צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-10-13, 11:49   #37
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
, אני לא רב, אני מתווכח.

ויש פה חברה יחסית קטנים, זה שהם עם חיטובים ברגליים זה כי הם באחוזי שומן נמוכים,
מבחינת מאסה רוב החברה קטנים יחסית....

בקשר לילדה הטווח תנועה שלה באמת דפוק, אבל היא עדיין שוקלת 50 קילו.... :/

על כל פנים כמו שאמרתי בהתחלה, אין יחס ישיר בין כוח למאסה כי יש עוד המון גורמים בטווח הזה,
אם היית מתעמק קצת בבודיבילדינג שאתה כל כך אוהב היית רואה שדווקא ברוב התרגילים כדי לבנות מאסה לא צריך לעבוד עם הרבה משקל אלא לעבוד נכון ולאט.... מה שאומר שלמאסה יש השפעה מהתנגדות אבל לא השפעה ישירה כי הגורמים שבאמת קובעים הם הרבה מעבר לכמה אני גבר וכמה אני שם על המוט....
אני יגיד לך משהו מניסיון אישי.. לפני שהתחלתי ss ו5*5 הייתי תקוע לצורך העיניין בבנץ על 90 קילו 8 חזרות בקושי 3 סטים.. וככה היה במשך שנתיים מחוסר ידע וטימטום.. החלטתי לחקור ולהבין לבד מה הגורמים לגירוי שריר וכמובן מה זה אימון פונקציונאלי ומשמעותם של תרגילים מורכבים בכללי. היום הבנץ שלי 127 קילו ועזוב ש 100+ קילו הולך לי חלק. היום למשל סיימתי בלי בעיה 112 קילו 8 חזרות 3 סטים ועוד אחרי אתמול שהרגשתי חרא והקאתי תנשמה.. נכון שזה לא משקל מטורף אבל וואלה כן התקדמתי.. מה זה שווה טנק בלי מנוע? ליהיות גדול אבל עם משקלים עלובים לאומת הגודל... היום אני משלב,פעם 8 חזרות ופעם 5 חזרות כי היום הבנץ שלי זה 112 ל8 חזרות 127 ל5 חזרות ולא 90 קילו עלובים.. בגלל זה אני לא מבין מה ההגיון לתת למתאמנים מתחילים/עם משקלים נמוכים,תוכניות כמו ab עם 9 סטים ו12 חזרות..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט