צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-08-07, 10:16   #31
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit
ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
סיכום התחרות שלי

בואו נתחיל בפן החברתי שכן הוא החלק היותר קל לכתיבה
היה לי תענוג לעבוד עם המתחרים שלנו מאחורי הקלעים בחלק הארי של התחרות ,הייתי האחראי על הצבע של גלעד ,ובאופן כללי יצא לי לעזור למתחרים מאחורה וזה היה לי לעונג גדול ,וכבוד ענק לעזור לחבר'ה האלו שבאמת השקיעו את הנשמה.

היה לי את העונג לשוחח רבות היום עם נאור זיו ,שהוא בצורה הכי כנה שאפשר להגיד אחד האנשים הכי נחמדים שיצא לי לפגוש בספורט הזה ,פשוט בן אדם זהב ,מעבר לכך יצא לי לראות אותו עושה פוזינג והוא פשוט נראה מ-ד-ה-י-ם אפילו הרגליים הישתפרו וזה נותן לו מראה הרבה יותר שלם.
אביב עומר בן אדם מגניב לאללה ובאמת שהיה כיף להריץ איתו כמה דאחקות בקהל .
גם היה שיא מסויים לערב למי שעמד לידי ליד יותם וליד גל T בזמן שהרצנו בדיחות בנינו על כל מיני נושאים שקשורים לתחרות ,באמת שהיינו ציינים כל כך שזה היה רעיל. יישר כוח חבר'ה.

פגשתי הרבה חבר'ה נחמדים מהפורום ,וגם חבר'ה שפגשתי גם קודם היה תענוג להכיר,באמת טוב שבאתם חבר'ה.

מהבחינה המקצועית:
אני לא ארחיב על כל התחרות ,שכן לא את כל הקטגוריות ראיתי כי הייתי מאחורי הקלעים אז אני אדבר רק על הקטגוריות שראיתי

הנוער :
אני לא אגיד שאני אובקייטיבי ,אבל אין לי שמץ של מושג ירוק איך אור ביטון קיבל מקום שלישי ,הוא מבחינתי רץ על המקום הראשון עם ראובן ואני לא היחיד שאמר את זה , 3/4 קהל קילל את ההחלטה הזאת ,ולא הגיוני שמתחרה שלא שם צבע ,שם יותר מדי שמן , לא הגיע לשיפוט המקדים בבוקר , ולא ביצע פוזות כמו שצריך ,ייקח מקום שני כשיש מתחרה שהוא יותר איכותי ממנו .

ראובן ניצח את התחרות עם קלאסה ,ועמד על הבמה עם המון נוכחות ,היה תענוג לראות אותו זוכה.תמיד כיף לראות מישהו שמגיע לו זוכה.

אור ביטון נשדד לאור יום ,אבל הוא בחור חזק ואני יודע שזה לא הולך לשבור אותו ,הוא ימשיך הלאה ויתקדם ויעשה הרבה צרות להמון אנשים בפיתוח הגוף בישראל ,מילה של ארבל שאור ביטון יהיה מפלצת אמיתית.

גלעד בן יעקב היה המתחרה הכי גדול בקטוריית הנוער ,אבל הוא לא הגיע מוכן מבחינת חיטוב (גלעד אתה יודע שאני אוהב אותך ,אבל זה נכון ) ,גלעד יודע מה הוא צריך לעשות כדי לשפר את זה ,והוא יקח את הצעדים שצריך כדי לתקן את מה שצריך לתקן . כולנו מחזיקים לך אצבעות גלעד ,אתה עוד תעשה טרור בפיתוח הגוף בארץ.

הקטגורייה של עמית ספיר :
אין הרבה מה להרחיב פה ,עמית היה הכי טוב בקטגוריה ,לקח תואר מר ישראל שני ברציפות ,ותואר שני ברציפות השנה בצורה מאוד משכנעת.

הקטגורייה של מישל :
גם פה ,מישל לקח בצורה מאוד משכנעת , עבד קעדן מתחרה מאוד איכותי ,אבל על הגובה שלו הוא צריך עוד מסה כדי לעמוד מול מישל או מישהו בסיגנון , היה נורא קל לשופטים להחליט פה , מישל מר ישראל וזה תענוג מבחינתי להגיד את זה כי אני חולה על הבן אדם הזה ברמות על . כל הכבוד מישל ,אתה משפחה בישראל בודי ושלא תשכח את זה אף פעם.

משקל מעל 90 :
מאור לקח ללא עוררין ,הבחור שעלה מולו לא היה חטוב ,ולא היו לו פרופורציות בשיט . מאור מר ישראל במשקל פתוח בלי תחרות בכלל ,כל הכבוד מאור.

אלוף האלופים :
כאן למעשה היה שיא המתח ,היה מאוד צמוד בין מישל ,לעמית למאור , אבל בסופו של דבר מאור ניצח עם הרגליים והגב הכי מרשימים שראיתי בארץ בהמון המון המון זמן , פשוט מדהים איך הוא הישתפר ,גנטיקת על יש לבחור הזה ,כל הכבוד מאור ,כולנו נורא גאים בך .

קטגוריית הנשים :
כאן למעשה היה מאוד צמוד ,ארוסתו של מאור וחברה של עמית ספיר נראו מעולה ,אבל הגובה של חברה של עמית ספיר עובד לרעתה ,ויש לה מסה להוסיף כדי למלא את המסגרת שלה , למרות כל זאת ,החיטוב שלה היה מטורף לחלוטין וכל הכבוד על השייפ המטורף שהיא הגיע בו , קארין ארוסתו של מאור נראתה מדהים ,והיו לא רגליים מטורפות (הרגליים שלה היו יותר טובות משל חלק מהמתחרים בגברים למעשה ) ,כל הכבוד גם לך קארין ,באמת הישג מרשים

עכשיו לקטע הכי כיף של הערב :
הארוחה של אחרי !!
צוות ישראל בודי כולל עבדכם הנאמן יצא לסעודת מלכים במוז'ס ,בליווי מישל ,לוליק ,ראובן סולומון והחברה המקסימה שלו ,חברה של מישל ,ועוד בחורה יקרה שתשאר פה בעילום שם אבל היא יודעת שאני חולה עליה ,כולנו זללנו ,שתינו ,נהנינו ולמעשה הגעתי הביתה רק עכשיו ...תענוג לשבת באווירה כזאת (למרות שבמוזס בטח שונאים אותנו רצח על הרעש שעשינו ,אבל בתאכלס ? כוס אמא שלהם ! שני מרי ישראל יושבים איתנו בשולחן אחרי תחרות ,לא נעשה להם כבוד ? ) היה מצחיק אש ,ואני מוכרח לציין שרועי מצוות ישראל בודי הוא האדם הכי מצחיק שהכרתי מימי .

יאללה חבר'ה ,לילה טוב ,אני צריך להפריש קצת (לפחות קצת ) GH הלילה
אדיוס !
תודה אחי אני מעריך את זה (=