צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-05-06, 00:33   #33
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

ד"ר מאסלס ,
גם בתחרויות מיקצועיות לא ערכו בדיקות של סטארואיד , עורכים בדיקות רק של משתננים בלבד והספורטאים מצאו דרך כיצד לעקוף ולטשטש גם בדיקה זו לפני תחרות לוקחים עוד חומר שלא נותן לזהות אם הם לוקחים חומרים משתננים , הם משתינים לצנצנת מיד לפני עלייתם לבמה התוצאות מגיעות אחרי התחרות קרה לא פעם שלאחר התחרות לקחו פרסים וגביעים כאשר הם נכשלו בבדיקה עיין ערך :
שון ריי האלוף בארנולד קלאסיק 1990 עבר התואר למייק אשלי .
נאסר אל סונבטי במקום שני או שלישי באולימפייה לפני מספר שנים אפילו מיודעיינו המלך ג"יי קאטלר אבל זה היה מזמן גם מרקוס ראול נכשל פעם אחת . בבדיקה .

אני מציע לכולם לא להתרכז בשלילי או במכוער כי אין שום ענף ספורט יפה ומושלם תסתכלו על החצי כוס המלאה . תאמצו דברים יפים ותתרכזו בכך בלבד , אני לא אומר שתיהיו בת יענה אבל קחו את הדברים בפרופורצייה .
לבנה שביט הוא ספורטאי בחסד עליון ואף אחד לא צריך להיכנס לו לורידדים מהו עושה ומה הוא לוקח זה עיניינו הפרטי בלבד רק הביטו בתמונות שלו שמקשטות את האתר שלנו ותראו ספורטאי דגול השיחה איתו הייתה מרנינה הוא לא מקריא לכם סיסמאות או מילים יפות שהוא שמע . הבן אדם מדבר מכל הלב והנשמה והכי חשוב הוא אמיתי ומתכוון לכל מילה הוא ממש מדרבן אותך כשהוא מספר לך את תאוריית החיים שלו.

בוודאי שמתם לב שאני מעולם לא שואל את כל המרואיינים שלי על סטארואידים .
תאמינו לי שאם אני רוצה אני יכול אין לי תבנית קבועה ואף אחד לא מכתיב לי או מאשר לי את השאלות ,
הסיבה שאני לא שואל אותם על כך היא כי אני לא רוצה להיכנס להם לתחתונים זה לא עיניינו של אף אחד למרות שאני בטוח שאם אשאל יענו לי תשובה כנה ואמיתית באשר היא תיהיה זה לא משנה . זהו האדם וזוהי כתבת פרופיל עליו או על כל מתחרה אחר לצורך העיניין .
בקרוב מאוד

רוג"ר סעד מקום שני מר הצפון 2006 מטעם איגוד נא"בבא כרטיס ביקור יש למה לחכות סבלנות זה הולך להיות מעניין אני מבטיח , ואחרי זה ההפתעה של החיים לא הייתם מאמינים מי בא להתארח במדור כרטיסי הביקור שלנו
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט