צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-04-11, 20:16   #2
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dorcrystal צפה בהודעה
שלום לכולם ,
אני חושב שזה הפורום הנכון אני לא בטוח זה הפורום הכי נכון שמצאתי לפתוח בו אם לא אז תעבירו בבקשה אל תנעלו ,
בקיצר כמו שאמרתי אני רוצה להתחיל להתאמן עכשיו חלק פה אמרו לי שכדאי לי לעשות
ss , fbw , מאסה

עכשיו אני יכול לקבל הסבר לגבי ss מה זה ? מה המטרה של זה בקצרה מה צריך לעשות
כי מהמאמר שיש עליו לא הבנתי ממש

fbw מה זה ?

מאסה אני יודע מה זה אבל איפה אני יכול לקבל תפריט? שמעתי שיש מחשבון מיוחד לזה

עכשיו השאלה הגדולה שלי מה באמת כדאי לי לעשות עכשיו
ss fbw או לעלות מאסה ?

תמונה תעזור? בבקשה:

http://www.up2me.co.il/images/3754690.jpg

תודה מראש לכל העוזרים
טוב אז ככה.
Fbw = פול באדי ווארק אאוט = עבודה על כל הגוף בכל אימון

ss = starting strength - "להתחיל כוח" תוכנית שבנויה מתרגילים בסיסיים ביותר.

הדרך הטובה ביותר היא הקשה ביותר, והכוונה היא להתעמק ולעשות תוכנית שיש מאחוריה מחשבה רבה שהשקיעו טובי המאמנים בעולם, למידה של הטכניקה על הצד הטוב ביותר והשקעה באכילה שינה וכל מה שמסביב, התוכנית ss הוכיחה ומוכיחה את עצמה פעמים רבות כאן בפורום על אנשים שעשו אותה ובמקומות אחרים בעולם, כל שאר התוכניות שהצגתה מדדות אחריה מכמה סיבות - הן לא בנויות בצורה של התקדמות לינארית מסודרת, לרוב אין בהן הגדרות מדוייקות למה שצריך לעשות/לא לעשות הווה אומר שכל אחד דוחף בתוכנית מה שהוא רוצה משנה והכל ע"פ ראות עניו שבדרך כלל הוא לא כל כך מקצועי ע"מ לעשות זאת, ובכלל אם הוא כן היה מקצועי/לפחות שואף להיות מקצועי הוא היה מנסה ללמוד את מה שבאמת קצת מטריד בהתחלה עם כל הלמידה אבל משתלם big time בסופו של דבר.
Ss מצויינת למאסה, וניתן לומר שהמאסה שצוברים בה קצת יותר איכותית מצבירת מאסה בצורה שונה מאחר ובתוכנית הזו עובדים המון גם על הכוח, כך שבעצם אנו תופסים שני ציפורים במכה.
למידה זה שם המשחק, מה שבד"כ פשוט וקל ליישום יעבוד בצורה הכי גרועה, אך דבר שאתה מקדיש לו תכנון מראש ולמידה מעמיקה סיכוייו להצליח גדולים עשרות מונים.
התמונות שהעלתה לא מצביעות על אדם שמתאמן, אין כוונה להעליב זה מה שמשתקף מן התמונות, אתה תצטרך לבחור קודם מה אתה רוצה לרדת מעט במשקל ואז להתחיל, או להתחיל כך במצב הזה, שהיא האחרונה קצת יותר עדיפה מאחר ובכל מקרה אתה תחזיר לא מעט ק"ג למשקל הגוף שלך, אני מציע לקפוץ למים העמוקים ישר ולא לחכות להתחיל את התוכנית ולראות נפלאות, או לעשות תוכניות לא מוגדרות שפועלות הרבה יותר לאט, עם נקודת התחלה אבל בלי שום מטרות בדרך.
בהצלחה.
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט