צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-08-07, 16:23   #43
H18
חבר פעיל

אני אומנם לא מגיב פה הרבה בפורום אבל אני הרבה נמצא פה ושגיא אתה חוצפן ברמות על ועל כל תגובה שלך אני צועק בוז גדול! ועם יואב טל צריך עזרה בלנפח לך את הצורה אני בכיף יבוא איתו!

עכשיו בקשר לתחרות - אני בהחלט לא הכי מבין בדברים האלה ואני גם לא מכיר את האנשים או את המתחרים אבל בכל זאת מאור זרדז הוא פשוט מפלצת גנטית החיטוב והמסה שלו פשוט מרשימים בצורה מדהימה! מישל טרוני כמו שכולם אמרו בהחלט גם נראה פשוט חלום כנ"ל לגבי גדי טרוני, ראובן בלי ספק נראה מצוין ובהחלט מגיע לו מקום ראשון, אור ביטון פשוט גוף מעלף אני חולה על הסייד צ'אסט שלו כל הכבוד לך! ליבנה שביט לדעתי זה באמת ביזיון מה שהלך שם היה מגיע לו בלי כל צל של ספק את המקום הראשון, ואחרון גלעד, אני לא מכיר אותך אישית אבל מכל הסיפורים שרצו פה בפורום באמת שיש לי הערכה מאוד גבוהה אליך באמת כל הכבוד שעלית ואם היה קטגוריה על מידת ההשקעה בבודיבילדינג היית לוקח מקום ראשון כי בהחלט נתת את הנשמה שלך לספורט הזה ותמשיך כך ונקווה לראות אותך שנה הבאה איך אתה לוקח את המקום הראשון.

כל הכבוד לכולם! אומנם לא הייתי בתחרות אבל זה היה פשוט תענוג גדול לשבת ולראות את התמונות של כולכם
H18 מנותק   הגב עם ציטוט