צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-04-08, 18:17   #35
Alechko
חבר פעיל

הסמל האישי שלAlechko

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amitbatito
אחי גם אני בידיוק חשבתי כמוך עד שיצא לי לדבר עם איזה אחד ולא הם בחיים לא יחשבו שהם מיוחדים ההפך הם צנועים הם לא עובדים זה נכון ואני מסכים אתך אבל תלך פעם אחת לבני ברק תראה מסכנים בקושי הם חיים שם אבל זה החיים שהם בחרו לעצמם ואני מכבד אותם
ועצה שלי אליך תפסיק להסתכל על אנשים אחרים ולקנות מהם שהם לא עובדים ומקבלים כסף ובמקום זה תתעסק בעצמך
יצא לי לדבר עם כמה וזה לא שינה לי תדעה וגם לא ישנה פשוט אני חושב שלפחות אתם לא עושים שירות בצה"ל סבבה אבל מינימום לעבוד לפרנס תמשפחה אפשר לעשות אבל גם את זה הם לא עושים אלא המדינה בשבילהם מהכסף שלוקחים מאיתנו זה מה שמעצבן אותי במיוחד
תחשוב הם יושבים בבית כנסת כל היום מביאים איתם 20 ילדים ואתה עושה 8 שעות משמרת כל יום או יותר קורע תתחת שלך כדי להתפרנס אבל בדרך אתה גם מפרנס אנשים שלא מוזיזים תתחת שלהם כדי לקבל אגורה.
הם מגזימים ואין מה להגיד על זה ,זה פשוט נכון והלוואי שזה ישתנה.

עריכה:
ומה עם הקטע של תחבורה ציבורית בשבת? רק בגללם אין תחבורה ציבורית בשבת,מסעדות,חנויות וכו' כל מה שהם רצו הם קיבלו! וזה לא להתעסק בעצמך כי הם מתעסקים בכולם ולא רק בעצמם עם זה היה הפוך אז לא היה תדבר הדפוק הזה שהכל סגור בשבת בגללם לא בא לכם? שבו בבית למה בגללם הכל צריך להיות סגור? מי הם בכלל שיחליטו על זה? ולמרות הכל הם קיבלו הכל.
Alechko מנותק   הגב עם ציטוט