ שהוא כבר גובל בקטע לא ספורטיבי..וזה חבל..מפתח גוף שהוא טוב לא צריך להתעסק בדברים כאלה..
בגדול אתה צריך באמת להיות מרוצה בשנה אחת להשיג את מה שהשגת זה נדיר..הלוואי עליי..
אני השנה עשיתי טעות טכנית שלא עליתי לקטגוריה של ה82..חשבתי שיהיה לי חיים קלים בפיטנס כי אני הכי גדול שם אבל בפועל התסכלו שם רק על חיטוב ולא ידעתי שזה עובד ככה..וזה דפוק כי אני יותר בודיבילדר מכל אחד שעמד לידי שם..ואני עדיין חושב באיזשהו מקום שהיה צריך להתחשב בעובדה הזאת שעליתי ..אבל השופטים הסתכלו נטו על מי יותר חטוב..וזה דפוק להסתכל רק על נתון אחד בקטגוריה..גם ב82 לא היה קל מן הסתם..אבל אני חושב שלפחות שם היתי נשפט בצורה יותר מותאמת לאיך שהגעתי..
בכל מקרה באופן יחסי להשקעה שלי אני מרוצה מאיך שהגעתי ואני יודע מה אני צריך לעשות כדי לשפר..הכי חשוב זה לצבור ניסיון..אני עוד צעיר..