אשכול: דדליפט (שוב)
צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-02-11, 00:33   #19
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

טבעי ביותר שבמאמצים של אולי 80 אחוז מהמאסה השרירית בגוף(דדליפט, סקוואט מלא) תרגיש קושי ושרירים שבחיים לא כאבו ולא הרגשת, יש מעל 200 שרירים לדוג' שפעילים בזמן סקוואט, ועוד הרבה שרירים מייצבים, מתוך שרירי השלד כל שרירי הפלג גוף תחתון עובדים חזק

קילה(הרניה) לא מגיע כל כך מהר, יש סוגים של קילה גם, אבל אם אתה לוחץ עם הידיים והאזור לא רגיש מאוד וכואב/יש בליטות עגולות לא הייתי דואג כ"כ מהר, מקסימום אל תרים כבד אימון אחד ותתרגל טכניקה, תאכל תתאושש ותנסה אחרי כמה ימים להרים כבד...

לי לא היו אף פעם כאבים כמו אלה שתיארת, התחלתי ממשקל של 82 קילו את ss והיום אני 99, וזה חלק חשוב מאוד מהתכנית.
קפצתי בעשיריות בדדליפט עד 100, בחמישיות עד 145, עשיתי ריסט, עליתי ל145 בקפיצות של 2.5 מ130 כדי להתאושש, וכשהגעתי ל145 התחלתי לקפוץ שוב בחמישיות(אימון אחרון 160) אין סיבה להפסיק לקפוץ בחמישיות לפחות עד 125-130 דרך אגב

בקשר לטכניקה זה הדבר הכי חשוב, אני נתקעתי 3 חודשים אולי בתכנית בגלל טכניקות לקויות, ואין מישהו שיכול לומר שאתה עובד נכון בלי לראות לפחות את ההרמות שלך... בהנחה ואתה מרים כמו שצריך, הגוף שלך יתחזק בצורה שלא חלמת עליה תוך 4-5 חודשים כשתצליח להרים משקלים כבדים

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט