צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-04-07, 15:50   #227
אליאב
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי THOMPSON
אז בוא תשתף אותנו בידע שלך, תפתח פוסטים מעניינים, שיהיה על מה לדון, ולא לשבת בצד, ולרברב על כל הידע שכביכול יש לך.
בעבר כתבתי פוסטים על ויטמינים מינרליים על דברים שלמדתי בקורסים שעברתי, דברים שלמדתי מאנשים בתחום. רב התגובות פה היו "תודה", "תודה", "תודה", "אחלה", "את זה אני כבר יודע" - אין לי בעיה לעזור אם למישהו יש שאלה. אבל רב השאלות פה מגוחכות ורב הדברים פה לא ברמה כזאת גבוה. לכן אין מוטיבציה מי יודע מה להתחיל להפציץ בחומר שלא נראה לי תבין על מה אני מדבר בכלל. ואם תבין אז אתה תיהיה בין הבודדים. גם הפורום מגביל אותך בלא לדבר על חומרים כאילה ואחרים. ולא לדון בנושאים אילו ואילו. אתה כותב לי "ולרברב על כל הידע שכביכול יש לך" - לפי דברייך, אין לי שום ידע ואני סתם מקשקש, ואתה אפילו לא מכיר אותי ולא ראית אותי. אם תשאל מישהו שמכיר אותי אישית (נניח אליאב קרייסלר מהפורום פה) תראה שכן יש לי הרבה מה לחלוק. ובדיוק מאותה סיבה שפתחו פורום VIP (כי לא שווה להשקיע בפוסטים בפורום הרגילים כי הרב לא מבינים כלום) זאת הסיבה שאני לא ממש משקיע בפוסטים בפורום רגיל. לדעתי נושא הVIP הוא אחלה רעיון תהנו לכם בו... אתה חושב שאני לא יודע מה אני מדבר? סבבה... אין לי מושג
אליאב מנותק   הגב עם ציטוט