צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-09-12, 17:08   #253
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
קודם כל אין דבר כזה "שווה", העולם הוא לא מקום הוגן ומי שאומר לך אחרת נשמה שלי, משקר במצח נחושה.
כן במה ולא במה, יש פה אדם שהגיע להישגים יוצאים דופן, ולפורום כאן יש אינטרס ברור להביא אנשים מסוגו שיכתבו.
לבוא ולהתחסד ש"כולם שווים", זה דבילי לגמרי.
החובה שלי היא להגן על מפתח גוף מתחרה כשאני רואה שמתרחש נגדו סוג של פוטש, אז בואו נגיד שפה ושם איזו אמירה זה עובר, אבל המאסה שנוצרה פה והביאה את הבחור לשקול לפרוש מהפורום חייבה התערבות.
לצערי יש כמה אנשים שכל מה שהם עושים זה לחפש להספים, לתקוע למישהו, לתת איזו ירידה
אתה בחיים שלך לא תראה אותצם מפרגנים או אומרים איזו מילה טובה חלילה, למשל "תודה" על חומרים שאנשים עובדים להביא לכאן
אז אלה אנשים שהם "שווים" בעיניך לספורטאי שהוא מהמוכשרים שהיו בענף הזה אי פעם?
באמת.

הומי, תדפדף אחורה תראה שהבחור ענה פה לשאלות של אנשים וגם נתן טיפים מקצועיים.
אני נכנס מפעם לפעם לפורום תזונה ומנסה לעזור, נכון שלא מספיק ואתה יודע מה? לוקח לתשומת ליבי מה שאמרת.
אני חושב שזה פתטי.
אמנם יש הערות שגם אני בתור מנהל לא הייתי מקבל, אבל ישנן ביקורות שהן במקום ומישהו צריך להגיד אותן...
עם כל הכבוד לעצות של דני ולניסיון שלו ולהישגיו... עצות נותנים ע"פ ידע (שרוכשים ממחקרים וממאמרים אמינים) ולא רק ע"פ ניסיון...
עם כל הכבוד לניסיון שלו, חשוב להזכיר שהבחור לא טבעי והעצות שאנשים מקבלים ממנו ורצים ליישם לא בטוח יעבדו עליהם (בלשון המעטה אם אתה מבין אותי)...
משום מה כשאתה מהלל אותו אתה לא מזכיר את הדברים האלו...
הפורום הזה מאוד מכבד מפתחי גוף, אני בטוח שרוב המשתמשים ישמחו לשמוע עצות ולקבל עזרה ממפתחי גוף ואני ביניהם אבל גם מפתח גוף הוא בן אדם וגם הוא יכול להתנהג בטיפשות לפעמים..
ויותר מזה, מפתח גוף צריך לדעת שיש לו אחריות לא קטנה בפורום הזה כי ברגע שהוא מפזר עצות על ימין ועל שמאל ושוכח את הפרט הקטן הזה שהוא משתמש בחומרים, הוא יכול לגרום ליותר נזק מתועלת...
בקיצור ולעניין, אם העניין כל כך חשוב בעינייך אז אני מציע לך לתפוס שיחה קטנה עם דני ולהסביר לו כמה דברים, אחרי הכל אני לא זוכר שלמפתחי גוף אחרים רציניים או לך עשו "פוטש", כנראה שיש סיבה.
denous מנותק