צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-06-07, 02:05   #20
Mr.Bazooka
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גדי 21
ראשית, אני מודה לך על הפירגון.
התמונה אכןצולמה כשהייתי באוף סיזן, ואחוזי השומן הנמוכים יחסית זה בזכות הגנטיקה,
אני לא חושב שהתקרבתי אי פעם ל - 13% שומן. תמיד מתחת. אינני משקיע בתזונה מוקפדת מבחינת שומנים באוף סיזן.
לגבי הקעקועים, הם אמנם מהווים חיסרון (מסתירים חיטוב למי שלא יודע), אך עם כיסויי צבע מספקים ניתן יהיה להתגבר על כך. כמעט לכל בודיבילדר שני יש קעקועים.
הקעקוע על האמה עלה 500 ש"ח. ועל היד 350 ש"ח. המקעקע היה מכר.
אגב, התחלתי להתחזק לאחרונה ואני רוצה להסיר את הקעקועים מטעמי דת.
מקווה שתשובתי מכסה את שרצית לדעת.
תודה לך על שענית לי על השאלות במהירות ובנימוס.
תודה על התשובות.
אה ואשרייך צדיק

ציטוט:
בגיל 15 נכנסתי לראשונה לחדר כושר, שם למדתי על צורת האימונים, חילוק האימון, משמעות התזונה ועוד, השתפרתי מאוד ובגיל 15 וחצי הייתי פשוט ענק לגילי. עקב זוגיות (למה התאהבתי?) פרשתי מהאימונים לתקופה של שנתיים ורזיתי בטירוף, חזרתי להתאמן כחודשיים וחצי לפני תחרות נאבא 2004. זכיתי מקום 4 מתוך 11. כחודש לאחר התחרות שוב עזבתי את האימונים לתקופה של שנה, שוב חזרתי להתאמן ושוב השתפרתי פלאות, בשלב מסויים פרשתי לתחום ספורט אחר: איגרוף (קלאסי). כתוצאה מהריצות ומהאירובי הרב של אימוני האיגרוף ירדתי המון ונראיתי בן אדם רגיל שמעולם לא התאמן. חזרתי לפני כ - 7 חודשים להתאמן והפעם אני הולך עם זה עד הסוף (שיכול להיות כל רגע).
כך שגופי "זכה" להרבה זעזועים מאז התחלתי להתאמן.
ישלי עוד שאלות..(אתה רשמת שזה טוב לשאול הרבה שאלות אז אמרתי יאללה נלך על עוד שאלה או כמה שאלות)

כנראה שבאמת משתלם לעשות הפסקות ארוכות ולחזור בשיא העוצמה כי הגוף מקבל את ה"בומים" הגדולים ביותר אחרי הפסקה ארוכה.
נתן לראות שזה עשה לך רק טוב!

אבל תראה בציטוט שלך הדגשתי משפט שלך.
רשמת לפני שנראית כמו אדם שלא התאמן אולי הגזמת??בכל זאת שינוי כזה ב7 חודשים.
מה עזר לך להגיע למה שאתה היום?מה אכלת מה היה התפריט? אתה יכול לפרט באיזה שיטות אימון התמקדת?
שפוך את הדברים האלה כאילו אין מחר אל תתבייש ^_^
מה גרם לך למוטיבציה האדירה ולחזור שוב לתחום אחרי שירדת כלכך הרבה?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט