צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-05-09, 22:02   #56
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the pharmacist צפה בהודעה
אני אישית מאוד מעריך את עמית ובייחוד את מאור, אבל דבר אחד מפריע לי שעמית ומאור לעומת כל שאר המתמודדים (חוץ מכמה בודדים) יש פער של גלקסיה. אני לא לוקח שום דבר מהעבודה הקשה ששניהם השקיעו אבל איך אני יגיד את זה בלשון עדינה אף אחד משניהם לא פיל הית. ולגבי תחרויות כמו npc זה עובדתית שהרבה מתחרים שם כמה רמות מעל , אבל אני לא רוצה להכעיר את הרגע הכי חשוב של פיתוח גוף ישראלי כרגע , ושיהיה להם הרבה הצלחה
אני מסכים איתך אני גם מעריך מאד את שניהם אבל לדעתי מאור הוא זה שיביא את הגביע (בעזרת השם)אל תשווה את אליפות ארופה לnpc או לשום תחרות אחרת באמריקה .אחי אמריקה זה אמריקה ורוב המתחרים או נגיד חלק גדול מהבודיבילדרים שנשרו מכל מקום אחר בעולם מגיעים לאמריקה (להגשים חלום)גם בודיבילדים ישראלים עושים כי פשוט מאד זהו ספורט אמריקאי ממש כמו מקדונלדס או פוטבול"אמריקאי".לעינינו אליפות ארופה השנה יש בה יותר מדי מתחרים אבל אין בה מתחרים עם איכות כמו שלנו חוץ מכמה בודדים שראיתי וראיתי כמעט את כולם.לעמית יותר קשה הקטגוריה שלו לדעתי הכי קשה.אבל אני מקווה שאחד מהם או שניהם יחזרו עם גביע .בנתיים אין באתר ifbb פרטים על הקטגוריות שלהם .יש תוצאות אחרות שלא שייכות להם.התחרות ה"מפוארת" הזאת מתקיימת במשך שלושה ימים(פאק)ואגב פיל הית יש רק אחד.
hachem-01 מנותק   הגב עם ציטוט